inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM Oglądałeś wywiad w Zetce? Jak mówił, że Jezus łamał 10 Przykazań Bożych i był za tym, by odwracać się od swojej rodziny? :D
15
Ale żeby taką przemoc słowną stosować?
0
@kkbarca "te coś" nas pogrążyło w półfinale LM.
5
@Shapiro Tutaj też był ten "argument" przedstawiany, szkoda to nawet komentować.
2
@itmustbejoke "gdyby nie finanse" może być tutaj kluczowe :D
1
@AlexDark00 Technicznie jest świetny, gorzej z liryką, która go czasami dyskwalifikuje. Niektóre poważniejsze numery ma spoko.
0
@SnieguPlock Jesteś pewny, że jest to możliwe? @juliacicha może Ty wiesz, losowanie terminarza La Liga jest w pełni losowe?
0
@Mixtape Nie jestem pewny, ale to chyba nie jest możliwe.
1
@pioz123 "Zajefajna playlista" dla kogoś może być totalnym gównem dla Ciebie.
22
@Grubson06 Troszkę różnią się oferty, mogą nie dojść do porozumienia w środę.
0
@pioz123 To wpisz rock blues w wyszukiwarce, ewentualnie chill i masz miliard playlist ;d
0
@Kamiloza91 Dodatkowe 2 tygodnie na przygotowania, patrząc na obecny syf w klubie to raczej dobra informacja :D
2
@Kamiloza91 Real od drugiej kolejki, my od trzeciej.
0
@kuz Na końcu go jeszcze raz zabiją ;d
0
@Messibestplayerintheworld Jego sprzedaż w tym okienku jest totalnie bezsensowna.
0
@DonMatteo901 Były "dziennikarz" GW ;)
1
@DonMatteo901 Albo jak facetka kazała śpiewać 5 zwrotek hymnu przed klasą :D Nienawidziłem muzyki, plastyki i techniki, najgorsze lekcje w szkole.
0
@Konias4318 Ta klauzula wygasła 10 czerwca.
4
@Konias4318 W jakim sensie nie ma nic do gadania? :D
0
@DonMatteo901 Szału nie ma, ale featy dobrał świetnie. Keczap jest geniuszem, czekam na jego album.
3
@adi7adi8 Mówią zawsze prawdę, gdy mówią o swoich politycznych wrogach. Gorzej, jeśli chodzi o swoje działania.
0
@jeyx77x kibicom*
0
@arsenallondyn0 Ktoś tu pisał, że w poniedziałek.
0
@BarcaInfo Może to też być gra o wyższą kwotę transferu, po takich informacjach Barca nie "stoi pod ścianą" i muszą ich przekonać lepszą ofertą.
0
@Albus54 W zespołach jeszcze ciekawiej ;)
0
@PrinceDamon Chiringuito raczej to podało po hiszpańsku, nadal dwóch podejrzanych :D
0
@LuisSalvano Rap z definicji jest melorecytacją. Całą tę dyskusję można podsumować refrenem Palca z Nowego Trueschoolu.
0
@Lincolm Herbatę.
1
@l0Messini Arthur :D
0
@Bykunn Winston Churchill: „Przyszli faszyści będą nazywać siebie antyfaszystami”