0

Nie oglądam tv, więc nic mi to nie mówi.
Poza tym nie rozumiesz intencji mojej wypowiedzi, więc dalsza rozmowa nie ma sensu.
Mimo to miłego wieczoru.

0

Postawiłem czystą 2 na Bayern. Jakoś tego nie widzę...

a czekaj, czekaj...

0

to mi wypada współczuć, jeżeli twoja kobieta by się zaniedbywała, a ty byś na to pozwalał :)

1

Nie w tym rzecz, prawda jest taka, że zaśmiał by się z jej inteligencji i nikt by nie miał pretensji, tylko każdy by się śmiał.
I to akurat prawda, że dziś nikomu nic nie powiesz... dziś nie powiesz na Afroamerykanina murzyn bo nie można... itp. a przykładów jest multum.

0

Bez przesady, dziś już nic nikomu nie można powiedzieć, albo nie wypada, albo go obraża... Jakby była głupia i by zażartował z jej inteligencji, to by było śmieszne, a tak jest nieładne...Fakt jest taki, że wygląda, jakby chciała zjeść wszystkie czekoladki i nie ma co się za to obrażać.

0

Ja oglądam na DAZN.

6

To jest kwestia dyskusyjna :)

3

Zacznij się uczyć. Całe życie za ciebie robić nie będą.

1

Najważniejsze, że wszystko jest w jednym miejscu, nie musisz się zastanawiać, czy mecz jest na polsacie czy nce czy eleven... Możesz oglądać na tv, telefonie i lapku... bez żadnych anten i abonamentów na 2 lata. Płacisz 10 za miesiąc i jak nie chcesz to rezygnujesz.

1

DAZN jest świetny, płacisz 10 EUR miesięcznie i masz praktycznie wszystko. Dodatkowo możesz szlifować niemiecki oglądając mecz :) przyjemne z pożytecznym.

0

Prawie, jak Sterling :)

0

Jakie to ma znaczenie, że Milik ma 2 bramki mniej, czy uwaga, o Zielińskim był artykuł :) Dla mnie to dwóch przeciętnych piłkarzy w przeciętnym klubie i moim zdaniem nie wejdą na wyższy poziom, choć oczywiście chciałbym się mylić.

0

To nie hejt, po prostu jako piłkarz mnie nie przekonuje. Uważam, że nasza dwójka z Napoli jest po prostu przeciętna.

12

Pan Milik czasem coś trafi, a Pan Piątek czasem coś zmarnuje. Taka jest między nimi różnica. Dosyć istotna nawet.

2

Nie może pogodzić się z tym, że Piątek strzela i strzela... a on ledwo na boisko trafił...

1

Także tego... pozamiatał.

2

Te 35 mln to promocja była :)

0

Wczoraj przejeżdżałem obok :) Fajny ten stadion.

0

Ja dziś mam zupę nic, na jutro też mi chyba zostanie :)

1

Spróbować można, ale ja bym się nie nastawiał;)

1

Miałem podobnie, niestety trzeba wymienić.

1

Nowe info będzie w formie filmu, to będzie 2 część filmu Antka, opowiadająca o konferencji Verrattiego, który poruszy temat de Jonga. Oczywiście wszystko nagra Pikej.

0

Chętnie bym zobaczył dziś Neya zamiast Cou...

0

Każdy obrót powoduje, że jesteś w tym samym miejscu :)

4

360 stopni, to jest brak zmiany :P

0

Chumor? Serio?

1

też wracam do pracy 7, muszę się oduczyć wstawać o 10 :(

0

Jak gra Bednarek?

1

Dla mnie to taki Gomes 2.0.... może nawet trochę lepszy. Nie mam na niego pomysłu.

0

dasz link?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?