inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MILF Cieszę się, że przesłuchałeś tej treści ;)
0
0
@Skaramuczi Padła mi 1060, którą nie zdołali uratować na gwarancji. Zaproponował mi właśnie Gigabyte 1660 Ti w zamian, a nie chciałbym wiele dopłacać ;)
0
Najlepsza karta graficzna do 1300 zł? :P
0
@xJLx Żadne "ruchy oddolne" itp. nie spowodują większych wpływów w mediach. Bez układów nie ma szans zaistnienia w głównych stacjach.
0
@xJLx No właśnie, to co te partie mają zrobić, żeby stać się "medialne" nie będąc w mediach? :D
0
@xJLx Nawet gdyby się taka pojawiła to szybko zostałaby zduszona przez media. Zobacz ile czasu antenowego ma POPiS a ile reszta partii/ruchów. Im to pasuje, robią wojenkę jednych z drugimi, a ludzie to oglądają i walczą między sobą.
1
@Evrile Nasz Partner - ETOTO widzi Neymara w Barcelonie jeszcze tego lata. Kurs na to, że Brazylijczyk zasili szeregi Blaugrany wynosi 1.35. Z kolei za każdą złotówkę postawioną na to, że zawodnik przejdzie do Realu Madryt otrzymać można 3,20. Analitycy ETOTO wysoko wyceniają natomiast możliwość pozostania Neymara w PSG (kurs 10.00).
0
@zmiter912576 Kieł, ewentualnie Zęby. Pierwszy jest dramatem, przy którym kilka razy można się popłakać ze śmiechu, drugi jest absurdalny. Polecam oba :D
0
@Bykunn już się dowiedziałeś w czym jest lepszy Apple? :D
7
@KwaK Toni Freixa: Różnica w stosunku do Messiego polega na tym, że słyszałem, jak porównywałeś go ze sobą tysiąc razy, a on z tobą nie.
0
@konrad1661 @DonAndresFCB Co zrobisz jak nic nie zrobisz... ;d Wyszedł język ciała i chce wydusić tyle hajsu ile się da. Powietrze to jeden z lepszych numerów tamtego roku i Tymek pokazał, że jak chce to potrafi. Mam nadzieję, że kiedyś do tego wróci.
1
@DonAndresFCB
4
@Volk Przenieśli go do oddziału o zaostrzonym rygorze, po 3 dniach popełnił samobójstwo
11
@deyna2018 A nie uważasz, że łatwiej i taniej byłoby nadać ulgi podatkowe tym rodzicom? Problem w tym, że nie byłoby argumentu "daliśmy wam pieniądze" przy urnie...
0
@xofcbxo Niby dobre, ale już się meczę z trzecim sezonem. Główna aktorka jest strasznie denerwująca :P
0
@Tomek_TF to najdroższym czy jednak nie? ;d
4
@Wawrzyszewski Oglądałem to już z 5 razy, co jakiś czas puszczają w TV :P
0
@PawkoFCB
0
@seba1324 1500 zł minimum, chyba, że wyskoczą nagle z PS5 :D
0
@Odesseiron o też się tam ubieram, ta kurtka za 13 749 zł sztos :-)
0
@Avada Kedavra Kołtoń nie komentuje, także karne powinniśmy jednak zobaczyć
0
@Bambus150400 Paulo Coelho :D
2
@msmsms Jeśli musisz popatrzeć w niebo, żeby zapomnieć o dziadostwie w Białymstoku to powinieneś udać się do psychologa.
1
@Dzemix111 O widzę, że Gedz skończył bez głosu, nieźle :D
1
@XBlairrX https://www.instagram.com/p/B0PRfZ9Clnt/ w tym poście podaje, że zaakceptowana oferta to 70 mln+Coutinho+Malcom+jeszcze jeden, którego nie może ujawnić. Mam nadzieję, że jednak to nie jest prawdziwa oferta
0
@Lewando Zwycięzca może być tylko jeden.
0
@Wawrzyszewski Niekoniecznie, zależy w jakim stopniu i w jakim miejscu ten kręgosłup padł. Więcej informacji na razie nigdzie nie ma ;d
0
@Wawrzyszewski "Aktualizacja, godz 21:45 Z naszych informacji wynika, że mężczyzna jest w szpitalu w Gdyni i ma złamany kręgosłup." No chyba nie jest zbyt kolorowo, ale przynajmniej przeżył.
5
@Wawrzyszewski spadł na poduszkę, podobno tylko troche połamany :P