0

Najlepiej z tego meczu zapamiętam siatkę, którą Xavi założył któremuś z przeciwników w pierwszej połowie :).

0

@ zawisza_czarny:

Ja widziałem tylko i wyłacznie zadyszkę przedsezonową, podobną jak rok temu.

Ibra się wkomponuje w zespół, o to jestem spokojny. Choć i tak zawsze będę wolał Eto'o ;).

0

Ja mam wrażenie, że Jeffren zbyt ogranicza się tylko do ataku. Dla porównania Pedro haruje na całej długości boiska, potrafi nie tylko strzelić, ale również świetnie podaje, co pokazał w pre-sezonie. Jeffren musi się jeszcze spooro nauczyć, żeby wskoczyć na ten poziom, który pokazuje Pedro :).

Poza dyskusjami na temat Pedro/Jeffren, jest jeszcze jedna dosyć ciekawa kwestia w tym temacie: nasza szkółka dostarczyła kolejny materiał na światowej klasy piłkarza, a kolejni czekają w obwodzie.

0

Pedro/Jeffren? Nie wiem co będzie za rok, ale na tę chwilę Pedro potrafi znacznie więcej.

A Gai ma olbrzymią szansę skończyć tak samo jak Gio Dos Santos. Ciągle dmucha się balon, jaki to on nie jest wspaniały, a chłopak nie nauczył się jeszcze co najmniej połowy pilkarskiego rzemiosła. Oczywiście, życzę mu jak najlepiej, ale jak tak dalej pójdzie, to chłopak nie wytrzyma presji, gdy dołączy do pierwszej drużyny.

0

@Challenger:

Przesada. Pamiętam, że Oleguer miał okres, w którym był nie do przejścia, a że nie włączał się do akcji ofensywnych, to przeszło to bez echa. Ale wtedy wyglądało to tak samo jak napisałeś w swoim felietonie o Alvesu i Abidalu: jeden atakował, drugi w razie potrzeby łatał dziury. Wtedy Gio był tym ofensywnym ;).

Fakt faktem, że Oleguer od czasu zwycięstwa w LM miał praktycznie same wpadki (być może dlatego, że bardziej koncentrował się na działalności separatystycznej niż na piłce), a mnie wypełniał głęboki niepokój, gdy widziałem go w '11', ale mimo wszystko Oleguer zasługuje na olbrzymi plus choćby za sezon 05/06. Takie jest moje zdanie :).

A ten filmik to nie "pełna krasa". Taki sam można zrobić choćby o Puyolu, Belettim... Nie mówię już o Eto'o ;).

0

Jeżeli ten transfer dojdzie do skutku, to osoba za niego odpowiedzialna powinna wylecieć z Barcelony na zbity pysk.

0

Ostatnimi czasy żaden piłkarz grający wcześniej na wyspach nie sprawdził się u nas. I nie ważne, że Cesc wychował się w Barcelonie: pikarzem został na wyspach, i wpisał się w kanon tamtego stylu grania. Dorzucając do tego wygórowaną cenę, fakt, że u nas byłby raczej rezerwowym, oraz status gwiazdki, uważam że jeśli taki transfer zostałby kiedykolwiek zrealizowany, to osobę za niego odpowiedzialną należałoby wyrzucić z Barcelony.

Ale to tylko moja opinia :).

0

JaSko: Zlatan nie zagrał jeszcze ani jednego meczu. I nie chciałbym, żeby z jakichś przyczyn okazało się, że podstawową trójkę napadu tworzyć będą Messi, Henry i Pedro. Same umiejętności to nie wszystko.

Co do Romario: Był on wielkim piłkarzem, ale Eto'o również jest takowym. I nie da się jednoznacznie stwierdzić, że E2 na miejscu Romario również nie strzeliłby ponad 1000 goli. Na chwilę obecną kameruńczyk jest napastnikiem nr 1 na świecie, a Ibrahimović będzie się musiał spooooro napocić, chcąc temu zaprzeczyć.

0

Muniesę? No to może jeszcze kilku 14-to latków...

0

Pedro jest lepszym piłkarzem do Jeffrena. Przy okazji ulubieńcem Guardioli i Laporty, więc prędko nie odejdzie. Jeżeli już, to na wypożyczenie, ale osobiście nawet takiego rozwiązania się nie spodziewam. Pep musi przygotować kilka rozwiązań taktycznych na nowy sezon, możliwe przesunięcia Messiego, a ktoś na prawym skrzydle pozostać musi :).

