1

@Persyfl O, czyli jednak skakali. Nie mam ochoty dyskutować z anarchistą.

0

@tristan87 Zawsze tak wyglądał, tylko kiedyś był najlepszy na świecie to śmieszków nie było.

0

@Persyfl Nie interesuje mnie Białystok, nie mamy w tej dyskusji raczej nikogo, kto by ich bronił. Jeśli chodzi o radiowóz, niestety nie znam z nazwiska Twoich kolegów.

4

@Persyfl No jak ktoś inny łamie prawo to do paki, ale jak tęczowi skakali po radiowozie to w słusznej sprawie, wiadomo.

1

@osa91 Prawdziwych intencji tych akcji i tak nie poznamy, cokolwiek by nam te osoby mówiły. Moim zdaniem była to akcja mająca wywołać reakcję, którą wywołała. I nie wiem kogo miała przekonać do swoich racji, bo pozytywne wrażenia mają tylko ich stuprocentowi zwolennicy.

1

@osa91 Nie wiem czy sprowokowani są idiotami, ale jestem pewny, że Maryja z tęczową aureolą miała sprawić "przykrość" katolikom. Dla niektórych wierzących jest to ważna postać, a takie coś jednak trochę ośmiesza. Nie kupuję tych tłumaczeń, że przecież w tęczy nie ma nic złego. Ja mam to gdzieś, innych mogło to urazić.

0

@sebasek99 Pięknie uciąłeś główną część tego zdania, gratuluję :D

1

@osa91 Ale ja im niczego nie zabraniam, mnie to bardziej śmieszy. Mówię tylko, że w taki sposób nie zaskarbią sobie sympatii u reszty społeczeństwa. Tęczowa flaga na pomniku Jezusa albo Maryja z tęczową aureolą to jest oczywista prowokacja, zrobili to tylko i wyłącznie dla rozgłosu. Nie wiem czy finalnie osiągnęli to, co chcieli, bo raczej nie przybliżyło ich to do "równych praw".

0

@sebasek99 Nie czytałem wszystkich uchwał, ale pierwsza lepsza mówi o "radykałach dążących do rewolucji kulturowej". Przykro mi, ale to potwierdza moją tezę :D
BTW. nie jestem zwolennikiem tworzenia takich stref, ale przypisywanie im nie wiadomo jakich cech jest manipulacją. Jakbym usłyszał w Parlamencie Europejskim, że w jakimkolwiek państwie tworzone są strefy wolne od jakiejś grupy społecznej, która ma zakaz wjazdu do tego regionu to też bym się pewnie oburzył. Tak jednak w tej sytuacji nie jest.

0

@osa91 Mają to samo co ja, mogą zawrzeć związek małżeński z osobą płci przeciwnej i starać się o adopcję dziecka. I uwierz mi, takie prowokacje, jakich jesteśmy ostatnio świadkami, nie będą skutkować łagodzeniem stosunków z łysogłowymi naziolkami, wręcz przeciwnie. Nie wiem czy świadomie czy nieświadomie, ale sposób, w jaki chcą przekonać do mniejszości "aktywiści", jest kompletnie nietrafiony.

4

@sebasek99 Zagrożeniem nazywani są "bojówkarze" LGBT, którzy swoimi prowokacjami bardziej szkodzą aniżeli pomagają prawdziwym mniejszościom. Oni nie rodzą się tacy, tylko robią to z wyboru. Do reszty homoseksualistów nikt, poza niewielkim odsetkiem patologii, nie ma żadnych problemów. Te strefy dotyczą tej pierwszej grupy, a nie grup ze skrótowca LGBT.

5

@osa91 Miałbym w to totalnie wywalone, nie chodzę po mieście i nie krzyczę, że czegoś mi brakuje, a taka strefa jedynie to mogłaby mi utrudnić.

6

@sebasek99 Naprawdę uważasz, że oni "odczłowieczają" homoseksualistów i dlatego nazywają LGBT ideologią? To jakiś nowy gatunek homo ideologus?

0

@Persyfl Dendrofilia, podobnie jak homoseksualizm, jest zaburzeniem preferencji seksualnych.

5

@sebasek99 To jak rozumiesz te "strefy wolne od LGBT"? Jak homoseksualista tam wjedzie to go snajper odstrzeli?

5

@osa91 "white trash", ciekawe ciekawe :D

0

@sebasek99 No oburzyłeś się, że uważa zwierzęta za gorszych od ludzi :D Skoro tak, to zabicie komara musi być równoznaczne z zabiciem człowieka, coś tu się chyba nie zgadza :D

1

@sebasek99 Jeśli ktoś się znęca nad zwierzętami to łamie prawo, nie jest potrzebna do tego kolejna ustawa. Jak zabijasz komara to też Cię boli serce czy może oddajesz mu trochę krwi, żeby mógł się rozmnażać? Co z dzikimi zwierzętami trzymanymi w domu, jak np. pająki, jaszczurki czy węże? To jest humanitarne trzymać je zamknięte w terrarium?

0

@sebasek99 To zwierzęta powinny mieć taki sam status jak ludzie?

0

@cchesterr43 Wizyta

0

@masq Ale to są zwierzęta, no nie porównuj do tego niewolnictwa :D

Mes to już 4 lata temu wyjaśnił, a idziemy w prostym kierunku do większych absurdów, ta ustawa to pożywienie dla Zielonych i tym podobnych do dalszych ruchów. I to jeszcze wychodzi z ramienia Wodza.

0

@masq Przecież ta ustawa nie "uratuje" tych zwierząt tylko przeniesie hodowle do innych krajów. Jaki to ma sens?

0

@dreed93 Nie opłaca się, bo tak twierdzi 99% ekonomistów.

2

@dreed93 https://pieniadze.rp.pl/oszczednosci/23569-nie-oplaca-sie-trzymac-pieniedzy-w-banku-i-dlugo-nie-bedzie

Masz światowy kryzys gospodarczy, zerowe stopy procentowe i w najbliższej perspektywie inflację na całym świecie. Trochę tych negatywów by się znalazło.

1

@dreed93 Na pewno bezpieczniejsza od trzymania pieniędzy na koncie.

1

@dorkizos Też chyba muszę wymienić RN4, pada mi powoli główny przycisk. 3 lata to już chyba przesada w dzisiejszych czasach :D Wszyscy się jarają RN8 Pro, lepszej opcji cenowo chyba nie ma.

0

@semafor A Ty nadal nie nauczyłeś się pisać.

4

@capoN Widzę, że masz pełną wiedzę na temat hodowania zwierząt.
@draxidox Ciekawe kiedy do Sejmu wpadnie projekt ustawy o zakazie hodowania zwierząt w celach produkcji żywności. Chyba do tego to wszystko prowadzi.

4

@HypeR Już widzę jak Modrić - kibic Barcelony, przechodzi do Realu. Takich transferów były dziesiątki. Nie mówiąc o Isco, który kiedyś mówił, że jest antimadridistą :D

0

@MESSIah16 I wybitny polityk :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?