hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Mecz w zwolnionym tempie, Atleti nie ma ochoty na grę.
1
@ViscaBarca123 Tempo meczu jest porównywalne z jego szybkością, to i wygląda super.
1
@Witekk10 już działa, dzięki
0
Macie jakiś link do Interu? nc+ go nie działa...
0
@Artsss kiedyś 9, później 10... teraz na kanapie :) a syn na lewym skrzydle.
0
Patrząc na poziom meczu Milanu, mam wrażenie, że Zlatan wejdzie i pozamiata :)
0
@Janiama Oczywiście, do tego jest potrzebna technika, inteligencja i przewidywanie. Nie chodzi mi o kopiowanie tej genialnej dwójki, ale uważam że wciąż można grać podobnie. Samo klepanie nie wygra meczu, ale szybkie podania otwierają przestrzeń i tego nam teraz najbardziej brakuje. Teraz wszystko wygląda jak na zwolnionej powtórce.
1
@Janiama I tak i nie. Najszybsza jest piłka. Nie szybkość jest problemem, a intensywność. Gramy za wolno, a to wcale nie znaczy, że mamy za wolnych zawodników. Na pewno fajnie jest mieć szybkiego skrzydłowego, który zrobi przewagę grając 1 na 1, ale bez niego też można żyć i grać, pod warunkiem, że piłka będzie szybko krążyć między zawodnikami.
1
@Mizander Antek gra poprawnie, dużo biega (żeby pozostała 2 z przodu mogła sobie postać), dobrze wychodzi do gry (niestety nie zawsze otrzymuje podanie). Jak chłopaki się dobrze zrozumieją, to będziemy mieli z niego pociechę.
1
@Hiacynk Ernesto już czeka :)
8
@Janiama Brak skrzydeł to jedno, nam brakuje też intensywności. Kiedyś 9 biegało za Messiego, teraz trzeba biegać za niego, Suareza i Busiego.
1
@Odesseiron Zmiana trenera wg mnie nie sprawi, że nadzwyczajnie poprawmy naszą grę. Mamy za dużo przeciętnych zawodników, plus podstarzałe gwiazdy. Jak gra Suarez z Messim to gramy w 9 w obronie, dodajmy do tego Busiego, od którego to pewnie Valverde szybciej biega (i wcale nie mam na myśli pomocnika Realu) i np Semedo, to się okazuje że nie mamy kim bronić.
Zobacz na wczorajszy mecz. Tracimy FdJ, schodzi Antek, wchodzi Semedo, a Roberto idzie do pomocy. Na lewej zostaje sam Alba i większość ataków Espanyolu szła właśnie naszą lewą stroną, w tym stracona bramka. Jedną zmianą straciliśmy dwie strony boiska i zostaliśmy z dwoma ledwo co chodzącymi napastnikami. Nowy trener zrobił by podobnie, bo nikt nie ściągnie Suareza czy Messiego, kiedy wynik jest na styku.
Zmiana trenera pomoże, jeżeli zrezygnujemy z kilku zawodników, lub odstawimy ich na ławkę.
1
Zamiast ściągać Antka, trzeba było Suareza i wpuścić Pereza. a w 85 min 3 zmianę wykorzystać. Ciężko się gra w 10, gdzie dodatkowo 2 nie biega...
0
@prokofiew Pisałem o benzynie. Na manualnej jeżdżę od święta, drugim autem. Ostatniego zdania się trzymajmy.
0
@prokofiew "Dojeżdżając do zakrętu wciskasz sprzęgło i hamujesz" z twojej wypowiedzi wynika, że hamujesz ze wciśniętym sprzęgłem. Hamując do 20 możesz i na 5, a przed zatrzymaniem wrzucić na luz. Nie musisz mi gratulować, bo z 50 do 20 się hamuje bardzo szybko, nie widzę powodu redukcji w trakcie, by hamować silnikiem. Zresztą, teraz auto robi to za mnie, więc nawet nie wiem na którym biegu jadę.
1
@prokofiew Bardzo ciekawe rzeczy można się dowiedzieć :) hamować z wciśniętym sprzęgłem? Zakręt 20 km/h? Sprzęgło wciśnięte do połowy? Chociaż ci wcześniej są jeszcze lepsi... zakręt na luzie przejeżdżać? 200m przed światłami też luz? Lepiej, żeby autor pytania, potraktował te porady jako żart, korzystając z niektórych może co najwyżej zrobić sobie i innym krzywdę. @bixmix
2
@Mesi12 Strasznie długa nazwa tego serialu, dodatkowo dwujęzyczna.
