1

@SonBarcaGoku Szybciutko :D

0

Kolejny mecz Realu, w którym wynik ustawia boczny obrońca. Może dobrze zrobili sprzedając Hakimiego? ;d

0

@kamill// Trump jednak ma spore pojęcie, jeśli chodzi o zarządzanie ludźmi czy przedsiębiorczość. Nie zdziwię się też jak jakiś aktor wejdzie do gry. Stuhr już od lat się do tego szykuje.

0

@kamill// Kwestia czasu, kiedy do gry wejdzie ktoś pokroju Pudziana czy Małysza :D W polskiej polityce nawet nie muszą wygłaszać jakichś specjalnych poglądów czy znać się na ekonomii. Wystarczy, że są popularni, dobrze im z oczu patrzy i krytykują innych polityków.

0

@kamill// No może trochę przesadziłem, wciąż nie wiadomo, co stanie się z wyborcami Hołowni.

2

@Bykunn No to jak nie był postrzegany jako kandydat Lewicy to na kogo te 9% zagłosowało? Moim zdaniem, poza Biedroniem, 90% na Trzaska. Realny wynik Platformy to w tym momencie 22-23%.

1

@Bykunn Lewica ma poparcie bodajże około 8-9%, Biedroń dostał 2%. Jak myślisz, na kogo oddali głos pozostali? ;d Podobna sytuacja z Kosiniakiem, tylko, że mniejsza różnica.

0

@Chwytliwy Nie będzie żadnych przedterminowych wyborów, kompletnie nic na to nie wskazuje.

0

"Za kilkanaście minut, do pół godziny" sondaż late-late poll.

0

@Lord_Vader Obiecał dalszy rozrost programów socjalnych. Ja mu wierzę, Ty nie? :D

2

@Lord_Vader Jeśli chodzi o socjal, to Rafaello z Kaczorleone mówią jednym głosem ;)

0

@tobiasson92 To prawda, ale obawiam się, że wygrana Trzaskowskiego by tego nie zmieniła ;d

0

@tbas Której mojej? Postawiłem jakąś tezę dot. Konfederacji?

5

@Chwytliwy Atak anulowany? :D

0

@MarioVeB! No to może bym na Ciebie zagłosował :D Nie rozumiem natomiast jak możesz go tak zaciekle bronić, jeśli ma inne poglądy niż Ty. Prezydent nie ma uprawnień do samodzielnego rozszerzania socjalów, jednak ma uprawnienia do podpisania/wetowania takich programów. I w tym jest problem, Trzaskowski podpisze kolejne takie programy, żeby tylko nie stracić w sondażach.

0

@tbas Jakieś potwierdzenie tej tezy?

2

@MarioVeB! A jak mówi o rozszerzaniu programów socjalnych to zatykasz uszy? ;d

1

@MarioVeB! Liberalizm gospodarczy Cię przekonał do człowieka z Twojego avataru? ;)

0

@jeyx77x Kukiz15 startowało z list PSLu jako Koalicja Polska. Do sejmu weszło 6 z nich, teraz szykuje się rozłam tej Koalicji. Mam nadzieję, że w końcu dogadają się z Konfederacją.

1

@Gomess Pierwszą przegrał, w drugiej wygrał obaleniem, a trzecią też kontrolował w klinczu. Wyrównana walka, ale raczej wygrał.

0

@rado_Barca Dostałem bana za to rozwinięcie Twojego postu, chyba ktoś poczuł się mocno dotknięty :D

0

@rado_Barca Ja tylko rozszerzyłem Twój komentarz, brakowało mi drugiej strony medalu ;)

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@cules100pro Potrzebują 276 głosów, 3/5 wszystkich posłów.

1

@joloskyy Ja mam 3 lata i wszystko ładnie śmiga. Oczywiście bateria już trochę słabsza, ale 2 dni spokojnie trzyma.

3

@Barca1992 Brak głosu=brak poparcia dla POPiSu. Te bajki o poparciu Dudy powinny zakończyć się po pierwszej turze, gdzie rzeczywiście głos na każdego kandydata poza PAD przybliżał drugą turę. Tak samo mogą teraz powiedzieć wyborcy PiSu - brak głosu=poparcie dla PO. Czym to się w tej chwili różni?

1

@klemens100 Nie rozumiem po co mi ta wiedza na kogo zagłosuje córka Pileckiego czy też syn Gowina. Mam przez to zmienić swój wybór? ;d

0

@Colon Mam dokładnie to samo. Szkoda, że tacy ludzie jak Stachu nie mają szansy przebicia.

0

@Coutinho007 Tutaj i tak będzie wyzywanko, dlaczego Setien znowu nie dał szansy Fatiemu ;)

6

@FC1899Barca Unia by im to pewnie zablokowała, podstawowa stawka VAT nie może być niższa od 15%. Totalny absurd, żeby wspólnota zakazywała obniżania podatków. Niestety, znając rządzących nigdy nawet tych 15% nie ujrzymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?