inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Barbaro O nieeeee :D
0
@Chakalaka Wypowiedzi z drugiej strony o Konfederacji też będziesz wstawiał?
0
@rado_Barca Jak tak słucham sztabów Dudy i Trzaskowskiego, to oni bezczelnie plują w twarz Polakom oraz nie szanują naszej inteligencji.
1
@MarioVeB! To które jego poglądy są jasne? Kiedy kłamie, a kiedy mówi prawdę?
14
Trzaskowski: "Pamiętajcie, my w przeciwieństwie do dzisiaj rządzących wyciągamy wnioski z tego co się w Polsce dzieje. I dlatego jeszcze raz chcę Wam powiedzieć, że utrzymamy 500+, że nie podwyższymy wieku emerytalnego, że 13-ta emerytura jest bezpieczna. Chcę to do was powiedzieć, że to nie ja jestem waszym wrogiem mimo, że tak czasami prowadzą kampanię moi rywale. I wiedzcie jedno, że można mieć to wszystko, ale można mieć jeszcze więcej."
To są te jego prawicowe poglądy gospodarcze?
0
@Chwytliwy A jakby do drugiej tury weszli Duda i Bosak to byłbyś kryptopisem czy kryptokonfederacją? ;)
3
@Chwytliwy Zarówno Hołownia, jak i Kosiniak, który stracił cały elektorat po wejściu Trzaskowskiego, mieli spore szanse na wygraną z Dudą. To przez zmianę Kidawy na Trzaska, Andrzej spokojnie wygra te wybory. Nie mam zamiaru głosować na gościa, którego środowisko wyzywa mnie od homofoba i faszysty, po czym przymila się do dosłownie każdego elektoratu. Wczoraj wieczorem po jego przemowie można stwierdzić, że ma wszystkie możliwe poglądy.
0
@neutrealnykibic Myślisz, że Trzaskowski zastopuje te niebezpieczne rozdawnictwo? Podpisze każdy program socjalny, byleby tylko nie stracić poparcia.
3
@Chwytliwy Niestety musisz się pogodzić z tym, że dzięki Platformie, Duda spokojnie wygra drugą turę. Gdyby nie chciwość i zmiana kandydata, każdy inny kandydat miałby szansę powalczyć z PAD.
4
@Chwytliwy Podważać lewicowość Platformy (w szczególności pana kandydata) i rzucać prawicowością UE w jednej dyskusji :D Nie zmieniaj się, stwarzasz chyba najlepszy content na tym forum, zawsze jest się z czego pośmiać.
PS. Jako wyborca Bosaka, nie idę na drugą turę. Postanowiłem, że nie oddam głosu na żadnego z tych socjalistów.
0
@ini_barca Tak, ale jeśli władza ustawodawcza uchwali, dajmy na to, program socjalny to socjalista ten program podpisze, a wolnorynkowiec zawetuje. Już nie róbmy z prezydenta takiej ofiary, chociaż też uważam, że ma zdecydowanie za mało do powiedzenia w Polsce.
0
@ini_barca Bez prezydenta nie przejdzie żadna ustawa choćby nie wiem jak się starali. Poglądy prezydenta są kluczowe, nie wiem skąd te bzdury się biorą.
3
@geass Oczywiste jest, że bez Pjanicia nie byłoby transferu Arthura. Juve po prostu robi nam przysługę pomagając zamknąć budżet, a że sportowo wyjdą na tym na plus to inna sprawa.
0
@Zioolek10 Oglądałem pierwszy sezon i nie widziałem potrzeby oglądać kolejnego. Mówisz, że warto spróbować? :P
0
@MESSIah16 Po co stwarzać możliwość wyboru obywatelom jak ma się pełną władzę? ;) To przemilczane referendum w 2015 r. też jest wymowne.
0
@MESSIah16 Poprawka, wynik referendum jest "wiążący", jeśli frekwencja wynosi co najmniej 50%. Ostatnie referendum dot. JOWów i finansowania partii z budżetu państwa osiągnęło zawrotną frekwencję 7,8%. Większość Polaków pewnie nawet nie wiedziało, że takie referendum się odbyło.
Frekwencja w sprawie przystąpienia do UE wyniosła 58,85%
2
@Bykunn @MESSIah16 Bezsens totalny, przecież referendum i tak nie jest wiążące dla rządzących. W ogóle w dzisiejszej formie nie ma w sumie sensu xd
0
@Bykunn Jak w przypadku referendum? Nie można zachęcać do oddania głosu? :D
1
Na początku nowej kampanii rozważałem głos w drugiej turze na Trzaska, ale bardzo skutecznie memiarze z naszej kochanej strony przypomnieli z jakiego środowiska się wywodzi. Dziękuję, 12 lipca mogę zająć się czymś pożyteczniejszym ;)
4
@Chakalaka Co Ty będziesz robił przez najbliższe 2 dni?
0
@Janiama Piszę na podstawie tematów wykładów („Własność prywatna to kradzież. Własność wspólna to bogactwo”) oraz artykułów na ICH stronie ("Tematami cyklu stały się nierówności ekonomiczne, toksyczny indywidualizm" i między innymi artykuł "Wirus kapitalizmu").
1
@masq Piękna dyskusja :D
0
@TheNekro94 Tak i nie :)
0
@Janiama Chodzi mi o ich komunistyczne zapędy. Finansowane przez Trzaskowskiego wykłady jawnie propagowały wartości, które krytykowały własność prywatną, "toksyczny indywidualizm" czy "wirus kapitalizmu" wynosząc pod niebiosy Marksa.
0
@Janiama Dziwnie rozumiesz pojęcie "jego pieniądze". Co powiesz na temat Biennale Warszawa?
0
@Janiama Bogaty ten nasz przyszły prezydent skoro sam to sfinansował. Co powiesz na temat Biennale Warszawa?
3
@VenoM Sfinansował komunistyczną organizację Biennale Warszawa kwotą 3,6 mln zł z podatków swoich obywateli ;) Jeden z tematów prowadzonych zajęć brzmiał „Własność prywatna to kradzież. Własność wspólna to bogactwo”. Ale ważne, że LGBT mu nie przeszkadza i zna kilka języków.
0
@itmustbejoke Tak
0
@damiano996 A no skoro był ileś lat temu to można wszystko zapomnieć.
4
@mcsarna To na jakiej podstawie mamy ich oceniać? Po wyglądzie? Znajomości języków obcych?