0

Póki co nie ma lepszego lewoskrzydłowego od Riberego. A wzmocnienia z Barcy Athletic to mimo wszystko porządne wzmocnienia.

0

Za te 13 baniek, które mają przeznaczone na transfery? Hmmm... :)

0

Karta przetargowa?

:D

0

boojan27:

Kupimy Ci ich.

0

Nadiv:

Rok temu nawet Guardiola nie chciał Eto'o, czego delikatniemówiąc nie krył, a on mimo to wywalczył sobie miejsce w składzie, i był kluczowym zawodnikiem tej drużyny w przekroju sezonu. Przywołujesz teksty sportowych brukowców o tym kogo on kocha, a do jakiego klubu chciałby odejść, piszesz jakieś bzdety o tym, ze nie jest oddany klubowi, i nie chce wygrywać, a leci tylko na kasę... Ochłoń troche.

0

I ciekawe gdzie grałby Villa. Wątpię, żeby Eto'o dał się wygryźć ze składu :).

0

Chłopaki, gdzie można znaleźć info o zarobkach zawodników Barcelony?

0

Wolę na tą lewą stronę przekwalifikować Pedro, niż sprowadzać Maloude.

0

Kontrakt z Eto'o można przedłużyć, z resztą sam tego pewnie chce. I wierzę, że dadzą mu podwyżkę, bo nie ma na chwilę obecną lepszego napastnika od niego. A nawet niech mu wygaśnie ten kontrakt za rok, i odejdzie za darmo. A wymiana za Ibrę, czy kogoś, to po prostu pozbycie się go w imię odzyskania paru ojro. Paru, bo nawet 25 baniek to nic w porównaniu z tym kim on jest w Barcelonie, i co dla klubu zrobił. A taka wymiana, to traktowanie zawodnika jak przedmiot, którym można dowoli handlować (patrz - Madryt).

@gilbert: zobrazowanie, i ironia.

0

Tylko Eto'o, młodociani niewdzięcznicy. Jego rzekome odejście to w 84% wymysł mediów, a wy już spekulujecie kto na jego miejsce...

0

Abstrachując od transferów: Na naszej stronie pojawi się teraz sporo sezonowców. Ale wejdźcie sobie na stronkę Realu: Takich bachorów jest jakieś 8 razy więcej, i to nie są sezonowcy! :).

No i pamiętajcie, boimy się Realu! Jak temu zaprzeczycie, to tej bandzie gówniarzy z RM.pl zepsujecie dzieciństwo ;)

0

Keirrison? Mamy lepszych wychowanków.

A poza tym nie wiedziałem, że Forlan strzela mało bramek :).

0

zibiku, najpierw ściągnijmy tego Riberyego ;). Zmiennik dla Eto'o już jest w drużynie, w zeszłym sezonie strzelił ponad 20 bramek, więc nie wiem czemu o nim zapominasz ;).

Do pełni szczęście nie potrzebujemy zmiennika Alvesa (tam może grać Puyol), tylko lewego obrońcy, a ja na to miejsce nie widzę nikogo innego niż (choć wiekowy) Capdevilla. To są wg mnie priorytety.

0

Forlan będzie w stanie wywalczyć sobie miejsce nawet na lewej stronie. No chyba, że przyjdzie jakiś skrzydłowy :].

0

Puyol na początku kariery był prawym obrońcą, więc mimo wszystko trudno powiedzieć, że grał nie na swojej pozycji :).

Eto'o zagrał bardzo dobry mecz z Manchesterem, bramka jak te, które strzelał na początku gry w Barcelonie.

Ale w tym finale i tak najlepszy był Iniesta :).

0

Karmicie Trolla, panowie ;).

Jutro pojawi się felieton o e-kibicach Barcy na onecie. W komentarzach pod newsem o transferach ;)

0

@Krystek:

Eto zagra na szpicy w finale. Mejsce Iniesty jest w środku.

0

Są zmotywowani, ale ciekawe jak będą wyglądać, jak w meczu nie będzie im wychodziło zbyt dużo...

0

Chelsea była zdecydowanie najmocniejsza gdy Morinho był tam pierwszy sezon. Defensywa nie do przejścia, do tego Cech w bramce... A zaatakować też potrafili. Teraz patrząc na grę ich obrony jestem optymistą :)

0

Spekulacje angielskiej prasy. Mają nadmuchane ego, i myślą, że o piłkarzach ich drużyn marzy pół europy.

No ale cóż, marzenia są niebezpodstawne, w końcu kryzys w największym stopniu dotknął angielskiej piłki, a takie 33 banieczki byłoby jak znalazł :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?