0

czytaj ze zrozumieniem.

0

Kupmy Reusa, da radę zagrać i na prawej i w pomocy. Szczególnie, że prawdopodobnie będziemy mieli zakaz na transfery w przyszłym roku. Na kilka lat byłby spokój z transferami.

0

Wyłącz Managera.

1

Myślę, że oceniają, bo jest szansa, że jeszcze długo nie zagra pierwszego meczu. ;] a tak na poważnie to będzie miał 1 skład, jak będzie zdrowy.

0

mają go karać? ;]

1

TO może jest opcja B zamiast Cuadrado. może jakiś normalny obrońca prawy. Chociaż nie wiem czy to nie przesada kupić prawego obrońcę na prawą obronę, zamiast skrzydłowego.

2

Ja tam nie wiem ile fajki kosztują w Hiszpanii.

0

Mam nadzieję, że to nie będzie kolejny 'skrzydłowy' w naszej drużynie.

1

Mathieu złapał zadyszkę...

0

Dobrze zbudowany 60 kilowy piłkarz co ma 1,5 m. Nie da sobie w kasze dmuchać? Widziałem, jak odbijał się od brazylijskich piłkarzy. Cuadrado to nie obrońca i nigdy nim nie będzie. A z Pedro bym sobie poradził bez problemu, jedną ręką. ;]

0

Z pierwszą częścią zdania się zgadzam, druga natomiast nie zasługuje na komentarz. A wszyscy inni przestańcie reagować na takie prymitywne zaczepki.

5

Barca nic nie jest winna i nikt jej nie kara. Karę dostał Suarez a nie Barca. Suarez jest związany kontraktem z naszym klubem, to oczywistym jest, że Barca musi odczuwać skutki jego głupiego zachowania.

0

Cuadrado silny? To np. dla Hulka to by skali nie starczyło. Silny to on może być, jeżeli z Tobą by walczył o piłkę, a nie z CR czy Balem.

0

wszystko dobrze się skończy i albo zostanie w Serie A albo do PL ;] nie musimy się obawiać, że nas osłabi.

4

Alves, mimo wieku,jest lepszy od Montoyi i Cuardado na PO. Jak już koniecznie ma nie być Alvesa to trzeba kupić kogoś silnego i szybkiego.

0

Taka jest piłka ;] Nie zawsze ten, co atakuje wygrywa. A co do Enrique, to ja go nie zwalniam, ale z drugiej strony bym go nie zatrudnił. Osobiście u nas bym widział Beniteza. Brakuje nam takiego dobrego trenera, Od jakiegoś czasu same eksperymenty. Ale póki co nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć w LE.

0

Myślę, że i na prawej dałby radę, jakby trzeba było.

1

Ja tak za bardzo za Cuardado nie jestem, jakoś mnie nie przekonuje. A idąc Twoim tokiem myślenia to już lepiej Reusa kupić i na obronę dać Pedro. Ale to i tak jeden będzie musiał siedzieć na ławce. Więc lepiej po prostu kupić prawego obrońcę.

3

Cuardado na obronę.... to już lepiej tam Pedro postawić. albo np. Nyoma kupić. czy jak mu tam. zważywszy na na lewej Alba biega.

0

To mecz towarzyski, nikt nic nie pokaże ;]

2

Potwierdzone, Paris twierdzi, że Ney jest w świetnej kondycji ;]

0

A to nie czytałem. Ale poważnie myślisz, że on się przejmuje meczem towarzyskim z Barcą? Ja myślę, że po prostu się cieszy i stara się wprowadzić jako taki nastrój. Albo po prostu ma to gdzieś....

1

Leo irytuje i zachwyca. W jednej chwili stoi, gdy przeciwnik biegnie z piłką pół metra od niego, a po chwili to Leo mija trzech rywali i strzela gola.... Może i nie ma błysku w oczach, ale... to Leo.

0

Benitez dobry trener, nawet jak napiszemy, że jest przeciętny, to i tak jest wiele, wiele, wiele bardziej doinformowany oraz doświadczony od nas, Was, czy innych podobnych. Więc jeżeli twierdzisz, że nie ma pojęcia o piłce, czy o jej finansach, to uwierz, że jesteś w błędzie. pozdro

2

Ney już trenuje, podobno nawet w nocy w Hiltonie ;]

0

Reus + SO i mamy komplet ;]

0

Lepszy Reus niż ten Cuardado.

0

Alves na 3 stopera to niezbyt się nadaje, zamiast niego nasz nowy obrońca, który przyjdzie (mam nadzieję), a za Rakitica Iniesta i na lewo Alba.

0

nie wgryzajmy się już w ten temat...

16

Ta.. jeden 'głodny' przyszedł na pewno. ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?