2

@_Specjalista No, do prawie każdego. ale chyba jednak nie do tego.

2

@kamson24 *Multiple

8

Właśnie zauważyłem, że Fati dziś ma urodziny, zupełnie jak mój syn.

0

@Gosciuu Kredytu bym nie brał, przelałbym im potrzebną kwotę.

1

@Commando Prawda jest taka, że prawie każdy kierowca, gdyby dostał bolid Merca, to by walczył za każdym razem o wygraną. Moim zdaniem Robert jeździ taczką, dlatego ma takie, a nie inne wyniki.

0

@feiticeira Jest dużo filmików z takimi odkurzaczami i porównaniami, np Rumba do Xiaomi itp. Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

0

@SuperPatsonFCB Ręczne odkurzanie 10 min? zapraszam do siebie, chcę to zobaczyć :) też się przymierzam do jakiejś Rumby i myślę, że to świetne rozwiązanie. Wracasz z pracy i przynajmniej na parterze masz lekko ogarnięte.

0

@Odesseiron Wspaniałe miejsce na urlop.

2

@Witekk10 Ale wiesz co to jest rezonans magnetyczny? :)

0

@Janiama Głową może i tak dobrze nie grał, ale poza tym miał wszystko, strzał z obu nóg, technika, szybkość oraz niesamowita fantazja. Nie zapominajmy, że miał "to coś", jak Iniesta i Roni. Czy był gorszy, czy lepszy tego się nie dowiemy, możemy tylko gdybać. Zresztą, gdyby nie kontuzje, to Ronaldo mógłby z Messim spokojnie śniadania jadać :) a już na pewno siedzieliby przy jednym stole.

0

@Janiama Niby miał wszystko, ale to nie to. Nie ma "tego czegoś", jak dla mnie. Moje serce skradł Ronaldo, dla mnie to właśnie on miał wszystko.


1

@BigShaq wszystkie lewe, więc raczej nie do pary. Bez sensu, nawet na boisko nie ubierze...

1

@Whippedcream Problemy w szkole? Napisz priv to pomyślimy, jak będę miał chwilę.

0

@Chwytliwy Może być i nawet napastnikiem, nie ma pewnych predyspozycji do określonej gry. A Furman byłby lepszy od Góralskiego.

0

@Chwytliwy Ani jeden, ani drugi nie powinien grać. Z potężną Macedonią gramy na 2 defensywnych pomocników.

0

Piotrek znowu coś źle spał...
Nie ma co się spodziewać cudów, jeden dobry gracz, kilku średnich i reszta słabych.

0

@Janiama Kamil, jak na swój potencjał, to nie zrobił zawrotnej kariery. Z drugiej strony patrząc, przez pryzmat problemów z jakimi się borykał, to osiągnął sporo. Chłopak z mojego miasta, pamiętam jak zaczynał, zdarzyło mi się chyba nawet parę razy rekreacyjnie przeciw niemu zagrać. Muszę sobie to gdzieś zapisać, jako jedno z większych osiągnięć sportowych :)

0

@pikass14 Nie patrz na kasę. Dopiero po jakimś czasie wspólnego mieszkania, dowiesz się, czy to ta jedyna.

14

@pikass14 Jak dobrze rozumiem, to nie mieszkaliście jeszcze razem? Dobra rada: najpierw mieszkanie na wynajem, a jak przeżyjecie razem z rok albo i dwa, to potem myślcie o kupnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hrzan To w następnym miesiącu zapłacisz za wszystkie :) Zresztą, co to dziś złota karta, chyba każdy ją ma...

1

@Socjopata ? Chyba jeszcze jesteś wczorajszy :)

0

@Volk Odważna decyzja :) Mnie nie ma już 6 lat i nie zamierzam wracać, przynajmniej nie teraz, ani nie za "chwilę".

0

@BigShaq ooo nawet nie wiedziałem, że jestem 3 ;) miłe zaskoczenie

6

"
Tymczasem Williams poinformował, że kazał zjechać Kubicy do garażu, bo zdecydowano się oszczędzać części przed kolejnymi wyścigami F1. Jako powód takiej decyzji podano fakt, że 34-latek nie miał szans na zdobycie punktów w Grand Prix Rosji."

no tak :) ciekawe, czy Dżordża też by ściągnęli w tej sytuacji, a znając życie to te części nie dla Roberta oszczędzali :)

0

@kkbarca :) Cou w Bayernie: 3 bramki na sparingu, dobry mecz z jakimiś legendami, czy z kim to było i teraz przyzwoity mecz z drużyną, której nazwy nie jestem w stanie zapamiętać :)

0

@ProMILs Wystawia ich, bo inni są zwyczajnie słabsi, co nie znaczy, że mają odpowiedni poziom dla Barcy.

0

Suarez, Roberto i Busi. To oni są problemem, a nie Erni. Przynajmniej, on jest mniejszym problemem.

0

@Chwytliwy Kilkanaście lat temu, miałem koleżanki, co pracowały w Red bull. Często organizowały imprezy w klubach. Darmowe redbulle z wódą, całą noc, wciąż się zastanawiam, jak ja jeszcze żyję :)

1

@l0Messini Pewnie ten:
Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław – HydroTruck Radom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?