inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sendesara Wszyscy już wiedzą do kogo w 90% zagra piłkę, dzisiaj świetną robotę przy golu zrobił Suarez.
1
@stradomek Będzie na Barca TV
0
@Tomo1989 Razem z nimi jest 16 graczy na mecz z Alaves. Jest to jakieś wytłumaczenie, ale powinien wystawić tam dzieci z Juvenilu czy kogokolwiek, a wszystkie możliwe siły skierować na baraże. Cienko widzę ten mecz z takimi brakami.
0
@Majkel34 Zależy co masz na myśli pisząc lirycznie. Jeśli chodzi o nawiązania do literatury to pewnie tak, technicznie na pewno nie.
0
@DonMatteo901 No niektórzy go nazywają "agentem Kaczyńskiego", zobaczymy jak to się rozwinie :D
0
@Azi Ale nikt nie neguje PKB per capita, ekonomia nie odpowie Ci jednym wskaźnikiem który kraj jest w lepszej sytuacji gospodarczej. Nawet, jeśli masz pełną wiedzę ekonomiczną, to przy podobnych państwach jest wiele wątpliwości.
1
@Azi Oczywiście, że są niewielkie różnice, ciężko dwa odrębne rynki ocenić w 100% racjonalnie. Ale nie można też odrzucać takich danych, bo chociaż częściowo pokazują sytuację w badanych państwach. Porównanie Auchana i Biedronki było bezsensowne, to są sklepy konkurujące na polskim rynku i ceny będą oscylować w podobnych granicach. Inaczej może być za granicą i takie zestawienie ma sens, wbrew temu co próbujesz przestawić ;)
1
@Azi No w ostatnich latach było to koło 7% wydatków budżetowych. Chodzi mi o artykuł z bankiera, z którego można wynieść absurdalne wnioski przez to jak zostały przedstawione dane. Dług Niemiec regularnie spadał w ostatnim czasie do 60% PKB, u nas wahał się koło 50%. Dla porównania, dług Grecji = 180% PKB, Włoch = 135% PKB, Hiszpania, Francja = 100% PKB.
0
@Azi Chciałbym, żeby moje państwo było tak "zadłużone" jak lider z tego artykułu :)
0
@tbas Piłka już się trochę zmieniła, obawiam się, że samo DNA Barcy nie wystarczy na kolejną dominację w piłkarskim świecie. Ciekawe jaki plan na Barcelonę ma Xavi.
10
@NeroTFP I to często powtarzające się "proszę nie pisać o sprawach, o których nie ma Pan pojęcia" w wielu dyskusjach politycznych :D
2
@Lama20 Złoto to najstabilniejsza waluta na świecie, jeśli chcesz się zabezpieczyć przed kryzysem to jest to dobra opcja. Oczywiście obecna cena jest spowodowana wyższym popytem na złoto w erze koronawirusa i może spaść do początkowych wartości, ale tak samo możesz stracić dużo więcej trzymając oszczędności w jakiejkolwiek walucie, czy to złoty, dolar czy euro.
3
@BarcaInfo Nie jestem zwolennikiem jego zwalniania, ale blokowanie udziału młodych w barażach ze względu na mecz o pietruszkę to trochę przesada. Awans drugiej ekipy pozwoli na lepszy rozwój i transfer ciekawszych zawodników, jeśli tego nie rozumie to niech mu przemówią wszelkimi możliwymi środkami, a ostatni mecz może przegrać, podobnie jak wczorajszy.
2
@Gibbon_FCB To kto teraz wygrywa? Kogoś polecasz?
1
@FcBarcaCules Codziennie na TV6 koło 18, powtórki o 12 :)
0
@fcbfan1993 Niestety drugi z wymownym avatarem szybko odlajkował ;)
0
@fcbarcafan19 Chyba nie zrozumiałeś przekazu razem z elitą La Rambli, która polajkowała Twoją odpowiedź :D
0
@qbsonFCBarca To zależy od regionu, na północy komarów prawie nie ma, a na wschodzie jest masakra ;d
0
@Colon A tam niemożliwe, wystarczy nadrukować trochę banknotów.
0
@Trojanek23 Na politycznym forum byłyby same smuty, tutaj co chwila jest się z czego pośmiać :D
0
@Chwytliwy No tak, musicie walczyć o najprawdziwszą, jedyną prawdę.
https://pbs.twimg.com/media/EcuLLYpWkAAp_jF?format=jpg&name=900x900
0
@Chwytliwy A nie można przyjąć, że nie popiera zarówno PiSu, jak i PO? Do każdego człowieka musicie przyklejać łatkę swojej polsko-polskiej wojenki?
0
@Barca_Big_Moment Ale co tu jest wycięte z kontekstu? Możesz sobie znaleźć całą wypowiedź nt. programów socjalnych, a money jest w miarę niezależny politycznie, nawet nie wiem, w którą stronę mają w zwyczaju skręcać. Z resztą wypowiedzi Trzaskowskiej także możesz znaleźć. Zdejmij klapki z oczu i sam analizuj programy, zamiast ślepo wierzyć jednej stronie.
0
@barteq Kukiz przez pół roku po wyborach prezydenckich stracił ponad 10%. Będzie bardzo ciężko, żeby Hołownia bez wsparcia TV w ogóle dostał się do Sejmu za 3 lata.
5
@MarioVeB! No i powalczyli o głosy wygrywając Dudzie wybory. Ja jestem pewny, że zarówno Hołownia, jak i Kosiniak wygraliby z Dudą w drugiej turze. A tak nadal mamy władzę PiSu, pytanie tylko czy Platforma zrobiła to specjalnie czy jest na tyle głupia.
0
@TenJeden Sam sobie odpowiedziałeś, każdy z tych argumentów mógł przeważyć i dla każdego mógł to być inny punkt.
1
@Coutinho007 To "tylko" 4,5 mln euro :D
0
@Barca_Big_Moment Trzaskowski: "Pamiętajcie, my w przeciwieństwie do dzisiaj rządzących wyciągamy wnioski z tego co się w Polsce dzieje. I dlatego jeszcze raz chcę Wam powiedzieć, że utrzymamy 500+, że nie podwyższymy wieku emerytalnego, że 13-ta emerytura jest bezpieczna. Chcę to do was powiedzieć, że to nie ja jestem waszym wrogiem mimo, że tak czasami prowadzą kampanię moi rywale. I wiedzcie jedno, że można mieć to wszystko, ale można mieć jeszcze więcej."
https://www.money.pl/gospodarka/trzaskowski-200-zl-dla-kobiet-na-emeryturze-koszt-porownywalny-do-rodzina-500-6529158410671745a.html
Nie kompromituj się.
3
@Barca_Big_Moment Ciężko pójść na drugą turę i nie zagłosować na socjalistę mając do wyboru Dudę i Trzaskowskiego.
1
@Bagsik88 "Czyli tak jak PiS..." Dokładnie tak, niczym się od nich nie różnicie ;)