inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca Kocham go słuchać, nawet jeśli czasami się z nim nie zgadzam :D
2
@Bykunn Po śmierci bliskiej osoby to jest ostatnia myśl, która może przyjść do głowy.
3
@macio_944 Od środy po południu masa ludzi tutaj pisała o pewnym zwycięstwie Bidena, a to wtedy było tak samo pewne jak zwycięstwo Trumpa. Najlepsze jest to, że takie posty mają za zadanie tylko i wyłącznie wkurzyć drugą stronę :D
0
@Lokoo Tak, tylko się nie przeraź jak na konsoli wyskoczy, że to kod na zniżkę -30%. Niektórzy czytałem, że od razu to zgłaszali na reklamację :D Po akceptacji plus się przedłużył na rok, wszystko jest elegancko.
0
@Lokoo https://www.cdkeys.com/playstation-plus-12-month-subscription-poland
Ostatnio wziąłem to, wszystko działa mimo tego, że wyskakuje, że to kod na -30% ;d
0
@tbas Poczytałem, fake info. Nie wiem jak można było w ogóle w to uwierzyć biorąc pod uwagę to, że prezerwatywy masz przy każdej kasie w Biedronce czy w Lidlu.
3
@tbas Prezerwatywy są w Polsce legalne :-)
0
@maroon I teraz te osoby, które uczestniczyły w nielegalnym zgromadzeniu kobiet zapowiedziały, że będą zgłaszać każdy zalążek Marszu Niepodległości z dopiskiem, że kara za uczestnictwo w takim marszu wynosi 20 000 zł.
2
@JoeBlack Było 800k, później się okazało, że zostało 500k. Teraz głosy ciągle spływają i zostało do policzenia kolejne 800k? ;)
2
@PJ1985 Dziwne, żeby nie popierali, jeśli są dla nich korzystne.
0
@kuz Myślę, że gdyby nie pieniądze to ten turniej byłby od razu odwołany.
1
@4drian0 Ależ to byłby pojedynek, niech tam Boxdel podziała.
3
@Andi18 Nie płacisz podatku PIT, resztę składek normalnie odliczasz. Nie dostajesz wynagrodzenia brutto.
0
@Colon Taki test jest skuteczniejszy od tego antygenowego syfu, który ostatnio został dopuszczony :D
0
@Damiano27psk https://open.spotify.com/playlist/3vzpwB7c5jcNiAcExsq56v?si=qhbLkobnSJWW0Q9LMKvZJQ
0
@RudY I nie widzisz w tym hipokryzji polityków krzyczących w TV? ;)
1
@barcelonaLM Byku mówi, że niebieska to niebieska.
0
@marcin62 Tak to już jest w tym biznesie, przecież te dzieci nie kupiły płyt, bo rzucał potrójnymi, tylko dlatego, że go widzieli na yt i był śmieszny. To może inny cytat,
"I dużo przed tobą jeszcze zanim coś zrobisz, bo jeden na OLiS
To ch** jest nie osiągniecie, to samo miał k**** Sławomir" :D
0
@marcin62 "Pół sceny wie jak trybi OLiS, to żadna nagroda"
1
Abstrahując od słuszności postulatów, jeśli to wina Kaczyńskiego, że setki tysięcy osób wyszło na ulice, to czy nie jest winą agresorów, że "obrońcy kościołów" stanęli przed świątyniami? Kto "będzie miał krew na rękach" w obydwu przypadkach?
0
@PatrykBarca Ta piłka przy poprzeczce Pedriego była piękna. Ma nad czym pracować, ale jak na ten moment jest elegancko.
0
Sevilla chyba znowu celuje w Ligę Europy.
0
@barteq Laskowski
1
@SiSenior On nie ma szans w polityce, 90% wyborców nie interesują poglądy gospodarcze, bo się na tym nie znają. Wygrywa wybory ten, który rozda pieniądze, albo dogodzi większości społeczeństwa w sprawach światopoglądowych. A szkoda, bo Gwiazdowski, obok Mentzena, to idealny minister finansów.
0
@justfootball Co by się teraz nie stało to będzie el scándalo.
1
"Kultura, edukacja, miejsca pracy, gospodarka, rozrywka, relacje społeczne. Wszystko to według tego rządu jest zbędne.
Mamy tylko żyć i żreć. I płacić podatki."
Mentzen króciutko podsumował obostrzenia :D
0
@lucca87 Referendum w Polsce nie jest wiążące, w Polsce demokracja polega tylko i wyłącznie na wyborze przedstawicieli raz na 4 lata.
0
@lucca87 Nie ma takich sposobów :)
1
@MesQueUnClub96 Tak samo powinien wygrać w Polsce, a dostał 0,3% głosów.
0
@tobiasson92 Rozpadną się przez ustawę, która już trafiła do zamrażarki i prawdopodobnie nigdy nie będzie rozpatrywana? Protestował nie będę, ale trochę powątpiewam. Z drugiej strony chłop stracił ministerstwo, miejmy nadzieję, że mu się uda :D