13

@FC1899Barca Jak mają nie atakować, jak w zagranicznych mediach prezydent Gdańska mówi, że w Polsce jest gorzej za komuny, a wolność jest odbierana jak w III Rzeszy, do tego Biedroń porównuje sytuację gejów do Żydów za czasów Hitlera.

1

@DonMatteo901 Kowalczyk by nawet punkcik brał w ciemno w tych 3 meczach :D

0

Chyba bardzo chcecie przegrać, jeśli wpuścilibyście Desta i Dembele za Roberto i Griezmanna.

1

Prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz w niemieckim radiu mówi, że aktualna sytuacja w Polsce jest gorsza niż za komuny i że wolność jest zabierana jak w III Rzeszy. Jak mogą to odbierać Niemcy słuchający takich słów?

0

@NaFazieHitman W Polsce musisz mieć 4 objawy koronawirusa, żeby dostać "bezpłatny" test. Gdyby badali wszystkich z gorączką czy z brakiem węchu to zarażonych byłoby kilka razy więcej. A tak w mediach trąbią o śmiertelności na poziomie 3%.

3

@tobiasson92 Oni nie widzą innej drogi, albo boisz się koronawirusa i popierasz wszelkie restrykcje albo uważasz, że ten wirus nie istnieje. Nie warto nawet rozpoczynać dyskusji.

0

@BarcaInfo W Anglii standardowo wydają setki milionów, a La Liga blokuje transfery do swojej ligi osłabiając swoje drużyny. Całe to okienko w Hiszpanii to jest jakiś nieśmieszny żart porównując z transakcjami w Premier League.

0

@CuleLbn A rzeczywiście, pardon :D

0

@CuleLbn Nie, w 2021

0

@DaPi Konfa bawi niesamowicie, ale i tak jest najlepszą opcją polityczną w Polsce. To tylko pokazuje poziom naszych "polityków".

1

@jakub1906 Nie pomyliłeś stron? :D Jak już tutaj to piszesz to raczej powinieneś trochę szerzej zacząć.

0

@AlexDark00 Też bym brał 17, teraz tylko czekać na wystrzał kariery Trincão i zakup jego koszulki :D

0

@justfootball Przynajmniej szczery :D

0

@osa91 Tak dobrze ją znasz? :D

6

@barcelonaLM W kwestiach gospodarczych PiS i Lewica od dawna się zgadzają, teraz jeszcze dochodzą takie kwiatki, a nazwa "Zjednoczona Prawica" nadal jest używana.

0

@Bamek94 Niektóre sklepy oferują dostęp do paczki o 0:00 w dniu premiery, nie wiem jak to jest w Media Expert.

0

@DonMatteo901 Dobrze, że wyróżniła te osoby miesiączkujące :D

0

@Survier No właśnie nie każdy ma gospodarczą wizję państwa, gdyby tak było to wyniki i frekwencja wyborów byłyby całkiem inne.

0

@YoNoEntiendoNada Masz jakiś link z wyjaśnieniem?

42

@Maker0 Dembele - 19 goli, 16 asyst
Coutinho - 20 goli, 13 asyst
Rzeczywiście porównywalnie do 1 gola.

0

@QuentinTarantino A no możliwe, chyba zmiksowałem 2 sezony. W każdym razie, Mina coś tam dostał w lidze poza meczem o pietruchę i średnio na tym wyszliśmy.

0

@Suzu Nie no, Mina spartolił pamiętny mecz z Betisem Setiena, który skończył naszą "ligę bez porażki" :D

1



Te-Tris z live bandem w jednym z najlepszych kawałków w historii rap gry.

1

@blazeq Niekoniecznie, mógł zasygnalizować temat, który po przecinku skomentował :D

0

@Firestone "Z wyjątkiem powyżej opisanych przewinień, zazwyczaj nie jest przewinieniem sytuacja, gdy piłka dotyka ręki/ramienia zawodnika:



bezpośrednio po kontakcie z głową lub ciałem (włączając stopę) zawodnika, u którego następuje kontakt piłki z ręką - jeżeli zawodnik sam siebie nabije to gra będzie kontynuowana."

https://prawdafutbolu.pl/artykuly/ocena-zagrania-pilki-reka-analiza-przepisow-gry
A teraz przeproś kolegę.

0

@pluszek Były 2 długie sytuacje pod VARem i 5 zmian. Ile chciałeś, żeby doliczył, 3 minuty?

0

@Firestone Nie masz pojęcia o czym piszesz i zarzucasz @lukas992 , że źle wie ;)

1

@Firestone Nie powinno być, Carvalho najpierw dotknął piłkę głową, a później ręką. W takiej sytuacji nie ma karnego, chyba, że by zrobił to celowo.

0

@gumaz Po tym, co pokazali w barażach to nie wróżę im sukcesu w La Liga.

0

@osa91 Tak samo można przyjąć połączenie komórek jako powstanie człowieka, nie ma tutaj jedynego, prawidłowego rozwiązania. Moment zapłodnienia jest nawet bardziej logiczny, od tego momentu rośnie "coś", co w ciągu 9 miesięcy rozwinie się w 100% człowieka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?