hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever bemzyna 2 l ok 150E rocznie Diesel 300E mniej więcej.
2
@Xxxbarca4ever Kfz-Steuer - płacą wszyscy posiadacze aut, opłata roczna w zależności od wielkości silnika i rodzaju, czyli benzyna czy diesel.
2
@Koors Fajnie się pisze siedząc na kanapie :) ciekawe, czy jakby ci parę mln na konto wpłynęło też byś tak pisał.
7
@Xxxbarca4ever Zgadza się, ale nie piszmy, że w Niemczech to jest bajkowe życie. Zwykły pracownik, który tu przyjedzie nie zarobi 3 tyś E. Najniższa wynosi 9,6 E/h co daje ok 1500 E/msc. W Niemczech jest lepsze życie, ale w wielu miejscach w PL można żyć na zbliżonym poziomie.
0
@Xxxbarca4ever Nie przekłamuje, tylko uświadamiam że tu wcale tak kolorowo nie jest. Do tego jest różnica w zarobkach, w zależności od wielkości miasta, ale to akurat jest oczywiste. Stąd się bierze przekłamanie o 4000 E miesięcznie brutto.
0
@Xxxbarca4ever Średnia netto w Niemczech to 2050 EUR. Mówimy o ludziach zatrudnionych. Wiele ludzi zarabia natomiast w okolicach 1200-1500 EUR.
3
@drozdi Jest ambicja zarabiania pieniędzy, jak w każdym z nas. Ilu piłkarzy wyjeżdża do egzotycznych lig? Piłkarz to zawód, jak każdy inny. Tylko kibice robią romantyczną otoczkę. Emocjonują się wynikami i myślą, że piłkarze mają tak samo. A ty masz ambicje w pracy, żeby rozwijać firmę twojego szefa? :) Jak szef stwierdzi, że już cię nie chce, to grzecznie odchodzisz? Jak nie, to przecież stajesz się pasożytem bez ambicji.
29
Przestańcie na niego narzekać, żaden z was by nie zrezygnował z takiej kasy. Taki kontrakt dostał, bo w tamtym czasie na niego zasłużył. Teraz trzeba wywiązać się z umowy. Suarez też z niczego nie zrezygnował i też go na siłę z klubu wypychali.
0
@Pepiko Na umowę, to tylko z miesięcznym wypowiedzeniem. Na 24 miesiące się nie opłaca. Wejdź na np. check24. de i zobacz porównanie ofert.
0
@svensonFCB Sony 65 cali
2
@IronSanHybrid bosch, ale tylko te lepsze serie, te tańsze omijaj. A jak masz gest to Miele.
0
@Kajman10 już nie mam swoich rzeczy w pl;) czasem jeżdżę do taty, ale to wszystko, bo np na wakacje mam bliżej do Włoch ;) a ty już wyjechałeś, czy jeszcze się pakujesz?
1
@PatrykBarca Nigdy nie ma pewności, ale nie bez powodu się nim interesuje tyle klubów. Moim zdaniem będzie z niego kawał piłkarza, a jak rzeczywiście będzie, to musimy poczekać pare lat.
1
@Katalończyk 99 ja oglądałem prawie każdy mecz Pogoni. Kacper na tle naszych ligowców wyglada bardzo dobrze.
0
@Kajman10 za 12k bym nie wrócił. Jestem tu z rodziną, kupiliśmy tu dom, dzieci chodzą tu do szkoły. Mieszkamy blisko Alp. Gdzie i po co mam wracać? :)
0
@Kajman10 od 8 lat w Niemczech. A co?
0
za rok jest 2022...
1
@SteuerFreiMoney W Niemczech się już 3 razy przeprowadzaliśmy, za każdym razem stres. Teraz już na swoim, więc póki co zapominam o przeprowadzce. Wypadek w pracy jest nieciekawy, na szczęście ja to sobie mogę co najwyżej myszką w czoło walnąć :)
1
@SteuerFreiMoney Ja 100km od Monachium i 100 od Alp. Już chyba 7 lat w jednej firmie :)
1
@SteuerFreiMoney Ja dopiero 8, jakie miasto?
1
@SteuerFreiMoney Też widzę w Niemczech mieszkasz.
0
@Barwindg byłem tydzień temu i za tydzień chyba znowu się wybiorę.
1
@Janiama Kacper wiele razy powtarzał, że chce jeszcze przynajmniej jeden sezon w Pogoni zostać. Mam nadzieję, że tak się stanie.
1
@SteuerFreiMoney ale że jak?
Eleven Sports 2
10:30 Wyścigi samochodowe: DTM, Monza: Sesja kwalifikacyjna Komentarz: Marcin Grzywacz
13:30 Wyścigi samochodowe: DTM, Monza: Wyścig Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Fiałkowski
1
@Janiama niby się zgadza, ale wydaje mi się, że Lewy gwiazdorzy w kadrze. Stara się wszystkim pokazać, ze jest najlepszy itp. Biega w innych strefach, czy strzela mimo, że może podać, itp. Musi sam wszystko zrobić, bo przecież reszta nic nie umie. Tym sposobem jego gra wygląda jak parodia.
4
@Janiama chcesz napisać, ze przez tyle lat grania, na europejskim poziomie, nie nauczył się panować nad sobą? Nie wie czym grozi takie wejście? To należy wątpić w jego inteligencje. On powinien być naszą wartością dodaną, ostoją i podpora dla młodych.
45
@Janiama Daj spokój, Krycha wiedział że ma kartkę, powinien sie pilnować i tyle. Doświadczony gracz, a w sytuacji praktycznie zerowego zagrożenia zagrywa jak junior.
0
Fajne te studio w przerwie...
0
@MesQueUnClub_87 poza tym do ściany śruba 20 mm? ;)
1
@sonek nic nie zrobisz, jak poczujesz opór to nie kręć dalej i tyle. Wtedy się dowiesz jaka wchodzi;)