hardee
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zakopane
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepiej z tego meczu zapamiętam siatkę, którą Xavi założył któremuś z przeciwników w pierwszej połowie :).
0
@ zawisza_czarny:
Ja widziałem tylko i wyłacznie zadyszkę przedsezonową, podobną jak rok temu.
Ibra się wkomponuje w zespół, o to jestem spokojny. Choć i tak zawsze będę wolał Eto'o ;).
0
Ja mam wrażenie, że Jeffren zbyt ogranicza się tylko do ataku. Dla porównania Pedro haruje na całej długości boiska, potrafi nie tylko strzelić, ale również świetnie podaje, co pokazał w pre-sezonie. Jeffren musi się jeszcze spooro nauczyć, żeby wskoczyć na ten poziom, który pokazuje Pedro :).
Poza dyskusjami na temat Pedro/Jeffren, jest jeszcze jedna dosyć ciekawa kwestia w tym temacie: nasza szkółka dostarczyła kolejny materiał na światowej klasy piłkarza, a kolejni czekają w obwodzie.
0
Pedro/Jeffren? Nie wiem co będzie za rok, ale na tę chwilę Pedro potrafi znacznie więcej.
A Gai ma olbrzymią szansę skończyć tak samo jak Gio Dos Santos. Ciągle dmucha się balon, jaki to on nie jest wspaniały, a chłopak nie nauczył się jeszcze co najmniej połowy pilkarskiego rzemiosła. Oczywiście, życzę mu jak najlepiej, ale jak tak dalej pójdzie, to chłopak nie wytrzyma presji, gdy dołączy do pierwszej drużyny.
0
@Challenger:
Przesada. Pamiętam, że Oleguer miał okres, w którym był nie do przejścia, a że nie włączał się do akcji ofensywnych, to przeszło to bez echa. Ale wtedy wyglądało to tak samo jak napisałeś w swoim felietonie o Alvesu i Abidalu: jeden atakował, drugi w razie potrzeby łatał dziury. Wtedy Gio był tym ofensywnym ;).
Fakt faktem, że Oleguer od czasu zwycięstwa w LM miał praktycznie same wpadki (być może dlatego, że bardziej koncentrował się na działalności separatystycznej niż na piłce), a mnie wypełniał głęboki niepokój, gdy widziałem go w '11', ale mimo wszystko Oleguer zasługuje na olbrzymi plus choćby za sezon 05/06. Takie jest moje zdanie :).
A ten filmik to nie "pełna krasa". Taki sam można zrobić choćby o Puyolu, Belettim... Nie mówię już o Eto'o ;).
0
Jeżeli ten transfer dojdzie do skutku, to osoba za niego odpowiedzialna powinna wylecieć z Barcelony na zbity pysk.
0
Ostatnimi czasy żaden piłkarz grający wcześniej na wyspach nie sprawdził się u nas. I nie ważne, że Cesc wychował się w Barcelonie: pikarzem został na wyspach, i wpisał się w kanon tamtego stylu grania. Dorzucając do tego wygórowaną cenę, fakt, że u nas byłby raczej rezerwowym, oraz status gwiazdki, uważam że jeśli taki transfer zostałby kiedykolwiek zrealizowany, to osobę za niego odpowiedzialną należałoby wyrzucić z Barcelony.
Ale to tylko moja opinia :).
0
JaSko: Zlatan nie zagrał jeszcze ani jednego meczu. I nie chciałbym, żeby z jakichś przyczyn okazało się, że podstawową trójkę napadu tworzyć będą Messi, Henry i Pedro. Same umiejętności to nie wszystko.
Co do Romario: Był on wielkim piłkarzem, ale Eto'o również jest takowym. I nie da się jednoznacznie stwierdzić, że E2 na miejscu Romario również nie strzeliłby ponad 1000 goli. Na chwilę obecną kameruńczyk jest napastnikiem nr 1 na świecie, a Ibrahimović będzie się musiał spooooro napocić, chcąc temu zaprzeczyć.
0
Muniesę? No to może jeszcze kilku 14-to latków...
0
Pedro jest lepszym piłkarzem do Jeffrena. Przy okazji ulubieńcem Guardioli i Laporty, więc prędko nie odejdzie. Jeżeli już, to na wypożyczenie, ale osobiście nawet takiego rozwiązania się nie spodziewam. Pep musi przygotować kilka rozwiązań taktycznych na nowy sezon, możliwe przesunięcia Messiego, a ktoś na prawym skrzydle pozostać musi :).
