0

Stawiacie dziś na Polaków i Duńczyków? Czy macie jakieś ciekawsze typy?

0

Ten mecz trochę wygląda, jakby 11 wielkich Afroamerykaninów (ah ta poprawość...) podchodziło do drobnej kobiety, krok po kroczku... finał jest chyba wszystkim znany :)

0

Pytanie nie czy, tylko kiedy :)

0

Zatrudnij się gdzieś na 1/2 etatu, będziesz miał i więcej czasu i pieniędzy :)

5

Taka ciekawostka, może kogoś zainteresuje:

Rogério Ceni (bramkarz, São Paulo) strzelił 131 bramek w swojej karierze:



Dla prównania: Artur Bugaj (napastnik, m.in. Pogoń Szczecin, Lech Poznań) strzelił 17 bramek w swojej karierze....

A odnośnie filmiku, pewien skrzydłowy (sam się tak określa) chyba powinien poprosić o trening rzutów wolnych.

0

Ja z kolei muszę odłożyć gdzieś w bezpieczne miejsce swój telefon... W ostatnie 2 dni wypada mi z rąk... na szczęście za każdym razem zdążyłem złapać, więc nie upadł :) ale strach jest...

0

Ciekawe ile prób miał ;) jak po 100 razy powtarzał, to mu w końcu wyszło...

2

no to pamiętaj na przyszłość:
ja poszukuję,
on/ona/ono poszukuje

1

Chociaż napisz, kto tak pilnie poszukuje? :)

0

Ramos w formie ;)

1

dzięki :)

1

RZADKO, to używasz przecinków.... popracuj nad tym. Jak Ci brakuje, to proszę: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

5

Dorośniesz, będziesz miał swoje dzieci, to się ucieszysz, że takie prawa są. Póki co nie płacz, bo żadna krzywda Ci się przez to nie stanie.

0

raz na tydzień...

0

A wiesz może, jak jest z jakością obrazu w CP? Bo był u mnie kumpel i mówił, że takiej jakości, jak mam teraz w NC w CP nigdy nie osiągnę....

23

pewnie to nic nie da, ale i tak napiszę :)

najlepsza strona to: www.niezaczynajobstawiac.pl

27

Pewnie sporo kosztuje, skoro Lacazette kupuje na spółe z Samem... :)

1

Jak dla mnie, to same stykowe mecze.

0

Małe szanse na odjście. Nikt nie zapłaci dużych pieniędzy za piłkarza w tym wieku niestety. Wydaje mi się, że na wyższy poziom niż Bayern nie wskoczy...

0

Wtedy graliby w papier, kamień, nożyczki :)

0

Jutro jest niedziela :) sklepy zamknięte... Ale jak masz ochotę, to poproszę, najlepiej Sony.. po tylu latach przywiązanie bierze górę... Popularny, z tego co widzę jest SONY KD-65XD8505. Tymczasem, zdrówko i szybkiego dnia jutro.

0

a 65? bardziej do szafki mi pasuje :) Żona będzie bardziej zadowolona

1

A jak Alen i Vitinho??

0

a czemu akurat ten i ile dostawa do Niemiec?

0

Tyle, że ja w Niemczech mieszkam. A czemu akurat ten?

2

Szajsungi mnie nie przekonują, wolałbym pozostać przy Sony. Co do kwoty, to ważne by telewizor mnie zadowolił, bo w Sony jest teraz tyle modeli... nie wiem ile może to kosztować, z 10 tys?

0

Były już śmiechy z Madrytu, chłopaki mi pomogli z wyborem PS4, to teraz inne pytanie do miłośników telewizorów, o ile tu takich znajdę :) Pragnę swój 5 letni telewizor oddać dzieciom, a sobie do oglądania Barcy kupić 65 lub więcej cali, myślałem o Sony, ktoś jest obeznany w temacie? Za pomoc mogę piwko postawić albo i zgrzewkę* :)

*odbior osobisty :)

1

On potrzebuje trochę czasu, żeby formę zbudować. Chłopak przez rok nie grał :)

1

wyłącz i włącz jeszcze z 5 razy!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?