0

pisze się 'na papieżu', jak już. Ale co oni mają na nim robić?

27

Dobrze, że kupiliśmy Munira z Liverpoolu, bo ten Suarez to musi się jeszcze w rezerwach ograć ;]

0

i Busi jeszcze, albo po prostu ja już nie mogę patrzeć jak gra.

0

Co ma oglądać? trening z amatorami?

0

pisałem, jak go sprzedawaliśmy, że będziemy po nim płakać ;] szkoda, że odszedł. Rakitic jest solidny i tyle.

0

Same zagraniczne, wejdźcie na stronę, którą napisałem, tam są objaśnienia odnośnie kanałów.

0

lista transmisji, źródło satkurier.pl

Joan Gamper Trophy (Kluby): Barcelona vs. León (20:30)

Antena 3 (SP)
beIN Sports 12 HD EN
beIN Sports 2 HD
Digi Sport 1 (RO)
Digi Sport 2 (HU) (SD/HD)
Sport TV 2 (SD/HD)

0

Pewnie zaliczy asystę lub bramkę, zawsze miał dobry początek sezonu. No chyba, że nie zagra.

3

Oglądałem ten mecz, pierwsze 10-15 min starał się pokazać, tu jakaś piętka, tu pomachał nogami. Później natomiast zgasł, kilka razy stracił lub za długo przetrzymywał piłkę, niecelnie podał. Dla mnie nie błyszczał, ale może na potrzeby Arsenalu to wystarczy.

4

Dostosują się do mobilności Messiego? tzn, że teraz wszyscy będą stać? ;] Dając mu swobodę przesuwamy Suareza na skrzydło... super

0

Już ze dwie dobre 9 grały u nas na skrzydle, ciekawe czy zmarnują kolejną, oby nie...

0

Też mi się wydaję, że to taki dmuchany talent. Oby nam udowodnił, że się mylimy ;]

0

Naprawdę uważasz, że będę się Tobie tłumaczyć?

0

Dani w defensywie jest niebo lepszy niż Cuedrado, aczkolwiek potrzeba nam dobrego PO, a nie dobrego skrzydłowego.

1

I teraz wyobraźmy sobie, że w GD na PO gra skrzydłowy Cuadrado.

0

Ale, że Carlo prowadzi Real, a nie Ty, to się dziwię ;]

1

Real będzie mocny w tym sezonie. James jakiś taki zestresowany. Bale z CR dobrze grają.

0

A muszą grać bo? przy dobrym ustawieniu wszyscy by mogli. a przy innym ktoś by siedział.

0

Z tą ławką to mógłbyś się zdziwić ;]

0

Zubi jest jedna nawet ciekawa opcja,Markus Roojs czy jakoś tak ;] W Bundeslidze chłopak biega.

0

Masz wielkie szczęście, że możesz oglądać każdy trening BArcy.

0

wypożyczony, bo nikt za niego nie chce płacić, a za rok odejdzie za darmo.

0

bez przesady. na pewno da się kupić nominalnego PO, ale w końcu to ich wizja zespołu.

1

Przede wszystkim Piszczek jest obrońcą. A to duży plus przy zakupie prawego obrońcy.

0

Ostatnia próba transferu.... skrzydłowego.

0

niech będzie bez złośliwości ;] ok, Reus to ls, zgodzę się. Ale on jest bardzo uniwersalny, może grać w pomocy i ataku. Wydaję mi się, że poradzi sobie na każdej pozycji w ataku, nawet na prawej. Bardziej go cenię, niż Cuadrado, z którego na siłę chcemy zrobić PO, bo w innych sektorach boiska nie ma dla niego miejsca.

0

Widać właśnie, że za często padasz. Popracuj nad tym, bo sobie głowę rozwalisz. ;]

1

www.livescore.com zobacz tu.

4

Mecze towarzyskie jednak powinniśmy rozgrywać z kimś bardziej wymagającym...

0

Masz racje, on w ogóle nie umie grać w piłkę. Co mi strzeliło do głowy, żeby go chcieć u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?