inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn No pięknie brzmiały liberalne postulaty Platformy w 2007 roku. Szkoda, że po osiągnięciu władzy całkowicie zmienili poglądy. A zaprzeczając lewicowym ciągotkom PO jesteś w jednym szeregu z tymi, którzy nazywają PiS skrajną prawicą.
0
Analiza słowa "Murzyn", według youtuba "treści szerzące nienawiść".
0
@Europejczyk1980 No i w większości się kończy na tym, że i tak klepią regułki. Nieważne czy trafią z odpowiedzią na dodatkowe pytanie, czy też nie :D
0
@Europejczyk1980 Przy każdej debacie wyborczej wszyscy kandydaci znają pytania. Chyba, że jakaś telewizja się z tego wyłamie.
1
@pax "Większość" osób popierających Konfederację w ogóle nie pójdzie głosować przy takim układzie, bo to wybór między dżumą a cholerą. Część narodowców zagłosuje na Dudę, a część wolnościowców na Trzaskowskiego tylko po to, żeby PiS nie miał władzy totalnej. Nie ma opcji, żeby zdecydowana większość zagłosowała na Dudę.
1
@pax Wolnościowcy, których jest najwięcej wśród wyborców Konfederacji nigdy nie zagłosują na człowieka, który co miesiąc wymyśla kolejny program socjalny. I mówię to z pozycji zwolennika Konfederacji, jak i innych znanych mi wyborców :) A to, czy zagłosują na Trzaskowskiego to już inna sprawa.
1
@pax Skąd wniosek, że większość wyborców Konfederacji będzie głosować na Dudę? Czy tak Ci się wydaje i tak to przestawiasz?
0
@cudak321 Theo Walcott
3
@morrison Aż tak Cię boli, że to powiedział? Podejrzewam, że to był wywiad/konferencja. Dostał pytanie to odpowiedział jakie widzi złe strony, a tutaj hejt, bo nie lubi wracać w nocy na chatę :D I pieniądze tutaj nie mają nic do rzeczy, zarabiają tyle, ile są w stanie wygenerować dochodów dla klubu.
0
@gumaz Vivus to jest parabank, żaden bank takiej pożyczki czy kredytu Ci nie da.
3
@Kurkmen To jest skutek zachodniej "tolerancji", która pod płaszczykiem rasizmu doprowadza do tak absurdalnych sytuacji.
0
@MarioVeB! I myślisz, że pan z Twojego avatara z tym skończy?
0
@Alanooo Poszukaj poleasingowych w stanie A, można takie wyrwać na allegro za tysiaka nawet.
0
@Persyfl No i Krysia jest ekspertem w dziedzinie prawa :)
4
@Persyfl Tak, doktor nauk ekonomicznych uchodzi za eksperta w dziedzinie ekonomii.
11
@zoltan87 Niestety mamy "demokrację" w Polsce (w zasadzie demokrację mamy raz na 4 lata), a więc rządy większości. Możesz się z tym zgadzać lub nie, moim zdaniem o wyborze władzy decydują ludzie, którzy nie mają pojęcia o ekonomii. Z tego też powodu na główny ogień idą postulaty światopoglądowe, które przedstawiłeś w punktach. Nie ze wszystkimi się zgadzam w 100%, jednak większość z nich popieram. I nie jest to "rasizm, homofobia czy antysemityzm". Nie mam żadnego problemu do Żydów, homoseksualistów czy Murzynów, jeśli tylko nie ingerują w życie przeciętnych obywateli. Roszczenia żydowskie są jakąś paranoją, tym bardziej, że ówcześni właściciele posiadłości byli w zdecydowanej większości obywatelami Polski. Jakie są przesłanki do promocji LGBT w szkołach, co po tym zyskają dzieci to nie mam pojęcia. Na temat aborcji każdy ma inne zdanie, osobiście zostawiłbym układ taki jaki jest obecnie. System podatkowy w Polsce jest najbardziej skomplikowanym systemem w Europie, który przyczynia się do takiej a nie innej sytuacji gospodarczej w naszym kraju. No i sprawa Unii, która od traktatu lizbońskiego stała się "wielkim mocarstwem" z prawem unijnym nad prawem krajowym, co według mnie jest absurdalne. Co do postu Witolda Stocha, hashtagi miały ukazywać różnicę między postrzeganiem świata przez prawicę i lewicę, czego chyba nie zrozumiałeś.
0
@Lola120 Po prostu pisz tylko to, czego jesteś pewna z "obowiązkowych" lektur. Ja pisałem tylko oczywistości, a bardziej skupiałem się na innych lekturach czy dziełach, tak można rozwinąć wątek.
1
@NGTRX Z tego co pamiętam, Valverde nie wziął hajsu za zerwanie kontraktu.
16
@kaczorra86 wołałbyś widzieć kaczorra?
4
@krzysiekjr11 Głosów dostał dużo więcej od niektórych posłów, niestety taka ordynacja wyborcza :D
1
@monsterrize Naprawdę wierzycie w to, że przyszła władza posadzi Kaczyńskiego?
3
@cules100pro No i tych 5-6 zawodników nie przynosi takich przychodów, jakie przynosi sam Messi.
2
@WoJjTas Rozszerzenie 500+? Masz na myśli program 1000+, gdzie ten tysiąc będzie w obniżonych podatkach? Cała ta Twoja lista jest absurdalna, połowa z tych punktów to przeciwieństwo jego programu.
0
@cinek090 Ani wasz PiS, ani ich POKO nie są prawicowe.
4
@Chwytliwy „Jesteśmy socjalistami, jesteśmy wrogami obecnego systemu kapitalistycznego, który wykorzystuje ekonomicznie słabszych, z jego niesprawiedliwymi płacami, z niesprawiedliwą oceną osoby ludzkiej według jej zamożności a nie według odpowiedzialności i rzeczywistych dokonań. Jesteśmy zdeterminowani, aby zniszczyć ten system za wszelką cenę” - To jest wypowiedź "prawicowego malarza z Austrii". Fajnie jakbyś najpierw sprawdził informacje, które chcesz przekazywać na forum.
20
@Chwytliwy Wikipedia to Twoje główne źródło wiedzy?
1
@MESSIah16 Polecam poczytać o Biennale Warszawa, która została dofinansowana przez pana prezydenta Trzaskowskiego kwotą 3,6 mln zł. Prowadziła warsztaty pt. "Społeczna Szkoła Antykapitalizmu", a w tematyce zajęć był m. in. temat "Własność prywatna to kradzież. Własność wspólna to bogactwo". Pozdrawiam podatników z Warszawy.
2
@FafitFCB Niestety dużo jest dziadziusiów z szarymi włosami w Sejmie, może Terlecki? ;d
3
@jacobFCB La cara oculta
0
@Veb1233 Ale jaka potężna armia w komentarzach, zaraz wymuszą jakieś przeprosiny ;)