hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądam tv, więc nic mi to nie mówi.
Poza tym nie rozumiesz intencji mojej wypowiedzi, więc dalsza rozmowa nie ma sensu.
Mimo to miłego wieczoru.
0
Postawiłem czystą 2 na Bayern. Jakoś tego nie widzę...
a czekaj, czekaj...
0
to mi wypada współczuć, jeżeli twoja kobieta by się zaniedbywała, a ty byś na to pozwalał :)
1
Nie w tym rzecz, prawda jest taka, że zaśmiał by się z jej inteligencji i nikt by nie miał pretensji, tylko każdy by się śmiał.
I to akurat prawda, że dziś nikomu nic nie powiesz... dziś nie powiesz na Afroamerykanina murzyn bo nie można... itp. a przykładów jest multum.
0
Bez przesady, dziś już nic nikomu nie można powiedzieć, albo nie wypada, albo go obraża... Jakby była głupia i by zażartował z jej inteligencji, to by było śmieszne, a tak jest nieładne...Fakt jest taki, że wygląda, jakby chciała zjeść wszystkie czekoladki i nie ma co się za to obrażać.
0
Ja oglądam na DAZN.
6
To jest kwestia dyskusyjna :)
3
Zacznij się uczyć. Całe życie za ciebie robić nie będą.
1
Najważniejsze, że wszystko jest w jednym miejscu, nie musisz się zastanawiać, czy mecz jest na polsacie czy nce czy eleven... Możesz oglądać na tv, telefonie i lapku... bez żadnych anten i abonamentów na 2 lata. Płacisz 10 za miesiąc i jak nie chcesz to rezygnujesz.
1
DAZN jest świetny, płacisz 10 EUR miesięcznie i masz praktycznie wszystko. Dodatkowo możesz szlifować niemiecki oglądając mecz :) przyjemne z pożytecznym.
0
Prawie, jak Sterling :)
0
Jakie to ma znaczenie, że Milik ma 2 bramki mniej, czy uwaga, o Zielińskim był artykuł :) Dla mnie to dwóch przeciętnych piłkarzy w przeciętnym klubie i moim zdaniem nie wejdą na wyższy poziom, choć oczywiście chciałbym się mylić.
0
To nie hejt, po prostu jako piłkarz mnie nie przekonuje. Uważam, że nasza dwójka z Napoli jest po prostu przeciętna.
12
Pan Milik czasem coś trafi, a Pan Piątek czasem coś zmarnuje. Taka jest między nimi różnica. Dosyć istotna nawet.
2
Nie może pogodzić się z tym, że Piątek strzela i strzela... a on ledwo na boisko trafił...
1
Także tego... pozamiatał.
2
Te 35 mln to promocja była :)
0
Wczoraj przejeżdżałem obok :) Fajny ten stadion.
0
Ja dziś mam zupę nic, na jutro też mi chyba zostanie :)
1
Spróbować można, ale ja bym się nie nastawiał;)
1
Miałem podobnie, niestety trzeba wymienić.
1
Nowe info będzie w formie filmu, to będzie 2 część filmu Antka, opowiadająca o konferencji Verrattiego, który poruszy temat de Jonga. Oczywiście wszystko nagra Pikej.
0
Chętnie bym zobaczył dziś Neya zamiast Cou...
0
Każdy obrót powoduje, że jesteś w tym samym miejscu :)
4
360 stopni, to jest brak zmiany :P
0
Chumor? Serio?
1
też wracam do pracy 7, muszę się oduczyć wstawać o 10 :(
0
Jak gra Bednarek?
1
Dla mnie to taki Gomes 2.0.... może nawet trochę lepszy. Nie mam na niego pomysłu.
0
dasz link?