0

Zależy jak rozegrają powrót wielkiego prezydenta UE do Polski. Obawiam sie, że mają szansę.

1

Robercik - Jak wygrać :D

0

i5 4460, 8 gb ramu, GTX 770

0

Gedz, polecam cała Amebę i NNJL :)

1

potwierdzam, ekspert TVN obecny pod Camp Nou :D

3

reddit soccer streams :)

0

nie mam z tym zadnych problemow, i tak bede ogladal Barcelone :) Robercikowi oczywiscie kibicuje

1

PSG - Bayern, Robercik musi byc :D

0

0

wierzysz w to? :D

1

Neymara tez nie chcielismy?

0

wyprostowana noga w udo Palencii, na szczescie gra dalej :)

1

http://cinestrenostv.tv/canales/deportes/barcatv.php tylko ostrzegam, sporo reklam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?