inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@FC1899Barca Jak mają nie atakować, jak w zagranicznych mediach prezydent Gdańska mówi, że w Polsce jest gorzej za komuny, a wolność jest odbierana jak w III Rzeszy, do tego Biedroń porównuje sytuację gejów do Żydów za czasów Hitlera.
1
@DonMatteo901 Kowalczyk by nawet punkcik brał w ciemno w tych 3 meczach :D
0
Chyba bardzo chcecie przegrać, jeśli wpuścilibyście Desta i Dembele za Roberto i Griezmanna.
1
Prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz w niemieckim radiu mówi, że aktualna sytuacja w Polsce jest gorsza niż za komuny i że wolność jest zabierana jak w III Rzeszy. Jak mogą to odbierać Niemcy słuchający takich słów?
0
@NaFazieHitman W Polsce musisz mieć 4 objawy koronawirusa, żeby dostać "bezpłatny" test. Gdyby badali wszystkich z gorączką czy z brakiem węchu to zarażonych byłoby kilka razy więcej. A tak w mediach trąbią o śmiertelności na poziomie 3%.
3
@tobiasson92 Oni nie widzą innej drogi, albo boisz się koronawirusa i popierasz wszelkie restrykcje albo uważasz, że ten wirus nie istnieje. Nie warto nawet rozpoczynać dyskusji.
0
@BarcaInfo W Anglii standardowo wydają setki milionów, a La Liga blokuje transfery do swojej ligi osłabiając swoje drużyny. Całe to okienko w Hiszpanii to jest jakiś nieśmieszny żart porównując z transakcjami w Premier League.
0
@CuleLbn A rzeczywiście, pardon :D
0
@CuleLbn Nie, w 2021
0
@DaPi Konfa bawi niesamowicie, ale i tak jest najlepszą opcją polityczną w Polsce. To tylko pokazuje poziom naszych "polityków".
1
@jakub1906 Nie pomyliłeś stron? :D Jak już tutaj to piszesz to raczej powinieneś trochę szerzej zacząć.
0
@AlexDark00 Też bym brał 17, teraz tylko czekać na wystrzał kariery Trincão i zakup jego koszulki :D
0
@justfootball Przynajmniej szczery :D
0
@osa91 Tak dobrze ją znasz? :D
6
@barcelonaLM W kwestiach gospodarczych PiS i Lewica od dawna się zgadzają, teraz jeszcze dochodzą takie kwiatki, a nazwa "Zjednoczona Prawica" nadal jest używana.
0
@Bamek94 Niektóre sklepy oferują dostęp do paczki o 0:00 w dniu premiery, nie wiem jak to jest w Media Expert.
0
@DonMatteo901 Dobrze, że wyróżniła te osoby miesiączkujące :D
0
@Survier No właśnie nie każdy ma gospodarczą wizję państwa, gdyby tak było to wyniki i frekwencja wyborów byłyby całkiem inne.
0
@YoNoEntiendoNada Masz jakiś link z wyjaśnieniem?
42
@Maker0 Dembele - 19 goli, 16 asyst
Coutinho - 20 goli, 13 asyst
Rzeczywiście porównywalnie do 1 gola.
0
@QuentinTarantino A no możliwe, chyba zmiksowałem 2 sezony. W każdym razie, Mina coś tam dostał w lidze poza meczem o pietruchę i średnio na tym wyszliśmy.
0
@Suzu Nie no, Mina spartolił pamiętny mecz z Betisem Setiena, który skończył naszą "ligę bez porażki" :D
1
Te-Tris z live bandem w jednym z najlepszych kawałków w historii rap gry.
1
@blazeq Niekoniecznie, mógł zasygnalizować temat, który po przecinku skomentował :D
0
@Firestone "Z wyjątkiem powyżej opisanych przewinień, zazwyczaj nie jest przewinieniem sytuacja, gdy piłka dotyka ręki/ramienia zawodnika:
bezpośrednio po kontakcie z głową lub ciałem (włączając stopę) zawodnika, u którego następuje kontakt piłki z ręką - jeżeli zawodnik sam siebie nabije to gra będzie kontynuowana."
https://prawdafutbolu.pl/artykuly/ocena-zagrania-pilki-reka-analiza-przepisow-gry
A teraz przeproś kolegę.
0
@pluszek Były 2 długie sytuacje pod VARem i 5 zmian. Ile chciałeś, żeby doliczył, 3 minuty?
0
@Firestone Nie masz pojęcia o czym piszesz i zarzucasz @lukas992 , że źle wie ;)
1
@Firestone Nie powinno być, Carvalho najpierw dotknął piłkę głową, a później ręką. W takiej sytuacji nie ma karnego, chyba, że by zrobił to celowo.
0
@gumaz Po tym, co pokazali w barażach to nie wróżę im sukcesu w La Liga.
0
@osa91 Tak samo można przyjąć połączenie komórek jako powstanie człowieka, nie ma tutaj jedynego, prawidłowego rozwiązania. Moment zapłodnienia jest nawet bardziej logiczny, od tego momentu rośnie "coś", co w ciągu 9 miesięcy rozwinie się w 100% człowieka.