0

Zarząd ma chyba jedną kartkę z tym samym zdaniem dla każdego nowego szkoleniowca. Zobaczymy po kilku miesiącach od rozpoczęcia sezonu czy rzeczywiście się coś zmieni.

0

To już lepszy jest Montoya na PO niż ten Cuardado, Za 50 mln kupią lepszego PO, i jeszcze zostanie.

0

musi być bardzo dobry skoro kosztuje tyle co Hummels...

0

No i super. Mam nadzieję, że uprzedzą nasz zarząd. Może opcja nr 3 będzie lepsza...

0

Jeszcze sezon, jako zmiennik, mógłby zostać. Jak odejdzie to mogli by Toure na dwa sezony sprowadzić.

0

Powinien pójść do np. Celty na wypożyczenie. Sezon w Barca B nic mu nie da...

2

A ja bym go zostawił. Ma odpowiednie doświadczenie i może grać na każdej pozycji w ataku. Umiejętności to sprawa dyskusyjna, ale pamiętam jak Ibra siedział na ławce, a Bojan grał i nawet dużo strzelał.

0

Rudy nie gra u nich w sparingach, nie chce trenować. Raczej do nas przyjdzie... Na jakiejś tam stronie Valencii się cieszą chłopaki, że nam kalekę sprzedadzą i to za 20 mln. To będzie ich interes życia, Rudowłosy miał dobry tylko ostatni sezon.

0

Adama chyba biega na skrzydle, a Halilovic się zapowiada... S.Roberto też się zapowiada już n-ty sezon.

2

Pedro musi zostać. To nasz jedyny wartościowy zmiennik do ataku. Ciekawi mnie tylko co nasz kochany zarząd zrobi w przyszłym roku, z zakazem transferowym i bez pomocników...

0

naucz się czytać ze zrozumieniem, jak już chcesz się włączać do dyskusji ;] a Ty pewnie nie widziałeś, jak stał bezczynnie, kiedy Niemcy atakowali...

0

Dostał nagrodę i dobrze, nie ma co wymyślać, że ktoś był lepszy. Mnie tylko martwi brak ?ambicji? LEo. Jego gra zrobiła się bardzo męcząca dla oka. Ciężko musi się grać pozostałym zawodnikom, jak oni zap*eprzają a Leo truchta/stoi....

0

za sezon już nikt nie będzie płakał za Sanchezem.

0

Takiej lepszej zapchaj dziury. Takiego co dużo i szybko biega, zakładając że Iniesta z Rafinią będą tymi "technicznymi". ;]

0

Patrząc na jego ostatni sezon, można przypuszczać, że jednak zarywał noce ;]

0

Xavi odejdzie, a Kroos do Madrytu za 25 mln pójdzie zamiast do nas ;/

2

Dokładnie, gdyby 'Hummels był 2x szybszy i 2x odporniejszy na kontuzje to byłby idealny.

1

zarobiliśmy?? On kosztował 37 mln chyba.... znając nasz zarząd to pewnie jakieś zmienne były... Zarobilibyśmy, gdyby odszedł za 60 mln, tyle zresztą powinien kosztować wg mnie.

0

haha, to jest Twój tok rozumowania. Przy tak napiętym terminarzu rozgrywek, Scolari powinien oszczędzać kluczowych graczy, szczególnie przy wyniku 2:0. Wiadomo, że sam faul nie jest jego winą bezpośrednią.

0

To wina Scolariego, przy 2:0 powinien wpuścić kogoś za Neymara w okolicach 75 min. Szczególnie, że był po kontuzji.

0

Czytaj ze zrozumieniem, jest napisane "za kogo".... W Anglii nie da sobie rady? Nawet Navas coś tam pograł, więc tym bardziej Alexis.

0

40 mln to Alexis był warty w zeszłym sezonie. Teraz po mundialu +60mln. Jeżeli nikt nie chce tyle dać, to po prostu nie sprzedawać. Do niektórych transferów powinniśmy podchodzić (niestety) jak Real.

0

Kiepsko z tymi obrońcami, ciężko znaleźć idealnego. Wydaję mi się, że potrzeba nam silnego, szybkiego i dobrego w powietrzu obrońcy. Ten Marquinhos jakoś mnie nie przekonuje na lidera naszej obrony.

0

z tymi newsami to też różnie bywa. Coś się tam przewija, że Barca się nim interesuje. Najlepszy dostępny pomocnik na rynku, do tego w promocji.

0

Mam nadzieję, że Kroos jednak do nas trafi, nie do Realu. Chociaż może byc za tani, jak dla nas.

0

Komentarze pozytywne, jak i negatywne, ale prawda jest taka, że jak kupimy Suareza, to będzie bardziej spektakularne niż kupno Ibry. To będzie, jak przejście CR do Realu.

0

40 mln i Wilshera.

0

nie wiem co powiedział komentator, bo nie mam polskiej telewizji. Ja piszę, jak to wyglądało wg mnie. Hejtów? JAkich znowu hejtów.

1

Najlepszy to był chyba Medel, ale na pewno nie Alexis, który zagrał dobrze, ale bez szału wg mnie. Poza tym Chile było lepsze.

1

Pewnie tak, ale i tak warto kupić i zobaczyć, może akurat będzie dla nas ogromnym wzmocnieniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?