3

@LuisSalvano a tak z ciekawości, to twoja kobieta czyta twoje komentarze tutaj?

6

@BarcaInfo Bez sensu, niech on wpierw w Betisie zagra jeden sezon, we wszystkich meczach i udowodni, że się nadaje. Na ten moment jest u nich jedynie rezerwowym.

0

@Janiama i tak sporo osiągnął, to nie podlega dyskusji, ale niedosyt pozostaje. Pamietam, jak w Pogoni grał, jak się fajnie zapowiadał. W tym przypadku alkohol i hazard też zadziałały.

1

@Janiama moim zdaniem Grosik mógłby osiągnąć trochę więcej gdyby nie zmarnował początku kariery, a co do alkoholu to wiem, to był żart po prostu.

2

@Janiama wszyscy zmarnowali karierę spożywając alkohol, z tą piłką nożną musi być coś nie tak;)

E: do tej listy to jeszcze bym może Grosickiego dodał.

1

@MichalZZZ taa na 7 urodziny jeszcze dałem się naciągnąć, ale to był ostatni raz. Zresztą już ma wszystkie poniżej 300€. Musi sobie znaleźć inna serie;)

0

@MichalZZZ młody lubi technic, ale będzie musiał polubić coś innego, bo zostały już tylko powyżej 300€;(

0

@sidzej A może jej nie odpowiadacie i po prostu znalazła sobie powód. A może stwierdziła, że nie lubi z nikim dzielić domu. To nic dziwnego, ja mógłbym ze 2 pokoje wynająć, ale jakoś nie widzę siebie mieszkającego z kimś innym niż rodzina.

1

@Karlik08 Źle odczytałeś jej sygnały, potwierdzenie miałeś, jak chciałeś ją objąć. Ona szukała przyjaciela, czasem i tak się zdarza. Odpuść sobie, bo przez kolejne 5 lat będziesz w strefie przyjaciela:)

1

@Darshan1010 Może sobie żądać :P powiedz, że ty żądasz jej lokalu... będzie równie zabawnie :)

1

@YouShouldListenToMe Szkoda, sobie wycinam laserowo z blachy nierdzewnej, mogłeś się załapać :)

0

@YouShouldListenToMe Chyba się zdecyduję na nr 5. Jak pokryjesz koszty wysyłki z Niemiec, to mogę ci ewentualnie 1 wysłać :)

0

Odpocznijmy od wirusa i zastanówmy się, który breloczek jest najlepszy:

https://zapodaj.net/22271f9a6dd97.jpg.html

1

@Krzysztof1987 Nie znamy ich, nie wiemy jacy są prywatnie. Wizerunek publiczny często nie ma nic wspólnego z ich życiem prywatnym. Dlaczego trzeba to docenić? To jest tylko sport, ich praca. Nudne masz życie skoro byś się z nimi zamienił :)

19

@Krzysztof1987 Nie do końca tak jest. Potrafimy się cieszyć ze zwycięstw, ale nie ze wszystkich. Ktoś jest pozerem i pajacuje co chwilę, to nic dziwnego, że ludzie za nim nie przepadają. Ale czy go depczą? a może on sam siebie depcze?

0

Fati albo Martin za de Jonga i Antek na lewą.

0

Nie gramy na takiej intensywności, jak City... Jak ugramy remis będzie dobrze.

1

@Walker Jak jesteś wielkim fanem, to zapewne podzieli twoje poglądy, przynajmniej u mnie tak było. Teraz młody ma 7 lat, nie lubi Realu i sam gra w piłkę w tutejszym klubie. Wszystko przed tobą...

0

@vangoor Myślę, że najbardziej to się tym ty przejmujesz. On pewnie siedzi w domu i ma to gdzieś...

0

@LuisSalvano Ja kupuję 10kg Power of Nature, jak miałem jednego kota to starczało na 10/11 miesięcy. Ale wtedy jadł tylko suche praktycznie, teraz mam 2 koty i jedzą więcej mokrego, więc jeszcze nie wiem na ile wystarczy.

0

Przegramy w karnych...

0

Dobrze, że Antek nie gra. Z sympatycznym Francuzem gramy w 10 atakując. Lepiej wstawić Roberto, w obronie pobiega tyle samo, a w ataku przynajmniej dodatkowa opcja...

6

Jest jakaś statystyka podań Messiego do Antka? chętnie bym ją zobaczył...

0

Zastanawiałem się przez 70 min, czy Messi umie podać w prawo i? okazało się, że umie.

1

Zauważyłem, że kilka osób zna się na komputerach, pomoże ktoś z wyborem na priv? Mam kilka pytań.
Komputer ma służyć do pracy w programach typu: vektorworks, lumion, itp. Ogólnie to projektowanie terenów zieleni i renderowanie projektów. Budżet, tak do 2 tys eur (kupno w Niemczech).

0

@FafitFCB dobry zawodnik się zawsze obroni, a Mendy jest szybki, silny i co najmniej solidny w obronie, jak i ataku. Na tle Atleti wygląda dobrze, a nasz Junior, to jeszcze z nikim nie wyglądał dobrze. Ot, taka różnica.

17

Uff dobrze, że kupiliśmy Juniora w promocji, a nie Mendego za grube miliony...

1

@G9 Drogba? chyba on

1

@Janiama Żaden z niego trener. Cały zespół prezentuje poziom, jak ich sponsor na koszulkach - Tedi. Widziałeś ich podania? większość niecelna, nawet parę metrów w bok to był problem. W ich przypadku, to nawet lepiej, że nie podają.

0

@msmsms carpaccio bresaola :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?