hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy to te same koszulki? Kolory jakieś inne...
https://www.nike.com/de/t/fc-barcelona-kurzarmeliges-pre-match-fussballoberteil-fur-altere-sSdq4S/CW5129-452
https://store.fcbarcelona.com/en/p/CW5129-452
4
Macie jakiś link do Bayernu? Człowiek po 150 płaci za tv i nie ma wszystkiego... dramat!
6
@Ghotti Ciekawe, jak wyliczyli te 5%? Ze wzoru Hajty?
46
tak było, nie zmyślam....
https://zapodaj.net/4e7d614959582.png.html
11
@betonito Kolejną, i to nie ostatnią w tym sezonie.
5
To wcale nie jest głupi pomysł, by rozwiązać kontrakt z Kunem :) no chyba, że to ma być kolega dla Dembele.
2
@Janiama W jaki sposób ma się dogadać odnośnie odejścia? Większość zawodników jest przepłacona i nikt ich nawet za darmo nie weźmie, a oni tym bardziej nie zrezygnują z takich kontraktów. Trzeba poczekać aż im się te kontrakty skończą, więc zostały jeszcze ze 3 lata przejściowe.
0
Do Paryża mam bliżej niż do Katalonii, trzeba szukać pozytywów.
0
@barteq Najbardziej rozczarowany byłem Depayem, motorycznie wyglądał, jak Busi :) Za to największe wrażenie zrobił na mnie gracz Red bulla, Adeyemi, 19 lat a kręcił naszymi aż miło.
0
@Kacper1432 Nawet nie jeden.
0
@Kacper1432 Przecież gdyby Messi chciał, to by znaleźli sposób. A Laporta co miał zrobić, jak Leo bez kontraktu? Ty wierzysz, że Messi chciał dalej grać w Barcy? :)
0
Moim zdaniem Leo po prostu chce odejść. Dogadał się z Laportą jak to zrobią, by jeden i drugi nie stracił nic w oczach kibiców. Messi wie, że tu już nic nie wygra, został mu rok, może dwa, na wysokim poziomie, więcej nie będzie mu się chciało. Messi Ney i Mbappe - brzmi świetnie i życzę Leo LM, my i tak nie mamy szans :)
0
@barteq byłem na tym meczu, młodzi wyglądali średnio, by nie powiedzieć źle. Nico rusza się jak Busi... Jedyni którzy wyglądają dobrze, to Antek, FdJ, Araujo i ew. Puiq. Reszta jest za wolna, albo za słaba. Bez Messiego jesteśmy na poziomie Villarrealu, albo coś takiego.
0
@kaamil1910 Słaby mecz w naszym wykonaniu. Depay motorycznie wyglądał jak Busi, dodatkowo duuużo prostych strat. Sergio z kolei gra na stojąco. Fakt, że z piłką przy nodze to klasa światowa, ale podaj mu metr obok, strata. Przy większej ilości miejsca, mijali go jak pachołka. Umiejętności widać w Griezmannie, technika, inteligencja - TOP. Gavi, Nico, Dest słabo, jeszcze nie ten poziom. Riki miał dobre wejście, jego bym wyróżnił, świetny z piłką przy nodze. Najlepsze na koniec, mianowicie najlepsze wrażenie zrobił na mnie gracz gospodarzy: Karim Adeyemi - był świetny.
5
Fajnie było na meczu, 29,5 tys ludzi, bez masek, lekki powiew normalności. Atmosfera super, nasza gra niekoniecznie;) trzeba przyznać, ze na żywo Riki robi dobre wrażenie z piłka przy nodze.
0
Udało się kupić bilety na dzisiejszy mecz, ktoś jeszcze się wybiera?
4
@tobiasson92 mandat w Niemczech nie jest problemem, ale zapomniałeś dodać, ze przekraczając prędkość w zabudowanym o 20 km/h, a poza o 25 km/h zabierają ci prawko na miesiąc. A to jest jednak najważniejsze i tak samo powinni w Polsce wprowadzić.
0
@quarto Planujesz studia? Jakieś sensowne powinny ułatwić ci zarabianie normalnych pieniędzy. Albo zawsze możesz wyjechać np do Niemiec, jak ja ;)
2
@PatrychoO Wystarczyłaby jedna podpowiedź: jest na każdym zdjęciu :)
0
@Piorun Forestera kiedyś miałem, pamiętam że szumiało przy większych prędkościach. Nie jest to auto do komfortowej jazdy.
1
@AntekGriezmann bo z błędem był, powinno być czym się różni.. "od"... A nie tak jak napisałeś "a" :)
3
- Nie myślę teraz o żadnym transferze. Chciałbym tutaj jeszcze trochę pograć, napisać trochę historii i wtedy zacząć myśleć o tym co dalej - powiedział Kacper Kozłowski
Tak jak przewidywałam, Koziołek zostaje w Szczecinie. Moim zdaniem dobra decyzja, w Pogoni gra, może się rozwijać. W jego wieku tego mu właśnie trzeba.
2
@EleanoR Koenigsegg
0
@MSN30 na tvp 1
0
@Koors Jak nie umiesz się normalnie i kulturalnie wypowiedzieć to może nie zabieraj głosu? Poza tym pieniądze to jest priorytet dla każdego, no chyba że mieszkasz w szałasie w środku lasu :) Inaczej za wszystko musisz zapłacić, czy ci się to podoba, czy nie.
0
@MontelQ Pytanie jest: ile czasu musisz na to poświęcić i ile kosztuje opłacenie mieszkania.
0
@SaulGoodman Domyślam się. Dzisiaj to ciężko stwierdzić, jak kto się identyfikuje :)
2
@SaulGoodman
Wiktoria - proponowałAbym
0
@derlysy1979 wszystko zależy z której strony patrzysz. Jak z Barcy, to się zgadza, ale teraz postaw się na miejscy gracza. Dostałeś taki kontrakt, no ale zdrowie ci się popsuło itd. Poza tym on już dobrze wie, że to jego ostatni taki kontrakt.
2
@Koors :) wszyscy tak piszą przed przelewem, ale spoko.