inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@głardiola Że też chce ci się kopiować te bzdury, jest zupełnie odwrotnie ;)
4
@8Iniestazo8 To kwestie gospodarcze powinny decydować o głosowaniu w wyborach parlamentarnych, najważniejszych wyborach w tym kraju. Mimo kilku popapranców to konfederacja ma najlepsze postulaty dotyczące gospodarki, lewica z definicji niewiele różni się od polityki popisu i powszechnego rozdawnictwa.
1
@Barwindg ja już jadę na tym od roku i nie ma problemu. Vouchr pl brałem
0
@Zip Zgadzam się w 100%, BonSoul oczywiście też topeczka roku. Gedz w końcu nagrał płytę na miarę swoich możliwości, muzycznie najlepszy raper w Polsce obok Mesa.
0
@olej3012 Jakieś konkrety? Tak samo można powiedzieć o jego przeciwnikach, a hasło "na pewno dorobił się dużego hajsu na krzywdzie innych w przeszłości" jakoś do mnie nie trafia.
0
@Michal1995 siedzi sobie na trybunach w Dortmundzie
0
@Krisgum zmienili na początku, ja tam Barce oglądam :P
1
@Krisgum ripple is, na dole masz mecze do wyboru
4
Jak po sprawdzeniu VARu sędzia zostawił za ten wślizg żółtą? Gość mu prawie nogę połamał
2
@Tomek_TF Skóra, w której żyję (2011)
Był jeszcze jeden podobny tylko brutalniejszy, ale nie pamiętam tytułu ;(
1
@ViscaBarca123 A można było 20 milionów przytulić od Arsenalu... :D
0
@takisobiektos i jak zagrał nasz ulubieniec?
0
@NeroTFP co z Bednorzem?
3
Komentarz usunięty
4
@Wisla1906 Żałosny jesteś, odpowiesz na główne tezy czy dalej będziesz rzucał populizmami?
4
@Wisla1906 Doczekamy się tych statystyk dot. "spadku długu publicznego"? Zerowy deficyt w przyszłym roku nie jest zasługą niesamowitego zarządzania tylko skutkiem grabieży reszty pieniędzy Polaków z OFE, tego jednak Jarek Ci nie powiedział. I nie, nie głosuje na żałosną koalicję "obywatelską".
3
@Janiama No ten Karakurt dobry, szkoda że nie odpowiedzieliśmy Leonem :)
0
@bixmix Kto to ten Hurczak? :D
0
@JimMorrisonFCB na komputerze też, po lewej na dole masz małą okładkę (możesz ją trochę powiększyć strzałką :P), jak w nią klikniesz to przejdziesz do miejsca tego utworu w playliście
0
@JimMorrisonFCB jak klikniesz w okładkę albumu to przechodzi do tego utworu na playliście
9
@Gacu95 Kto nie wierzy że po ogłoszeniu Icardiego w PSG zostanie ogłoszony transfer Neya u nas zielone
0
@Lamora Masz jakiegoś linka? Set się kończy a oni sobie jaja robią na Eurosporcie
0
@Values ah ci amatorzy z Barcelony
1
@DonMatteo901 Antihype to poziom, którego już chyba nie przeskoczy
0
@LuisSalvano W której sekundzie widzisz jak on coś potwierdza? :D
2
@Kubsoleon Nie może zmienić numeru po rozegranym meczu.
0
@Pikaczu Nasz niedoszły transfer, ulubieniec Camp Nou, koncertowo to rozegrał :P
0
@Lord_Vader Tomka Hajty
0
@thebaanqn Griezmann bez porządnej dziewiątki obok siebie traci 50% wartości
0
Barcelona nie utrudniałaby odejścia Luisa, podstawowym napastnikiem na najbliższy sezon zostałby Abel Ruiz :-)