inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 Ja to wiem, to ten chłop się o to spina, a sam pisze jak paralityk.
0
@filon Kolejny miażdżący argument, dzięki.
0
@ShinobiQWE Lockdown niszczy każdą gospodarkę, zależy co masz na myśli pisząc o "samobójstwie".
0
@darek60 ",,lubięczy,, !!!! a piszesz o inteligencji protestujących"
A piszesz o inteligencji @puyol_presidend5
0
@filon Piękny argument, niczego innego się nie spodziewałem.
1
Radio TOK FM przeprasza za dobór gości w audycji :)
0
@justfootball Nie wyszło, ale swoje miliony zarobił.
0
@nammah @Roobo pytał o argumenty.
1
@Survier Najważniejsza kwestia, jeśli chodzi o decyzyjność polityków, a tu cisza. Ludzi to nie interesuje, ale jak się zapytasz czy popierasz związki partnerskie to jest afera i gorąca dyskusja.
3
@filon Prywatyzacja spółek Skarbu Państwa, likwidacja większości programów socjalnych, redukcja biurokracji i obniżenie podatków, nikt poza Konfederacją takich planów niestety nie ma. PiS z Lewicą działają w drugą stronę, Platforma sama nie wie, w którą stronę dąży.
0
@barcelonaLM "Ojojojoj biedny pomnik biednego zbrodniarza."
Piękny jest ten Twitter :D
2
@filon Czyli nie potrzebujesz zmian w kwestiach gospodarczych? Chyba, że jeszcze za mało tych programów socjalnych i podwyżek podatków.
2
@Pawel1980 To porównaj prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce do Czech czy Wielkiej Brytanii. Stopy podatkowe w Polsce rzeczywiście nie są na tragicznym poziomie, ale porównując to do zarobków jesteśmy na szarym końcu Europy. Niskie stopy procentowe niewiele nam dają przy marnej sile nabywczej. O głodowej kwocie wolnej od podatku nie wspominając, ale chociaż diety poselskie mają kwotę wolną na poziomie 30k zł, jest co świętować.
0
@DonMatteo901 Ale wyjaśnili koledzy, mój klasyk jest lepszy niż Twój.
4
@Pawel1980 Jesteśmy w rankingu podatkowym na 32. miejscu w Europie, a w kwestii prowadzenia działalności gospodarczej na ostatnim miejscu, a Ty piszesz, że w Polsce to wcale nie jest źle. Platforma wchodziła do rządu z programem 3*15% (VAT, PIT, CIT), po wygranych wyborach dostaliśmy tylko podwyżkę VATu, najważniejszego podatku, nie mówiąc o podwyżkach innych podatków. I uprzedzę Cię, nie interesują mnie podwyżki PiSu, bo nigdy na nich nie zagłosuję.
9
@GIGAKOKS Polski rap jest piękny, tylko trzeba wiedzieć co omijać :D
0
@DonMatteo901 Wystarczyło, żeby to Lenglet się położył po popchnięciu Ramosa zamiast go ciągnąć za koszulkę. Jak zwykle wkracza magiczne pojęcie interpretacji sędziego.
0
@kakusus Nikt prawie nie biega, a 110 km pewnie Koeman przebiegł.
2
@Statistics Super informacja.
0
@Woland10 Po śmierci ojca obiecał matce, że po tej walce kończy karierę.
1
@RKS1979 Łapy nie są też od popychania przeciwnika, a to zrobił przed karnym Ramos.
12
Chłop wjechał wyprostowaną nogą w nogi Messiego przejeżdżając po piłce, a Dudek, że takich karnych się w Klasyku nie dyktuje :D
2
Wystawieniem Desta i Alby Koeman pokazuje, że chce przejechać dzisiaj Real. Oby tylko się to nie odbiło kontrami Madrytu.
2
@Pawel1980 Gdzie ja napisałem, że życie zaczyna się w momencie zarodka? Cytuję "Według medycyny i nauki życie zaczyna się w momencie porodu.
Uzasadnienie trybunału jest ideologiczne a nie naukowe !"
To jest kompletna bzdura. Nie ma takiego momentu i ta sprawa nigdy nie będzie w 100% rozwiązana.
0
@jedrek7000 To jest zapis z ustawy z 2008 roku, nic nowego nie wprowadzili.
0
@Pawel1980 Jakie jest naukowe uzasadnienie tego, że życie zaczyna się w momencie porodu?
2
@Abegor Mieszasz trochę ugrupowania, wolnorynkowcami są przede wszystkim posłowie z partii Wolność, a nie Bosak czy Winnicki, którzy należą do partii narodowej. Bosak wchodząc w koalicję z partią Korwina, chcąc nie chcąc głosi postulaty wolnorynkowe w zamian za promowanie haseł narodowych czy też nieszczęsnej aborcji. Aktualnie jest trochę kulą u nogi, ale bez niego mogliby w ogóle nie wejść do Sejmu.
1
@michal26 Wniosek podpisało 119 posłów, gdyby nie oni to podpisaliby inni z PiSu. I nie, to jeszcze nie "przeszło", TK po prostu orzekł niezgodność tego punktu z Konstytucją, czym powinien się zająć teraz Parlament. Nie wiem co mieliby opublikować w tym momencie w Dzienniku Ustaw.
0
@osa91 To niech krzyczą do rządzących, a nie "zamknij ryj psie" i "raz dwa trzy ***** psy".
0
@osa91 Przecież to są tylko statystyki poparte testami. 80-90% zakażonych przechodzi "chorobę" bezobjawowo. WHO szacuje, że już 10% globalnego społeczeństwa miało już tego wirusa. Bazowanie na statystyce oficjalnych zakażeń i straszenie 2-5% śmiertelnością nie ma żadnego sensu.