hardee
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zakopane
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do Henry'ego: Grając przez półtora roku na lewym skrzydle nie nauczył się prawie niczego. Co prawda jest poprawa od poprzedniego sezonu, niestety polega ona na tym, że przy Guardioli już nie narzeka i nie jojczy, że nie gra na swojej ukochanej pozycji. Niemniej jednak jest dobrym materiałem na zmiennika dla Eto'o, a na lewą flankę potrzeba kogoś, kto zna się na rzeczy. Może nr jednen powyższego rankingu?
Co do Abidala, Guddego: Każdy z nich jest silnym ogniwem obecnej drużyny. Puyol to Master, a Milito przyszedł do Barcy, żeby zająć jego miejsce, bo w pełni się do tego nadaje.
0
Koledzy z serwisu! Nowa stronka fajna, za niedługo się przyzwyczaję, ale na pierwszy rzut oka brakuje mi jednej rzeczy: NOWE POSTY OD OSTATNIEJ WIZYTY. Jeśli tylko możecie, to poprawcie (dodajcie) to, i już niczego nie będzie (nie tylko) mi brakowało :). Pozdrawiam!
0
Ciekawe, czy za 3 lata też wszyscy będą płakać, że wystawia się Henry'ego na pozycję, na której nigdy nie grał.
Grał, prawie przez cały zeszły sezon, a piłkarz tej klasy powinien umieć się przestawić. Zwłaszcza, że w Arsenalu bardzo często widziałem go schodzącego do lewej strony, i stamtąd wyprowadzającego akcje.
Przypomnijcie sobie na jakiej pozycji grał Larsson w Barcelonie, i porównajcie sobie z pozycją na jakiej występował przez całą karierę. Do tego doliczcie ciężką kontuzję. Dało się?
Skoro problemy rodzinne przeszkadzają mu w grze, to po co dodatkowo zawraca sobie głowę udziałem w reklamówkach? A skoro woli to, to nie można jego słabej formy tłumaczyć rodziną.
Nowy właściciel Man City jest dla mnie nadzieją na to, że definitywnie skończą się dyskusje na temat pozycji Francuza w Barcelonie. NIE sprawdził się w drużynie naszpikowanej graczami wielkiego formatu. Tak samo jak nie udało mu się w Juve.
0
Chcieli nas wykastrować? Trzeba to do UEFY zgłosić!
0
Te z Unicefem mają już ze dwa lata. Profesjonalizm :).