hank_moody
Dołączył/a: luty 2012
Bawaria
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawiacie dziś na Polaków i Duńczyków? Czy macie jakieś ciekawsze typy?
0
Ten mecz trochę wygląda, jakby 11 wielkich Afroamerykaninów (ah ta poprawość...) podchodziło do drobnej kobiety, krok po kroczku... finał jest chyba wszystkim znany :)
0
Pytanie nie czy, tylko kiedy :)
0
Zatrudnij się gdzieś na 1/2 etatu, będziesz miał i więcej czasu i pieniędzy :)
5
Taka ciekawostka, może kogoś zainteresuje:
Rogério Ceni (bramkarz, São Paulo) strzelił 131 bramek w swojej karierze:
Dla prównania: Artur Bugaj (napastnik, m.in. Pogoń Szczecin, Lech Poznań) strzelił 17 bramek w swojej karierze....
A odnośnie filmiku, pewien skrzydłowy (sam się tak określa) chyba powinien poprosić o trening rzutów wolnych.
0
Ja z kolei muszę odłożyć gdzieś w bezpieczne miejsce swój telefon... W ostatnie 2 dni wypada mi z rąk... na szczęście za każdym razem zdążyłem złapać, więc nie upadł :) ale strach jest...
0
Ciekawe ile prób miał ;) jak po 100 razy powtarzał, to mu w końcu wyszło...
2
no to pamiętaj na przyszłość:
ja poszukuję,
on/ona/ono poszukuje
1
Chociaż napisz, kto tak pilnie poszukuje? :)
0
Ramos w formie ;)
1
dzięki :)
1
RZADKO, to używasz przecinków.... popracuj nad tym. Jak Ci brakuje, to proszę: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
5
Dorośniesz, będziesz miał swoje dzieci, to się ucieszysz, że takie prawa są. Póki co nie płacz, bo żadna krzywda Ci się przez to nie stanie.
0
raz na tydzień...
0
A wiesz może, jak jest z jakością obrazu w CP? Bo był u mnie kumpel i mówił, że takiej jakości, jak mam teraz w NC w CP nigdy nie osiągnę....
23
pewnie to nic nie da, ale i tak napiszę :)
najlepsza strona to: www.niezaczynajobstawiac.pl
27
Pewnie sporo kosztuje, skoro Lacazette kupuje na spółe z Samem... :)
1
Jak dla mnie, to same stykowe mecze.
2
ciekawe...
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/09/07/15/440104BC00000578-4862124-image-a-34_1504792892258.jpg
0
Małe szanse na odjście. Nikt nie zapłaci dużych pieniędzy za piłkarza w tym wieku niestety. Wydaje mi się, że na wyższy poziom niż Bayern nie wskoczy...
0
Wtedy graliby w papier, kamień, nożyczki :)
0
Jutro jest niedziela :) sklepy zamknięte... Ale jak masz ochotę, to poproszę, najlepiej Sony.. po tylu latach przywiązanie bierze górę... Popularny, z tego co widzę jest SONY KD-65XD8505. Tymczasem, zdrówko i szybkiego dnia jutro.
0
a 65? bardziej do szafki mi pasuje :) Żona będzie bardziej zadowolona
1
A jak Alen i Vitinho??
0
a czemu akurat ten i ile dostawa do Niemiec?
0
Tyle, że ja w Niemczech mieszkam. A czemu akurat ten?
2
Szajsungi mnie nie przekonują, wolałbym pozostać przy Sony. Co do kwoty, to ważne by telewizor mnie zadowolił, bo w Sony jest teraz tyle modeli... nie wiem ile może to kosztować, z 10 tys?
0
Były już śmiechy z Madrytu, chłopaki mi pomogli z wyborem PS4, to teraz inne pytanie do miłośników telewizorów, o ile tu takich znajdę :) Pragnę swój 5 letni telewizor oddać dzieciom, a sobie do oglądania Barcy kupić 65 lub więcej cali, myślałem o Sony, ktoś jest obeznany w temacie? Za pomoc mogę piwko postawić albo i zgrzewkę* :)
*odbior osobisty :)
1
On potrzebuje trochę czasu, żeby formę zbudować. Chłopak przez rok nie grał :)
1
wyłącz i włącz jeszcze z 5 razy!!