1

Bayern, coś jak nie Bayern. Ciekawe ile ten trener wytrzyma :)

0

napisz Email do autoryzowanego serwisu, powinni podać Ci nr tej części i jej cenę. Ewentualnie napisz do jakiegoś sklepu z częściami zamiennymi. Powinni Ci coś dobrać.

0

Lepiej by było zagrać z Brazylią, USA chyba nam nie leży :)

Siatkówka to ma porypany system mistrzostw... powinna być grupa, a później drabinka, przegrywasz, to odpadasz. Bez kalkulacji.

0

ja nie poprawiałem, tylko po prostu powtórzyłem :)

2

otóż to, napisał poprawnie po moim komentarzu, zobacz edycję...

0

bez przewodowy :)

6

Zmiany zdecydowanie na minus, wygląda jak niedokończony, taki jakby w paintcie malowany. Z duchem czasu zrobiło Juve, nasze będzie co najwyżej dziwne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale po co ma grać? Niech odpocznie, tu nie ma stresu :)

0

Milik nigdy mnie nie przekonywał... Zresztą, już wrócił na ławeczkę.

0

- Od dawna mówiłem, że Krzysztof Piątek to będzie piłkarz warty dziesiątki milionów euro. Niektórzy się śmiali. Ale śmiali się też, gdy wróżyłem wielką karierę Lewandowskiemu - mówi Probierz w portalu Sport.pl.

Trener Cracovii porównuje Piątka do Roberta Lewandowskiego. Jego zdaniem ma podobny wachlarz atutów i wielką przyszłość przed sobą.

- Piątek ma tyle atutów ważnych u napastnika, że właściwie nie ma co wymieniać jakiejś jednej najważniejszej zalety. Liczy się cały pakiet. Tak jak u Lewandowskiego. Czym Piątek przypomina Lewandowskiego? Wszystkim. Nawet z twarzy jest trochę podobny - dodaje trener Cracovii.

- Niektórzy się zastanawiali, czy Piątek wywalczy sobie miejsce w składzie. Ja bym się bardzo zdziwił, gdyby on tam nie grał - ocenia Probierz.

0

Przyznam szczerze, nie wierzyłem, że Piątek taaakie wejście do Serie A zaliczy. Ciekawe ile jeszcze będzie trwała jego seria. No i Probierz miał rację :)

0

Chyba czas wziąć kredyt i zmienić pracę :(

3

Tyle kamer, 4k, super hiper fuulll mega hd, a nie pokazali żadnej dobrej powtórki. Dramat.

0

macie jakiegoś linka do ufc? albo czy leci na NC+?

0

jak obstawiacie Real?

1

Real Sociedad - FC Barcelona (Główny zakład) na żywo
15.09.18 16:10 Zakład pojedynczy 2 1:2 2.20

zdążyłem postawić w 35 min :)

0

Jeszcze tylko Totki coś wsadzą i jedna pozycja na kuponie zaliczona :)

0

Póki co, to te masło chyba z zamrażarki.

0

Atleti dziś znowu gromi... Oby chociaż 1:0 się udało.

0

Zgadza się. 19 lat, to już powinien wyjechać żeby grać, a nie wyjechać i nadrabiać braki.

1

Naszych młodzików weryfikuje dopiero wyjazd za granicę. Wystarczy podać przykład Kapustki. Jeden dobry sezon w Polsce i już gwiazda i talent. A teraz?

1

Jak Messi skończy karierę, bądź od nas odejdzie, to nie dość, że stracimy na jakości, to jeszcze zniknie magnes na innych zawodników. A na horyzoncie wciąż nie pojawia się jego zastępca.

0

Dla Sebastiana najlepsza jest brama :)

1

Z drugiej strony, ksiądz, to fajny zawód. :) Niby niczego nie możesz, ale wszystko masz.
Jak wyjdziesz na ulicę z tacą, to jesteś żebrak :)

2

Nie, był dzieckiem, ale nie rodzicem. Niczego nie doświadczył.

3

Jest teoria i praktyka.
Niby nie trzeba czegoś doświadczyć, by o tym uczyć, ale nie do końca wiesz o czym mówisz, póki tego nie doświadczysz.

1

Ludzie lubią w coś wierzyć, wtedy czują się lepiej. Natomiast religia sama w sobie jest świetnym sposobem na kontrolowanie mas.

I ten obraz księdza, który naucza, jak żyć w małżeństwie i wychowywać dzieci :)

0

A których słów nie rozumiesz? :)

14

Smarzyć? Dobrze, że już rok szkolny się zaczyna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?