hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Nie opłaca się, lepiej 11 Pro, albo w ostateczności XS.
0
@teacherakademicki podeślesz link? z ciekawości rzucę okiem.
1
@teacherakademicki Tylko w przypadku wysyłki uważaj na oszustów. Pamiętaj, najpierw kasa na konto potem wysyłka, nigdy nie inaczej. Albo odbiór osobisty, to najpewniejsza opcja.
1
@teacherakademicki może tu zobacz:
https://www.ebay-kleinanzeigen.de
4
@IAmLegend dobry pomysł, zważywszy na dziwne sytuacje....
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/07/kiedy-nawet-pies-wie-ze-powinienes_2017-07-05_16-46-49.jpg
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2020/02/YdNsrg8BTwskG0wu.jpg
0
@BombowiecKrawczyk to Alves miałby 29 lat, marzenie.
0
@Seba_89_ do 40 tyś. złotych to lipa straszna, ciężko coś znaleźć. Ostatnio też zmieniałem auto, za trochę więcej, ale to 2017 rok, do tego w Euro.
0
@arekfanBarcy spoko, pewnie się da. Dla mnie to duże ułatwienie, a straconego telefonu już raczej nie odzyskasz, więc wszystko mi jedno, czy ktoś go odblokuje.
1
W końcu Face ID w iphonie działa z maską. Można już robić zakupy z listą na telefonie i nie trzeba co minutę kodu wpisywać :)
0
@clyde Kupuję tylko w szklanych butelkach. Wodę i czasem soki, czy colę. Tak samo mleko, śmietanę, jogurt, generalnie wszystko co mogę :)
1
@TR3YWAY może być ciężko.
1
@Zytko Coś więcej? Za mało danych podajesz.
2
@-barca4ever- Ostatnia pozycja to Filtr wewnwtrzny, (Innenfilter) Tego środkowego nie mogę rozczytać :)
Edit: Środkowa pozycja to chyba świece (Zündkerze)
1
@Adi123456789 wieże to mogą np stać, w kogoś można wierzyć (wierzę)
0
@clyde racja! Dziś to już nie wiadomo, kto jest mężczyzną, a kto kobietą.
0
@MichalZZZ Naisałem co o nim myślę, poźniej dodałem też co zrobiło z nim City.
0
@Kusco15 dzięki!
1
@MichalZZZ Mnie nie przekonuje. Ani szybki, ani silny, ani wysoki... Teoretycznie brakuje mu wszystkiego do bycia top. Może się rozwinie, ale wg mnie nie. Zresztą City by go tak łatwo nie puściło, jakby taki dobry był, zaproponowaliby mu podwojenie/potrojenie pensji i pewnie by przedłużył kontrakt.
0
można gdzieś zobaczyć walkę Khalidov v Soldic??
0
Dortmund dziś wygra?
0
Dembele czy Abde? ciekawe który jest juniorem...
0
Spokojnie, zaraz się okaże, że Max wyprzedził Luisa przed restartem i mu dadzą 5 sek kary :)
8
Oni są szybsi, więksi i mają zarost. Tak się nie da grać!
1
@tom9001 sprzedaż w zimie albo trybuny do lata.
2
Sprzedać zanim znowu się połamie. Gra co cztery miesiące 3 mecze, a w czwartym się łamie... Zostawić Abde, też robi wiatr na skrzydle, a przynajmniej może zagrać 10 meczy z rzędu.
10
@Maearss a teraz jeszcze raz, tak żeby wszyscy zrozumieli...
0
Nie ma czym się ekscytować, 1 zawodnik klasy światowej, 2 bardzo dobry, a reszta to przeciętniacy, niektórzy może dobrze rokują. Czego wy się spodziewacie? Oczekiwania na miarę Hiszpanii, a poziom drużyny porównywalny, bądź gorszy niż Węgier... Do tego trener nie pomaga.
0
@Janiama Chyba przeceniasz naszych zawodników :) Obiecujący to jest Moder, solidny Klich i zobaczymy co wyjdzie z Pana Pieniążka. Reszta to przeciętniaki :)
0
@Gomcio Nie znam się na kartach, mam abo. Zobacz na stronę check24 i tam będziesz mieć porównanie ofert.
0
@Gomcio ja od 8 lat.