inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cochise Jak to mawia Korwin, jak PiS mówi, że PO to banda złodziei to należy im wierzyć. Jeżeli PO mówi, że PiS to banda oszołomów to też trzeba im wierzyć :D
0
@MarioVeB! akurat nie co roku, w 2017 roku dług nawet nieznacznie spadł. Platformie się to udało tylko w 2014 po "reformie emerytalnej" i grabieży miliardów z OFE. Deficyt także regularnie spada pomimo absurdalnych programów socjalnych.
0
@Kajtek77 u mnie na około dziesiątym różnica 0,5 mln, to chyba losowo po prostu dobiera
1
@PRINSU Legit legit
0
@Stoiczkow i gwiazda nr 2 na filmach pyty.pl zaraz po hipopotamie LGBT :D
0
@tobiasson92 No to chwała Wielkiej Unii, wyczaruje bilion euro, żeby pomóc swoim członkom.
1
Myślałem, że jak już wyjdzie nasz nowy minister nauki i szkolnictwa wyższego to powie coś o egzaminach i obronach. Skoro matury ustne odwołane to będzie wymóg obron online?
2
@DLFCB wyniki sondaży zależą od tego kto dany sondaż przeprowadza. Moim zdaniem nie powinny być w ogóle przeprowadzane, może wtedy ludzie zaczęliby myśleć, która partia ma najlepsze poglądy.
0
@kamill// Sam na niego nie zagłosuję ze względu na historię PSLu i jego stanowisko w rządzie "czystego jak łza" Tuska, ale w drugiej turze z Dudą już bym go poparł. Na X przy nazwisku np. Kidawy by mnie chyba nie było stać... ;)
2
@RosjaninBut Kosiniak jest chyba jedynym z obecnych kandydatów, który zjednoczyłby głosy wszystkich partii opozycyjnych, przez co miałby realne szanse z Dudą w drugiej turze.
0
@KorNick oczywiście będzie drugie głosowanie w Sejmie, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że teraz jego koledzy zagłosują przeciwko. Z resztą co to za poseł, który głosuje najpierw za, a później przeciw tej samej ustawie.
0
@dontripe ban za multikonto :D
0
@barcelonaLM mógł "przekonać" swoich kolegów z Porozumienia, żeby jednak zagłosowali przeciw tej ustawie. Teraz sobie może pogadać.
0
@leonidas_29 nie będzie dalej tego samego, bo nie będą mieli większości w Sejmie.
0
@Kidd To jest decyzja władzy państwowej Holandii, liga tutaj nie ma nic do gadania.
0
@Thoms94 sprzedaż nazwy stadionu już była dawno przegłosowana, ta decyzja niczego w sumie nie zmienia.
0
@Kengo też czekam na Twoją serię, jedna więcej na La Rambli nie zaszkodzi :D
0
@AnnaMarianna jest planowane w 3 terminie, kiedy ten termin będzie to nie wiadomo. Otwarcie lasów i parków to jest ten pierwszy "termin".
0
@DanielOOL nie wiadomo, będzie oddzielna konferencja
0
@Aureczek Zależy na kogo trafisz, takie wyjście nie jest konieczne, więc mandat mogą wypisać.
0
@Bykunn jakie pozytywy mieliśmy z tych ważnych stanowisk w europejskich instytucjach? Poza wysokimi pensjami szczęśliwców
0
@Kubox masz tam multum końcówek, każda do czegoś innego. No i dodatkowe szmaty dobrze jakbyś wziął, bo po każdym użyciu trzeba ją prać, ja brałem z tym zestawem na arcotech. Na razie nie żałuję zakupu ;)
5
@Janiama komu czemu? Osobom
0
@Kubox kupiłem ostatnio Transa 12w1 na arcotech, na razie się super sprawdza
0
@avanes Budka na sali też ciągle na telefonie siedzi :D
0
@Triv44 skąd to info? ;d
0
@Leo Nie jest złe, ale więcej energii by się przydało ;) Trochę to za bardzo monotonne.
0
@AdrianStoku piszesz o smieszkach a wrzucasz Gurala :D
0
@prokofiew Zmiany w kodeksie wyborczym nie wymagają zmiany konstytucji tylko są uchwalane zwykłą ustawą. Btw. tam został złamany tylko termin, który był zbyt bliski nadchodzącym wyborom. Tam potrzebna była zwykła większość parlamentarna, przy zmianie konstytucji to im nie wystarczy. Z resztą i tak PO i Lewica odrzuciły tą propozycję, bo "konstytucja jest święta". Ta sama konstytucja, która w wielu przepisach sama sobie przeczy.
0
@prokofiew do zmiany konstytucji potrzeba zgody 2/3 sejmu, myślisz że opozycja nie umie czytac? W sumie po niektórych można by było tak przypuszczać ;d