1

@HERORICH2 Po pierwsze: nikt mu pistoletu do głowy nie przystawił - mógł zostać.
Po drugie: tego nie da się czytać, dodaj kilkanaście znaków interpunkcyjnych i nie wstawiaj spacji przed nimi :(

0

@RaulGarciatoGbur Wtedy kościół zgłasza to za ciebie, bo ktoś to zgłosić musi.

0

@Triv44 Czym go potwierdza? Ja swój związek finalizowałem w urzędzie, nie korzystałem z pośredników.

8

@messi564 Związek małżeński jest zawierany w urzędzie, nie potrzebujesz do tego kościoła. Jeżeli już chcesz z takiej instytucji korzystać, to trzeba się dostosować do ich "zasad". Inaczej ślub w kościele nie ma sensu.

6

@Azi Czemu wykopali? po prostu go sprzedali, bo okazał się za słaby. Poza tym dobrowolnie podpisał umowę z Juve, jakby chciał to by nie podpisał i został.

0

@Janiama Ja się nawet zdziwiłem, że tyle za niego zapłacili, no ale może tylko ja w nim nigdy nic nie widziałem. Dostał szansę życia, ale jak widać na nią nie zasłużył i z niej nie skorzystał. Od początku wyglądał jakby na wakacje przyjechał, co innego Martin. Mimo braku umiejętności nadrabia chęciami i zapieprza za dwóch.

0

@Pivott A jak mieli się zachować? nie sprawdził się to chcieli go sprzedać, a to że on nie chciał odchodzić to już jego problem. Koniec końców, mógł nie podpisywać umowy z Juve, tylko powiedzieć, że zostaje i koniec. Bez jego zgody nie mogli go sprzedać.

3

@BarcaInfo poproszę

1

@4drian0 Fajny kraj, mieszkam obok. Salzburg, Wiedeń czy Innsbruck są ładne miasta. Tanie paliwo, ale to akurat ciebie nie dotyczy :) Kilka fajnych zamków.

1

@ksobi u mnie akurat są Niemcy ;) może dlatego bliżej mi do Włoch. Ciekawe, jak to jest jeść po Polsku? Bez sztućców? Czy może na stojąco?;)

0

@ksobi słusznie ;) Bo pizze w chyba 500 się piecze;) Tę włoską-najlepszą.

0

@ksobi za dużo zmiennych, to trzeba usiąść i na spokojnie.... a poważnie to Podejrzewam, ze nie pieczesz warzywek w 300 stopniach:)

2

@ksobi tylko w pizzeri nie używają zwykłego piekarnika, który osiąga temp między 260-300 stopni. To dlatego nie były wysuszone.

0

@MichalZZZ pizza to wg mnie zły pomysł. Brokuł w piekarniku się wysuszy i przypali, a wtedy mu na pewno nie zasmakuje.

2

@MichalZZZ może z czasem polubi i starszy. Smaki co jakiś czas się zmieniają:) ja kiedyś np nie lubiłem papryki koperku i pietruszki...

1

@MichalZZZ mój bardzo lubi brokuły, my zawsze robimy na parze, do momentu by nie były rozgotowane, najlepsze są lekko twarde. Jeżeli chodzi o sam smak Warzywa, to wg mnie jest bardzo dobry, a z sosem czosnkowym jeszcze lepszy;)

0

@kerouac Po prostu kontrolujemy populację, jeżeli natomiast szukasz ich zabójcy, to udaj się do jerzyka. Ten to ma rozmach skubany.

2

@Olkovsky9 zgodnie z filozofia sklepu nr trzeba złożyć samemu, podaję potrzebne części: 0123456789.

0

@VamosB tez nie zgadzam się z niektórymi ograniczeniami, itp jednak przepisy są takie same dla wszystkich i jeżeli wszyscy zaczną ich przestrzegać to na drogach będzie bezpieczniej. A przecież o to nam wszystkim chodzi.

0

@SelloutCrowd to zróbmy eksperyment, staniesz na drodze, a ja będę jechał wpierw 15 i cię potracę, a potem 84 i zobaczymy co ci się bardziej podoba;) później zdecydujemy, a właściwie już tylko ja zdecyduję, co stwarza większe zagrożenie. Kiedyś myslalem może i podobnie, jak ty, ale po 20 latach za kołkiem myślę inaczej.

0

@SelloutCrowd chociażby robotnik, ten który umieścił ten znak. Jako kierowca masz obowiązek przestrzegać przepisów, czy ci się one podobają czy nie i kropka. Jeżeli ci się to nie podoba, to oddaj prawko, płakać nie będziemy, co najwyżej będzie nam się lepiej jeździć.

0

@SelloutCrowd skoro było takie ograniczenie, to tyle trzeba było jechać. Każdy interpretuje przepisy tak jak mu pasuje, teraz napisałeś ze ograniczenie z du** ale jak ktoś taki by akurat potrącił kogoś z twojej rodziny, to byłbyś pewnie pierwszy, który by krzyczał: czemu ten pirat tam nie zwolnił, przecież było ograniczenie.... Niemcy od tego roku zabierają prawko na miesiąc za +21 km /h więcej w obszarze zabudowanym i tak samo powinno być w Polsce.

1

@busquets5 segment A, mała benzyna. Za te pieniądze nie ma co polecać, osobiście szukałbym Japończyka. Do 4 tys dolicz od razu parę stówek startowego.

1

@Janiama Też byłem zwolennikiem Antka i też myślę, że nie do końca umiemy go wykorzystać. Chociaż czasem mam wrażenie, że koledzy z zespołu mu nie pomagają... poza tym on jest nauczony grać trochę inaczej - szybciej, w ciągłym ruchu, itp. Mam nadzieję, że chłopaki się zgrają w przyszłym sezonie i będzie to wyglądać lepiej.

1

@Andi18 Paco???

0

@LuisSalvano No tak, przegrał parę pojedynków biegowych, wykonał co najmniej 2 fatalne wślizgi. I tak, Hank tak twierdzi, bo może.

0

@LuisSalvano Jakie prowokacje? sam prowokujesz jakimiś telewizorami, a jak ci ktoś odpisze to już płaczesz i biegniesz skarżyć? Napisz wpierw coś konstruktywnego, napisz czemu Pique się nie ośmieszył, a nie stwierdzasz że oglądam mecz w niedogodnych warunkach.

0

Komentarz usunięty

0

Ciężko to oglądać, ośmieszany Pique, drewniany Vidal, Arthur? nie widziałem go, Messi który nie podaje do Antka....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?