0

@Persyfl Nieistniejące sytuacje, których się w pewnym sensie domagacie.

0

@Persyfl Po prostu nie macie rozwiązania, nie dziwię się :)

0

@Grubson06 Wygrałeś!

0

@DanielOOL Moim zdaniem był.

0

@Persyfl Jesteś "aktywistą" i chodzisz na marsze to chyba macie jakieś wyjście prawne z tych sytuacji?

1

@Persyfl @timo84 : "Mężczyzna przyjmuje się na magazyn do pracy. Po pewnym czasie czuję, że w środku jest kobietą! Wedle jakich norm może dźwigać? Według norm dla mężczyzn czy dla kobiet? 25kg czy 15kg?

W jaki sposób chcecie rozwiązać problem z dowodem osobistym. Jak często będzie mogła dana osoba zmieniać płeć? Raz na rok, na 2 czy na 10 lat?

A co w przypadku jeśli dana osoba czuję się kobietą, jednak jest mężczyzną to w jaki sposób wypełni deklarację podatkową? W jaki sposób załatwi sprawy w urzędzie?

A co chociażby w przypadku gdy dany osobnik popełnia przestępstwo będąc mężczyzną ale jak go złapią już uważa się za kobietę? W jakim zakładzie karnym ma odbywać karę?

A jak chcecie rozwiązać tą sprawę w świecie sportu? Wyobrażasz sobie sportowca mężczyznę, który zaczyna czuć się kobietą. Ma w takim razie startować razem z kobietami?

W jaki sposób chcecie to uregulować prawnie? Żeby to miało ręce i nogi. Aby nie umożliwić cwaniakom wykorzystania faktu, że czują się inaczej w zależności od sytuacji?"

Pytanie dotyczyło tych sytuacji. Jak chcesz rozwiązać takie problemy prawnie?

0

@Persyfl Czyli chcesz wsadzać każdego mężczyznę podającego się za kobietę do żeńskiego aresztu czy czegokolwiek innego z podziałem na płeć?

0

@BarcaInfo Czemu Thomas na ławie?

1

@MesQueUnClub96 Ale strzelony karny nadal nie dawał awansu do półfinału :P Przy 2 pewnie byśmy mieli 1-2 LM więcej, więc 2, ewentualnie 1.

0

@Shapiro Jest jakieś uzasadnienie? Dlaczego murzyn jest obraźliwe?

1

@DanielOOL Vamos Girona

0

@Persyfl "w jaki sposób"

0

@BorzyKrzys Jest szefem SLD, nieważne co uważa, musi mówić tak jak mówi.

0

@tobiasson92 No i pięknie ;)

0

Wpuści on w końcu Munira?

2

@tadzik447 Tą fantastyczną puentą możemy zakończyć naszą konwersację :D

1

@tadzik447 Liczbą też ;)

5

@tobiasson92 Ciekawe czy ją zaliczą jako ofiarę koronawirusa :)

0

@svensonFCB Zależy w jakiej cenie. Tani Tronsmart, droższy Marshall.

0

@prokofiew Badania psychologiczne nadal nie rozwiążą problemu molestowanych kobiet, które będą czuć się "niekomfortowo" z kobietą z penisem. Najprostszym i najwłaściwszym kryterium w takich przypadkach jest natura, według której mamy dwie płcie, a nie 54 jak przestawia nam lewa strona. Wszystkie inne sytuacje są odchyłami, rzadziej biologicznymi, częściej psychicznymi.
Co do Boga, jest to indywidualna sprawa, która nigdy się nie rozwiąże. Ateiści nigdy nie udowodnią, że Boga nie ma, chrześcijanie nigdy nie udowodnią, że On istnieje. Nie uważam, że wiara w Jego istnienie jakkolwiek poniża. Jeśli chodzi o władze, mamy demokrację, którą podejrzewam, że popierasz.
Nikt zdroworozsądkowy nie wyrzuca homoseksualistów z kraju. W niczym mi oni nie przeszkadzają, mogą być fantastycznymi, ciekawymi ludźmi. Problem wychodzi ze strony "aktywistów", którzy co chwila wymyślają kolejną prowokację, czy świadomie łamią prawo. To co się dzieje w ostatnich dniach to jest apogeum, gdyby policja zachowywała się tak jak na "wzorowym zachodzie" to mielibyśmy wojnę domową z licznymi ofiarami.

0

@prokofiew Bo to nie jest walka o równe prawa tylko o dodatkowe prawa. Nie wiem jakie zachowania niezapisane w prawie masz na myśli, niezależnie od słów rządzących prawo działa w obie strony tak samo. Zapis o płci prowadziłby do absurdalnych sytuacji, np takich jak pan Margot, żądający aresztu dla kobiet. W konsekwencji tego, co drugi skazany wnioskowałby o takie warunki, ciekawe czy wtedy mielibyśmy walkę o prawa kobiet molestowanych przez więźniów uważających się za kobiety.

0

@prokofiew Każda przemoc jest karalna w polskim prawie, jeśli takiej uświadczyli to niech zgłoszą to na policję. Wiem, że bardzo by chcieli zgłosić jak najwięcej takich akcji, jednak niewiele osób, poza patologią, daje się nabrać na ich prowokacje. W idei równości nie widzę nic złego, natomiast ta ideologia z równością ma niewiele wspólnego. I tak, niepotrzebnie używają tych zwrotów "to nie ludzie", bo określenie to słyszałem już milion razy, prawie zawsze w innym od zamierzonego znaczeniu.

0

@prokofiew

Tutaj masz wszystko ładnie wyjaśnione.

2

@prokofiew Sytuacja wygląda tak, że światopoglądowa prawa strona mówi o ideologii LGBT, a lewa o lesbijkach, gejach, biseksualistach i transseksualistach. I jedni i drudzy mają rację patrząc z ich perspektywy, bo skrótowiec LGBT oznacza te mniejszości seksualne, jednak to co się dzieje na ulicach pozwala stwierdzić, że idzie za tym książkowa ideologia. Duda wypowiadając te słowa mówił o ideologii, która jest sprzedawana w mediach i na ulicach, nie miał natomiast zamiaru "odczłowieczać" ludzi o innej orientacji. Sugerowanie, że uważa gejów za podludzi, kosmitów czy cokolwiek innego jest idiotyzmem albo zwykłą manipulacją.

0

@Janiama Moim zdaniem w tym meczu może się zdarzyć wszystko. Nie jestem z tych, którzy są pewni, że pan Robert nas zniszczy :P

1

@Janiama Zniszczymy ich doświadczeniem.

9

@Chwytliwy Są subtelne różnice między tymi dwoma partiami, jednak chyba nie warto ich przytaczać, bo i tak niewiele zrozumiesz.

0

@Chinaski Które słowa świadczą o braku wiedzy z jego strony?

0

@Chinaski Dziwne, żeby nie miał. Nie wiem co chcesz przekazać tym stwierdzeniem.

0

@NeroTFP Valverde był geniuszem, jeśli chodzi o zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?