inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FioletoweOczy I co ma ich to boleć, że sobie zarobią? :D
0
4 miliony euro brutto rocznie czyli 10x mniej niż Diego Simeone :D
0
2,6 s do końca, a oni jednym podaniem robią 2 s luzu na rzut z dystansu.
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 Nikt za niego nie zapłaci wiedząc jaką ma pensję. Tym bardziej, że jest już po 30.
1
@Anonymus0608 Z Diazem niestety też by sobie poradził, za duża różnica gabarytów, a on i z większymi dominuje zapaśniczo.
0
@A_Gomesinho_21 Dużo lepsza karta od pierwotnej. Dobrze, że kadyrowiec tak przestrzelił z wagą. Jeszcze Polsat mógłby znaleźć resztki rozumu i pokazać wszystkie walki.
1
@HighestInTheRoom Genialny, ale jak dobrze poszukasz to i teraz takie znajdziesz.
0
@PanPatrykk Nie ma raczej szans. Aktualnie są plotki, żeby zestawić go z Hollandem, a Fergusona z Diazem, ale wątpię, żeby wszyscy się na to zgodzili. W sumie to są ciekawsze zestawienia od pierwotnych.
3
Chimaev przekroczył limit wagowy o 3,5 kg, walka wieczoru numerowanej gali UFC zagrożona. BTW. Polsat i tak i tak jej nie pokaże :D
1
@Jarema2000 ING > Santander, chyba że celujecie w kredyt to Santander was zamęczy ofertami ;) W ING mają lepsze oferty na lokaty i kody rabatowe do sklepów.
3
Sabalenka jak zwykle klasa
0
@Sysia11 Miał dwie walki, z czego jedną przegrał na punkty. Ten zazwyczaj szybki nokaut trochę nie pasuje :D
0
@Janiama Potężny PSL nie pozwolił zrealizować Tuskowi programu 3x15% (PIT CIT VAT). W zamian dostaliśmy "tymczasową" podwyżkę VATu.
0
@michal26 On tyle nie zarabiał, przy wypożyczeniu do Besiktasu solidnie obniżył wynagrodzenie, które nadal obowiązuje.
0
@Lionel_Messi10 Nie muszą tego potwierdzać do północy, to nie Twitter jest wyrocznią dla La Ligi.
0
@Kaamilos87 Fani Tottenhamu też żałują.
1
@FCB24 Bo bez pajacowania dużo nie zarobi, chyba że jest mistrzem świata.
21
@Pawci023x Włączasz streama, robisz z siebie pajaca, wyzywasz zawodników i przeciwnika i czekasz na donejty i partnera Twitch.
4
@hayek To już inny problem, ale sama idea przedmiotu jest dobra. Ogólnie podstawy ekonomii i przedsiębiorczości powinny być jednymi z głównych przedmiotów w liceum.
15
Gdyby socjaliści rozumieli ekonomię to nie byliby socjalistami.
6
@PatrychoO Zajebisty wybór, kibic Realu stałym korespondentem w Barcelonie.
0
@Nazio87 Piękna płyta, najlepsza w dyskografii Bonsona i jedna z najlepszych w historii polskiego rapu.
0
@takisobiektos Jeśli chodzi o Bonsona to AF mnie najmniej rusza, chociaż zawsze znajdzie się jakaś perełka jak np. Waga. BonSoula mogę słuchać od początku do końca i każdy numer mi siada. U mnie jest nie tylko technicznie top 3 w Polsce ;d
0
@marcin62 Bardzo dobra płyta, Bonson jak zwykle nie zawodzi. A na dniach nagrywają BonSoul z Piotrem ;)
0
Bardzo dobry debiut Łukasza Brzeskiego na UFC, wszyscy widzieli 2 pierwsze rundy wygrane przez Polaka oprócz dwóch niewidomych sędziów.
0
@GeneralXavi Dzisiaj spróbowałem się po raz kolejny przekonać, ale zdecydowanie nie warte swojej ceny.
0
@kamilos1214 Kup normalną maszynkę do włosów, nawet najtańszego Philipsa znajdziesz do 100 zł. OneBlade się do tego nie nadaje, a nawet jeśli to szybko stępią Ci się ostrza.
6
Roberto Soldić wybiera azjatycką organizację One Championship, to chyba potwierdza wszystkie ploteczki ;)
0
@Criss18Barca 7394 :D
0
@barcelonista80 W środę Iga zaczyna turniej w Warszawie.