0
Póki co nie ma lepszego lewoskrzydłowego od Riberego. A wzmocnienia z Barcy Athletic to mimo wszystko porządne wzmocnienia.
0
Za te 13 baniek, które mają przeznaczone na transfery? Hmmm... :)
0
Karta przetargowa?
:D
0
boojan27:
Kupimy Ci ich.
0
Nadiv:
Rok temu nawet Guardiola nie chciał Eto'o, czego delikatniemówiąc nie krył, a on mimo to wywalczył sobie miejsce w składzie, i był kluczowym zawodnikiem tej drużyny w przekroju sezonu. Przywołujesz teksty sportowych brukowców o tym kogo on kocha, a do jakiego klubu chciałby odejść, piszesz jakieś bzdety o tym, ze nie jest oddany klubowi, i nie chce wygrywać, a leci tylko na kasę... Ochłoń troche.
0
I ciekawe gdzie grałby Villa. Wątpię, żeby Eto'o dał się wygryźć ze składu :).
0
Chłopaki, gdzie można znaleźć info o zarobkach zawodników Barcelony?
0
Wolę na tą lewą stronę przekwalifikować Pedro, niż sprowadzać Maloude.
0
Kontrakt z Eto'o można przedłużyć, z resztą sam tego pewnie chce. I wierzę, że dadzą mu podwyżkę, bo nie ma na chwilę obecną lepszego napastnika od niego. A nawet niech mu wygaśnie ten kontrakt za rok, i odejdzie za darmo. A wymiana za Ibrę, czy kogoś, to po prostu pozbycie się go w imię odzyskania paru ojro. Paru, bo nawet 25 baniek to nic w porównaniu z tym kim on jest w Barcelonie, i co dla klubu zrobił. A taka wymiana, to traktowanie zawodnika jak przedmiot, którym można dowoli handlować (patrz - Madryt).
@gilbert: zobrazowanie, i ironia.
0
Tylko Eto'o, młodociani niewdzięcznicy. Jego rzekome odejście to w 84% wymysł mediów, a wy już spekulujecie kto na jego miejsce...
0
Abstrachując od transferów: Na naszej stronie pojawi się teraz sporo sezonowców. Ale wejdźcie sobie na stronkę Realu: Takich bachorów jest jakieś 8 razy więcej, i to nie są sezonowcy! :).
No i pamiętajcie, boimy się Realu! Jak temu zaprzeczycie, to tej bandzie gówniarzy z RM.pl zepsujecie dzieciństwo ;)
0
Keirrison? Mamy lepszych wychowanków.
A poza tym nie wiedziałem, że Forlan strzela mało bramek :).
0
zibiku, najpierw ściągnijmy tego Riberyego ;). Zmiennik dla Eto'o już jest w drużynie, w zeszłym sezonie strzelił ponad 20 bramek, więc nie wiem czemu o nim zapominasz ;).
Do pełni szczęście nie potrzebujemy zmiennika Alvesa (tam może grać Puyol), tylko lewego obrońcy, a ja na to miejsce nie widzę nikogo innego niż (choć wiekowy) Capdevilla. To są wg mnie priorytety.
0
Forlan będzie w stanie wywalczyć sobie miejsce nawet na lewej stronie. No chyba, że przyjdzie jakiś skrzydłowy :].
0
Puyol na początku kariery był prawym obrońcą, więc mimo wszystko trudno powiedzieć, że grał nie na swojej pozycji :).
Eto'o zagrał bardzo dobry mecz z Manchesterem, bramka jak te, które strzelał na początku gry w Barcelonie.
Ale w tym finale i tak najlepszy był Iniesta :).
0
Karmicie Trolla, panowie ;).
Jutro pojawi się felieton o e-kibicach Barcy na onecie. W komentarzach pod newsem o transferach ;)
0
@Krystek:
Eto zagra na szpicy w finale. Mejsce Iniesty jest w środku.
0
Są zmotywowani, ale ciekawe jak będą wyglądać, jak w meczu nie będzie im wychodziło zbyt dużo...
0
Chelsea była zdecydowanie najmocniejsza gdy Morinho był tam pierwszy sezon. Defensywa nie do przejścia, do tego Cech w bramce... A zaatakować też potrafili. Teraz patrząc na grę ich obrony jestem optymistą :)
0
Spekulacje angielskiej prasy. Mają nadmuchane ego, i myślą, że o piłkarzach ich drużyn marzy pół europy.
No ale cóż, marzenia są niebezpodstawne, w końcu kryzys w największym stopniu dotknął angielskiej piłki, a takie 33 banieczki byłoby jak znalazł :).