0

@Xxxbarca4ever bemzyna 2 l ok 150E rocznie Diesel 300E mniej więcej.

2

@Xxxbarca4ever Kfz-Steuer - płacą wszyscy posiadacze aut, opłata roczna w zależności od wielkości silnika i rodzaju, czyli benzyna czy diesel.

2

@Koors Fajnie się pisze siedząc na kanapie :) ciekawe, czy jakby ci parę mln na konto wpłynęło też byś tak pisał.

7

@Xxxbarca4ever Zgadza się, ale nie piszmy, że w Niemczech to jest bajkowe życie. Zwykły pracownik, który tu przyjedzie nie zarobi 3 tyś E. Najniższa wynosi 9,6 E/h co daje ok 1500 E/msc. W Niemczech jest lepsze życie, ale w wielu miejscach w PL można żyć na zbliżonym poziomie.

0

@Xxxbarca4ever Nie przekłamuje, tylko uświadamiam że tu wcale tak kolorowo nie jest. Do tego jest różnica w zarobkach, w zależności od wielkości miasta, ale to akurat jest oczywiste. Stąd się bierze przekłamanie o 4000 E miesięcznie brutto.

0

@Xxxbarca4ever Średnia netto w Niemczech to 2050 EUR. Mówimy o ludziach zatrudnionych. Wiele ludzi zarabia natomiast w okolicach 1200-1500 EUR.

3

@drozdi Jest ambicja zarabiania pieniędzy, jak w każdym z nas. Ilu piłkarzy wyjeżdża do egzotycznych lig? Piłkarz to zawód, jak każdy inny. Tylko kibice robią romantyczną otoczkę. Emocjonują się wynikami i myślą, że piłkarze mają tak samo. A ty masz ambicje w pracy, żeby rozwijać firmę twojego szefa? :) Jak szef stwierdzi, że już cię nie chce, to grzecznie odchodzisz? Jak nie, to przecież stajesz się pasożytem bez ambicji.

29

Przestańcie na niego narzekać, żaden z was by nie zrezygnował z takiej kasy. Taki kontrakt dostał, bo w tamtym czasie na niego zasłużył. Teraz trzeba wywiązać się z umowy. Suarez też z niczego nie zrezygnował i też go na siłę z klubu wypychali.

0

@Pepiko Na umowę, to tylko z miesięcznym wypowiedzeniem. Na 24 miesiące się nie opłaca. Wejdź na np. check24. de i zobacz porównanie ofert.

0

@svensonFCB Sony 65 cali

2

@IronSanHybrid bosch, ale tylko te lepsze serie, te tańsze omijaj. A jak masz gest to Miele.

0

@Kajman10 już nie mam swoich rzeczy w pl;) czasem jeżdżę do taty, ale to wszystko, bo np na wakacje mam bliżej do Włoch ;) a ty już wyjechałeś, czy jeszcze się pakujesz?

1

@PatrykBarca Nigdy nie ma pewności, ale nie bez powodu się nim interesuje tyle klubów. Moim zdaniem będzie z niego kawał piłkarza, a jak rzeczywiście będzie, to musimy poczekać pare lat.

1

@Katalończyk 99 ja oglądałem prawie każdy mecz Pogoni. Kacper na tle naszych ligowców wyglada bardzo dobrze.

0

@Kajman10 za 12k bym nie wrócił. Jestem tu z rodziną, kupiliśmy tu dom, dzieci chodzą tu do szkoły. Mieszkamy blisko Alp. Gdzie i po co mam wracać? :)

0

@Kajman10 od 8 lat w Niemczech. A co?

0

za rok jest 2022...

1

@SteuerFreiMoney W Niemczech się już 3 razy przeprowadzaliśmy, za każdym razem stres. Teraz już na swoim, więc póki co zapominam o przeprowadzce. Wypadek w pracy jest nieciekawy, na szczęście ja to sobie mogę co najwyżej myszką w czoło walnąć :)

1

@SteuerFreiMoney Ja 100km od Monachium i 100 od Alp. Już chyba 7 lat w jednej firmie :)

1

@SteuerFreiMoney Ja dopiero 8, jakie miasto?

1

@SteuerFreiMoney Też widzę w Niemczech mieszkasz.

0

@Barwindg byłem tydzień temu i za tydzień chyba znowu się wybiorę.

1

@Janiama Kacper wiele razy powtarzał, że chce jeszcze przynajmniej jeden sezon w Pogoni zostać. Mam nadzieję, że tak się stanie.

1

@SteuerFreiMoney ale że jak?

Eleven Sports 2
10:30 Wyścigi samochodowe: DTM, Monza: Sesja kwalifikacyjna Komentarz: Marcin Grzywacz
13:30 Wyścigi samochodowe: DTM, Monza: Wyścig Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Fiałkowski

1

@Janiama niby się zgadza, ale wydaje mi się, że Lewy gwiazdorzy w kadrze. Stara się wszystkim pokazać, ze jest najlepszy itp. Biega w innych strefach, czy strzela mimo, że może podać, itp. Musi sam wszystko zrobić, bo przecież reszta nic nie umie. Tym sposobem jego gra wygląda jak parodia.

4

@Janiama chcesz napisać, ze przez tyle lat grania, na europejskim poziomie, nie nauczył się panować nad sobą? Nie wie czym grozi takie wejście? To należy wątpić w jego inteligencje. On powinien być naszą wartością dodaną, ostoją i podpora dla młodych.

45

@Janiama Daj spokój, Krycha wiedział że ma kartkę, powinien sie pilnować i tyle. Doświadczony gracz, a w sytuacji praktycznie zerowego zagrożenia zagrywa jak junior.

0

Fajne te studio w przerwie...

0

@MesQueUnClub_87 poza tym do ściany śruba 20 mm? ;)

1

@sonek nic nie zrobisz, jak poczujesz opór to nie kręć dalej i tyle. Wtedy się dowiesz jaka wchodzi;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?