0

@sebasek99 takie źródło niestety nie istnieje, i nie wyjeżdżaj tutaj że Onet i TVN są obiektywne

0

@Amok97 "Wizyta" z 2015, genialny film, mimo słabych ocen :D

1

@barcanawieki w następną noc, chyba o 3 w nocy

0

@mrboom jest gdzieś transmisja z tego?

0

@Socjopata Tymek jak chce to potrafi, z resztą się zgadzam :D

0

@Kompletny Dzisiaj było info, że jeszcze w tym tygodniu, płatność w ratach

8

@deyna2018 La Rambla

22

I cyk, +10 mln euro

0

No chociaż ostatnie zdanie się zgadza

0

To jest po prostu 100 mln funtów jakie pewnie żąda Chelsea :P

7

Naprawdę wierzysz, że ktoś rzuci 130 mln za Bale'a? :P

0

zebys sie nie zdziwil, niedlugo koniec jego kadencji w UE i wybory prezydenckie... ;) nic sie nie zmieni dopoki 90% spoleczenstwa bedzie glosowac przeciwko a nie za kims

4

Nie jest straszny, momentami jest nawet zabawny :D Ale bardzo dobry film.

1

Musimy wygrać jeden z dwóch meczów - dzisiaj z Francją albo jutro z Serbią. Nie gra większość z podstawowych bo po prostu zagrali wczoraj dno ;d

0

Z 3 porażkami Francuzi już praktycznie nie mają szans na wyjście do 6

0

To ile w końcu wychodzi drużyn z tej grupy? Na livescorze są zaznaczone 3 ;d

0

Wracając juz do bazy na ostatniej ulicy jakaś przemiła pani wyszła zza samochodu na przejście :-)

0

"Skóra, w której żyję" jest jednym z tych bardziej porąbanych filmów :D

9

Za to, że powiedział, iż kobiety są mądrzejsze od mężczyzn? :-)

0

No właśnie o to chodzi, że jeszcze nie :P

0

Jak przeczytałem dzisiaj, że się dogadali z Monaco ws. Mbappe za 180 mln euro to oplułem monitor :-) Nawet jeśli tam wróci to w tej chwili sprzedaż poniżej 300 mln będzie głupotą okienka.

0

Już zdementowane

1

Ruszyli po Zielińskiego

1

Zamawiałem 2 telefony na bestcena za pobraniem, wszystko ok. Jasne, że Xiaomi :D

2

To był akurat Singapur :P

2

Xiaomi najlepsze :-)

1

na sport.tvp.pl tylko z polskich

9

muwię*

0

Może apel Lisa wzięli sobie do serca :D

0

Wizyta (2015) genialny film :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?