5
@BarcaInfo No to już 20/25M za Vidala nie dadzą...
0
@Avada Kedavra A ja w Niemczech.
1
@Kurkmen od 14 grudnia do 7 stycznia.
1
@Janiama źle mnie zrozumiałeś, niech nie pracuje w domu, tylko w szkole. A pensje zostawić, tę godzinową i po problemie.
13
@Janiama znalazłem coś takiego:
nauczyciel kontraktowy – 2862 zł brutto czyli ok. 2059 zł netto
,
zakładając 18h tyg. = 28,6 zł/h netto
Pani z Twojego sklepu, 2500 zł netto, 40h tyg. = 15,6 zł/h netto.
Tak na szybko licząc, mniej więcej, bez szczegółów...
Wychodzi z tego, że Twoja pracownica nie zarabia więcej, po prostu pracuje więcej...
0
@Janiama pracuje 40 h tygodniowo?
2
@Janiama a jak wygląda zarobek na godzinę? tej dziewczyny, bo nauczyciela to sobie policzę. Tak z czystej ciekawości jakbyś mógł napisać.
0
@leszeq Ja nie rzucam argumentem o 18h pracy, ja się zastanawiam, co by się działo, jakby nauczyciele musieli siedzieć po te 40h w szkole. Dotychczas macie wybór, albo w domu, albo w pracy. Mi bardziej jednak chodzi o argument typu: nauczyciele muszą się przygotowywać do pracy, a po pracy pracować w domu... Dlatego napisałem, że inni też muszą się przygotowywać do pracy, a co do zabierania pracy do domu, to nic dziwnego przy tak małej ilości godzin do zakresu obowiązków. Powinni pracować po powiedzmy 8h dziennie i nie było by zabierania pracy do domu. Co do zarobków, to się nie wypowiem, nie mam wiedzy na ten temat.
3
@leszeq Tak, jak wszyscy inni ludzie. Do pracy trzeba się przygotować, a czasem nawet wziąć pracę do domu i to wszystko zupełnie za darmo. A co do nauczycieli, to ciekawe co by powiedzieli, jakby musieli po 40h siedzieć w szkole i wtedy się niby przygotowywać, sprawdzać itp...
1
@Odesseiron Agent geniusz :)
8
@ściah Nie zgadzam się z Twoją opinią.
"Podobnie ciekawe było z kim ma największą kosę." - co takie informacje wnoszą na tę stronę? Dla mnie jest to zwykłe nakłanianie do agresji. Jak lubisz wiedzieć, jakie relacje, szczególnie te złe, mają użytkownicy to zachowaj to dla siebie.
Moim zdaniem, jeżeli ktoś jest w czymś dobry, to nie potrzebuje kontrowersji, a jeżeli już kontrowersje się pojawiają, to znaczy, że nie ma nic ciekawego do przekazania.
Z jednej strony chcecie być profesjonalną stroną, a z drugiej zamieszczacie artykuły, jak z jakiegoś bravo, czy czegoś podobnego. Rozumiem też, że takie artykuły się pojawiają, ale jak już ktoś tu wspomniał, powinny być na poziomie i ze smakiem.
0
@MesQueUnClub_87 Czy udowodnił? to kwestia sporna. Raz na jakiś czas zagra dobry mecz, poza tym nie ma szybkości, dryblingu i wielu innych rzeczy, jedynie to ma strzały z dystansu. Niestety dla niego w Hiszpanii jest o wiele mniej miejsca na boisku niż w Anglii i wszystkie jego wady się aż nadto uwidoczniły. Poza tym Cou grał wcześniej w Espanyolu i Interze i też nie przekonywał. Tak, jak napisałem na wstępie, dla mnie Cou to średni piłkarz i póki co wychodzi na moje, bo w Bayernie też gra przeciętnie, z jakimiś tam przebłyskami. Dla mnie Eriksen jest podobnym piłkarzem, dobrze bije stałe fragmenty i strzela, poza tym mnie nie porywa. Nie róbmy z zawodników dobrych, czy przeciętnych, zawodników klasy światowej, bo zaraz się okaże, że Eriksen jest na poziomie Iniesty... A z Zielińskim, to poczekajmy aż się obudzi jutro, może to będzie ten dzień :)
0
@MesQueUnClub_87 Możesz mieć swoje zdanie na ten temat, dla mnie on nie jest klasy światowej, to taki drugi Coutinho.