hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czytaj ze zrozumieniem.
0
Kupmy Reusa, da radę zagrać i na prawej i w pomocy. Szczególnie, że prawdopodobnie będziemy mieli zakaz na transfery w przyszłym roku. Na kilka lat byłby spokój z transferami.
0
Wyłącz Managera.
1
Myślę, że oceniają, bo jest szansa, że jeszcze długo nie zagra pierwszego meczu. ;] a tak na poważnie to będzie miał 1 skład, jak będzie zdrowy.
0
mają go karać? ;]
1
TO może jest opcja B zamiast Cuadrado. może jakiś normalny obrońca prawy. Chociaż nie wiem czy to nie przesada kupić prawego obrońcę na prawą obronę, zamiast skrzydłowego.
2
Ja tam nie wiem ile fajki kosztują w Hiszpanii.
0
Mam nadzieję, że to nie będzie kolejny 'skrzydłowy' w naszej drużynie.
1
Mathieu złapał zadyszkę...
0
Dobrze zbudowany 60 kilowy piłkarz co ma 1,5 m. Nie da sobie w kasze dmuchać? Widziałem, jak odbijał się od brazylijskich piłkarzy. Cuadrado to nie obrońca i nigdy nim nie będzie. A z Pedro bym sobie poradził bez problemu, jedną ręką. ;]
0
Z pierwszą częścią zdania się zgadzam, druga natomiast nie zasługuje na komentarz. A wszyscy inni przestańcie reagować na takie prymitywne zaczepki.
5
Barca nic nie jest winna i nikt jej nie kara. Karę dostał Suarez a nie Barca. Suarez jest związany kontraktem z naszym klubem, to oczywistym jest, że Barca musi odczuwać skutki jego głupiego zachowania.
0
Cuadrado silny? To np. dla Hulka to by skali nie starczyło. Silny to on może być, jeżeli z Tobą by walczył o piłkę, a nie z CR czy Balem.
0
wszystko dobrze się skończy i albo zostanie w Serie A albo do PL ;] nie musimy się obawiać, że nas osłabi.
4
Alves, mimo wieku,jest lepszy od Montoyi i Cuardado na PO. Jak już koniecznie ma nie być Alvesa to trzeba kupić kogoś silnego i szybkiego.
0
Taka jest piłka ;] Nie zawsze ten, co atakuje wygrywa. A co do Enrique, to ja go nie zwalniam, ale z drugiej strony bym go nie zatrudnił. Osobiście u nas bym widział Beniteza. Brakuje nam takiego dobrego trenera, Od jakiegoś czasu same eksperymenty. Ale póki co nie pozostaje nam nic innego jak wierzyć w LE.
0
Myślę, że i na prawej dałby radę, jakby trzeba było.
1
Ja tak za bardzo za Cuardado nie jestem, jakoś mnie nie przekonuje. A idąc Twoim tokiem myślenia to już lepiej Reusa kupić i na obronę dać Pedro. Ale to i tak jeden będzie musiał siedzieć na ławce. Więc lepiej po prostu kupić prawego obrońcę.
3
Cuardado na obronę.... to już lepiej tam Pedro postawić. albo np. Nyoma kupić. czy jak mu tam. zważywszy na na lewej Alba biega.
0
To mecz towarzyski, nikt nic nie pokaże ;]
2
Potwierdzone, Paris twierdzi, że Ney jest w świetnej kondycji ;]
0
A to nie czytałem. Ale poważnie myślisz, że on się przejmuje meczem towarzyskim z Barcą? Ja myślę, że po prostu się cieszy i stara się wprowadzić jako taki nastrój. Albo po prostu ma to gdzieś....
1
Leo irytuje i zachwyca. W jednej chwili stoi, gdy przeciwnik biegnie z piłką pół metra od niego, a po chwili to Leo mija trzech rywali i strzela gola.... Może i nie ma błysku w oczach, ale... to Leo.
0
Benitez dobry trener, nawet jak napiszemy, że jest przeciętny, to i tak jest wiele, wiele, wiele bardziej doinformowany oraz doświadczony od nas, Was, czy innych podobnych. Więc jeżeli twierdzisz, że nie ma pojęcia o piłce, czy o jej finansach, to uwierz, że jesteś w błędzie. pozdro
2
Ney już trenuje, podobno nawet w nocy w Hiltonie ;]
0
Reus + SO i mamy komplet ;]
0
Lepszy Reus niż ten Cuardado.
0
Alves na 3 stopera to niezbyt się nadaje, zamiast niego nasz nowy obrońca, który przyjdzie (mam nadzieję), a za Rakitica Iniesta i na lewo Alba.
0
nie wgryzajmy się już w ten temat...
16
Ta.. jeden 'głodny' przyszedł na pewno. ;]