0

@bielik pilot wp?

0

@Explode Jak nie masz nic ciekawego do napisania, to po prostu nie pisz. Jak już to robisz, to chociaż tak, by dało się to czytać. Co do Semedo, miał kilka przebłysków w ofensywie, z których nic nie wynikało, a w obronie to średnio mu szło. Chociażby 38 min kontra przyjezdnych, Antoś wraca w pole karne, a Nelson gdzieś tam człapie...

0

@Katalonbar Ubezpiecza też Juniora i co dziwne, Semedo ;)

2

Nic się nie zmieniło :) Semedo, Sergi, Busi, Firpo, Luis do zmiany. O ile Junior się uczy, to pozostała 4 już się chyba nie poprawi. No nic, gramy tymi, co mamy, do lata i tak się nic nie zmieni.

0

Ma ktoś mema o Zielińskim, jak się budzi rano?

2

Wincej Robertów, Firpów, Semedów, Rakiet. Erni dziękujemy!! Vidala zabierz ze sobą.

0

HAHA, powodzenia.

0

@MESSIah16 Messi gdyby wybrał grę dla Hiszpanii, dziś nie byłoby żadnych wątpliwości, kto jest najlepszy w historii.

0

@koszol Wybór jest oczywisty! - 0:0

1

@jacob345 GSM :)

6

Tak sobie patrzę na składy PSG i Realu:
PSG - 1 Francuz, 2 Hiszpanów,
Real - 1 Hiszpan, 3 Francuzów obecnie na boisku.

0

@PJ1985 Nie można kupić na miesiąc, płacisz 30 za miesiąc, ale umowa chyba na rok.

0

@Odesseiron Fajnie by było, ale to chyba możemy tylko pomarzyć :) W środku zagra pewnie Busi, jest szansa na Arthura i de Jonga.

0

@MadafakinGuy niestety, nie o tym, to zbyt proste.

0

@lukaszbarca15 no to jest nas dwóch....

0

@lukaszbarca15 ta, nigdy bym nie wpadł na to ;)

0

Pytanie za milion:
jaki tytuł ma piosenka, koleś, "raper" śpiewa o swoich urodzinach, a klientka śpiewa refren, taka z urody, z Indii...

0

@Janiama Ciekawe, czy Inaki z Robertem na plecach byłby szybszy, niż Robert w tym suuuper bolidzie....

0

@jacob345 Jest duża szansa, że by go zjadł ;) Jeżeli chodzi o mecz, to pewnie skończyłby się tak samo, remisik. Ulubiony wynik Czesia.

0

Gramy, tak jak umiemy. Niektórzy nasi piłkarze już pewnego poziomu nie przeskoczą. Mimo upływu lat, naszym motorem napędowym wciąż jest Grosik i Kuba, a to o czymś świadczy.

0

@GeraltzKatalonii No gramy i co? przecież są od nas lepsi. Indywidualnie i drużynowo.

0

Czego tu się spodziewać? Mamy 2 bardzo dobrych zawodników, reszta zahacza o przeciętność, czasem ma jakieś przebłyski. Nie ma co oczekiwać cudów, jak na nasze możliwości to gramy przyzwoicie.

0

@Katalończyk 99 Jaki to ma związek?

9

Ty się cieszysz, jak usłyszysz nową przyśpiewkę na stadionie, a tu takie coś...

https://demotywatory.pl/4946257/Nowy-poziom-kibicowania

0

@XiriX Dlaczego nie działa? Ja mieszkam za granicą (UE) i mam normalnie NC+ go i talerz na dachu też działa. CHyba, że jesteś poza Unią, to faktycznie nie będzie działać.

0

@Avada Kedavra My możemy, ale nie chcemy, dobrego trenera opłacić. Wydaje mi się, że szukamy swojego Pepa :) liczymy na szczęście, że jakiś młody, niskobudżetowy trener nagle z niewyjaśnionych przyczyn odpali.

0

@Copernicus Niekoniecznie 1 rząd, Mercedes dziś może namieszać.

0

@Aqualitek no tak pocztą, coś w tym złego? Klauzula w Cv nie jest wymagana już. Sama aplikacja jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

0

@l0Messini Bardzo ciekawy zwyczaj. Zawsze zakładasz gumkę idąc na mecz? :)

3

@Odesseiron Pamiętam, jakby to było wczoraj. Niesamowite, że już 16 lat minęło. Debiut marzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?