inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@osa91 Problem w tym, że nie ma naukowo takiego momentu. To jest proces, nigdy nie ustalą magicznej chwili, w której to zarodek/płód staje się człowiekiem. Ciężki to jest temat i w najbliższym czasie nie do rozwiązania.
1
@Cave Ja wziąłem JBL T110 z 5-letnią gwarancją i mi co pół roku/rok przysyłają nową parę :D
1
@osa91 "Nie utożsamiaj proszę LGBT z ekstremistami. To tak jakbym ja stwierdził, że każdy katolik to Kaja Godek. Są tam jednostki absolutnie urwane z choinki, ale w każdej grupie społecznej się znajdą."
I to jest właśnie sedno sprawy "stref wolnych od LGBT", tylko tam radni nie wpadli albo nie chcieli wpaść, żeby nazwać to "strefą wolną od ekstremistów LGBT" ;d
3
@maatiixx Tabliczki są zrobione przez Barta Staszewskiego, a nie przez gminy wprowadzające te uchwały. Możesz się domyślić w jakim celu, oczywiście wszystko przetłumaczone na j. angielski.
0
@osa91 Co oznacza, że nie ma tam dla niego miejsca? Odstrzelą go jak przekroczy tabliczkę Staszewskiego? Gdyby nie ten gość to mało kto by o tych strefach usłyszał. Pomijając bezsensowność tych uchwał, chodzi tam o tęczową ideologię na ulicach, a nie zakaz wjazdu dla mniejszości seksualnych. A wołanie w Parlamencie Europejskim o pomoc, bo w Polsce nie wpuszczają gejów do tych gmin pokazuje poziom naszych "europosłów". Nie mówiąc już o porównywaniu sytuacji homoseksualistów do żydów w III Rzeszy.
0
@osa91 Nikt w Polsce nie mówi do jakiejkolwiek grupy społecznej "nie ma tu dla was miejsca".
0
@tomek256 Nie warto tego sprawdzać, nie wiadomo gdzie ta praca później trafi. Jak wyjdzie Ci plagiat to możesz tę pracę chyba 2 czy 3 razy poprawiać, przynajmniej u mnie tak było.
2
@LuisSalvano Nic za Umtitiego nie dostaniemy, samo opłacenie pensji na poziomie 12 mln euro netto będzie problemem dla Lyonu.
0
@Cwaniak4 Prawdopodobnie jeszcze później, obstawiam koło piątej.
1
@DonMatteo901 Prawicowa szczujnia w gazecie wyborczej, do czego to doszło.
0
@barcelonaLM Jest szefem partii rządzącej, nie ma wyższej funkcji w Polsce. To on decyduje o listach wyborczych i pozycji w rządzie, a co za tym idzie, wszyscy tańczą tak jak on zagra.
1
@semafor Rozwiń temat, myślę, że nikt tak dobrze tego nie wytłumaczy jak Ty.
Masz tutaj jeszcze trochę kropek i przecinków. ............................ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
4
@pawelfcb2010 Kiedyś czekałem na te mecze reprezentacji, od jakiegoś czasu bardziej mniej denerwują niż grzeją te przerwy reprezentacyjne.
0
@maatiixx Pożegnał się na Bernabeu przy pełnych trybunach, ale to było chyba przy okazji świętowania LM.
1
@kerouac Powinna przeczytać teraz 50 razy, co sama napisała, może coś się zaświeci w głowie.
0
@DonMatteo901 Przynajmniej na basenie zdjął tę koszulkę :D
0
@Kettger To jest tylko przyjęte nazewnictwo co do prawicy i lewicy. Mamy dwie "skrajne", pomijając anarchokapitalizm i komunizm, poglądy gospodarcze i na nich opiera się podział na te dwie strony. Jeśli partia przyjmuje założenia socjalistyczne to w ramach przyjętych reguł nie jest partią prawicową, przynajmniej jeśli chodzi o gospodarkę. Narodowcy przed wojną też byli uważani za lewicę, co w sumie nie jest do końca głupie. Moglibyśmy w ogóle nie stosować tych podziałów, ale tak po prostu jest łatwiej zrozumieć sytuację "zwykłym" wyborcom. Chociaż w sumie i tak jak widać jej nie ogarniają ;d
0
@osa91 No jak PiS tworzy zjednoczoną "prawicę" to i socjalizm musi być prawicowy :D Oni tworzą nową politykę gospodarczą, niedługo trzeba będzie wszystko odwracać w podręcznikach. PO też było "liberalne gospodarczo" przed 2007 r, a skończyli jak skończyli.
19
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/120091649_210008547135966_2032517196972678632_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=825194&_nc_ohc=oX8IskDLbFMAX9QDhbC&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7eb6fbc321231c0f22ef42f4bbf83ba9&oe=5F8EA4FC
"Poglądy gospodarcze" młodzieżówki PiSu :D
0
@BarcaInfo Z obowiązkowym wykupem? Jaka cena za wypożyczenie?
0
@maatiixx Do pierwszej drużyny raczej by się nie przebił, a zostając w 3 lidze marnowałby swoją karierę. Jak dla mnie to uczciwy deal.
0
@zadafcb Jaka to alternatywa, dużo gorszy napastnik za tę samą cenę? :D
0
@maatiixx Jak był zdrowy to grał. W tym sezonie miał poważniejszą kontuzję, dlatego nie miał tyle meczów, ile mógłby mieć.
0
@arasz1819 Jest konserwatywnym ekonomistą, który promuje poglądy wolnorynkowe. Nie wspiera LGBT, nie "Polska dla Polaków", a refjudziz łelkam, jeśli przyjeżdżają tutaj pracować, a nie pobierać socjal.
2
@arasz1819 Konfederacja składa się z trzech ugrupowań, Mentzen należy do skrzydła wolnorynkowego, a nie narodowego. Na Lewicy też mają trzy ugrupowania, które czasami mają inne zdanie na różne tematy. Jeśli tego nie rozumiesz to już nic na to nie poradzę.
0
@Jacu327 Ja brałem 2 lata temu poleasingowy z allegro za kafla, idealny na studia.
3
@arasz1819 Wolnorynkowe, Mentzen nie jest i nigdy nie był narodowcem.
17
@Przemek2323 "Nie potrafi sam zrobić zakupów i prania", ale od 5 lat rozgrywa wszystkich jak chce.
1
@tobiasson92 W Polsce zdiagnozowano w tym roku 30% mniej nowotworów. "Wspaniała" wiadomość wynikająca z działalności szpitali wskutek koronaświrusa.
1
W Chiringuito podają, że transfer Erica Garcii za 18 mln euro jest już dogadany, ale nie zostanie zrealizowany dopóki City nie kupi następcy. Interesują się Gimenezem i Kounde.