hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bayern, coś jak nie Bayern. Ciekawe ile ten trener wytrzyma :)
0
napisz Email do autoryzowanego serwisu, powinni podać Ci nr tej części i jej cenę. Ewentualnie napisz do jakiegoś sklepu z częściami zamiennymi. Powinni Ci coś dobrać.
0
Lepiej by było zagrać z Brazylią, USA chyba nam nie leży :)
Siatkówka to ma porypany system mistrzostw... powinna być grupa, a później drabinka, przegrywasz, to odpadasz. Bez kalkulacji.
0
ja nie poprawiałem, tylko po prostu powtórzyłem :)
2
otóż to, napisał poprawnie po moim komentarzu, zobacz edycję...
0
bez przewodowy :)
6
Zmiany zdecydowanie na minus, wygląda jak niedokończony, taki jakby w paintcie malowany. Z duchem czasu zrobiło Juve, nasze będzie co najwyżej dziwne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale po co ma grać? Niech odpocznie, tu nie ma stresu :)
0
Milik nigdy mnie nie przekonywał... Zresztą, już wrócił na ławeczkę.
0
- Od dawna mówiłem, że Krzysztof Piątek to będzie piłkarz warty dziesiątki milionów euro. Niektórzy się śmiali. Ale śmiali się też, gdy wróżyłem wielką karierę Lewandowskiemu - mówi Probierz w portalu Sport.pl.
Trener Cracovii porównuje Piątka do Roberta Lewandowskiego. Jego zdaniem ma podobny wachlarz atutów i wielką przyszłość przed sobą.
- Piątek ma tyle atutów ważnych u napastnika, że właściwie nie ma co wymieniać jakiejś jednej najważniejszej zalety. Liczy się cały pakiet. Tak jak u Lewandowskiego. Czym Piątek przypomina Lewandowskiego? Wszystkim. Nawet z twarzy jest trochę podobny - dodaje trener Cracovii.
- Niektórzy się zastanawiali, czy Piątek wywalczy sobie miejsce w składzie. Ja bym się bardzo zdziwił, gdyby on tam nie grał - ocenia Probierz.
0
Przyznam szczerze, nie wierzyłem, że Piątek taaakie wejście do Serie A zaliczy. Ciekawe ile jeszcze będzie trwała jego seria. No i Probierz miał rację :)
0
Chyba czas wziąć kredyt i zmienić pracę :(
3
Tyle kamer, 4k, super hiper fuulll mega hd, a nie pokazali żadnej dobrej powtórki. Dramat.
0
macie jakiegoś linka do ufc? albo czy leci na NC+?
0
jak obstawiacie Real?
1
Real Sociedad - FC Barcelona (Główny zakład) na żywo
15.09.18 16:10 Zakład pojedynczy 2 1:2 2.20
zdążyłem postawić w 35 min :)
0
Jeszcze tylko Totki coś wsadzą i jedna pozycja na kuponie zaliczona :)
0
Póki co, to te masło chyba z zamrażarki.
0
Atleti dziś znowu gromi... Oby chociaż 1:0 się udało.
0
Zgadza się. 19 lat, to już powinien wyjechać żeby grać, a nie wyjechać i nadrabiać braki.
1
Naszych młodzików weryfikuje dopiero wyjazd za granicę. Wystarczy podać przykład Kapustki. Jeden dobry sezon w Polsce i już gwiazda i talent. A teraz?
1
Jak Messi skończy karierę, bądź od nas odejdzie, to nie dość, że stracimy na jakości, to jeszcze zniknie magnes na innych zawodników. A na horyzoncie wciąż nie pojawia się jego zastępca.
0
Dla Sebastiana najlepsza jest brama :)
1
Z drugiej strony, ksiądz, to fajny zawód. :) Niby niczego nie możesz, ale wszystko masz.
Jak wyjdziesz na ulicę z tacą, to jesteś żebrak :)
2
Nie, był dzieckiem, ale nie rodzicem. Niczego nie doświadczył.
3
Jest teoria i praktyka.
Niby nie trzeba czegoś doświadczyć, by o tym uczyć, ale nie do końca wiesz o czym mówisz, póki tego nie doświadczysz.
1
Ludzie lubią w coś wierzyć, wtedy czują się lepiej. Natomiast religia sama w sobie jest świetnym sposobem na kontrolowanie mas.
I ten obraz księdza, który naucza, jak żyć w małżeństwie i wychowywać dzieci :)
0
A których słów nie rozumiesz? :)
14
Smarzyć? Dobrze, że już rok szkolny się zaczyna :)