inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Borneo "Polska tą bazę u Obamy to miałaby za darmo" To bardziej pokazuje, że jest lepszym prezydentem od Obamy.
1
@maniak33333 Wydaje mi się, że to błąd przy murze, tych dwóch się rozbiegło łamiąc wymaganą odległość.
0
Ogląda ktoś Sociedad z Napoli? On odgwizdał, że zawodnicy Napoli byli za blisko muru, a nie spalonego. Ja się mylę czy pan komentator? :D
0
@Aureczek Takkkk
1
@AV0CAD0 Nie wiem, ale 12 osób za niego poręczyło, w tym nawet 3 księży ;d
8
https://www.wykop.pl/link/5764451/niszczenie-samochodu/
Niszczenie samochodu sprzed kilku dni w Warszawie, wyrwana wycieraczka przez Margota i przebita opona przez innego pana. Bohater i męczennik zdemaskowany mimo szybkiej ucieczki.
0
@TomekWilczek Która partia odpowiada Twoim poglądom nt. gospodarki? Czy w ogóle Cię to nie interesuje i niech robią co chcą?
0
@busquets5 Pierwsze 15 min miał tragiczne, później klasa.
1
@Undertaker87 To "wyciągnięcie ręki do Platformy" było też na rękę PiSowi. W drugiej turze z kandydatem spoza POPiSu, Duda miałby ogromne problemy, a Trzaskowski był łatwym celem do ataku.
1
@wajcha No i fajnie, ale nie mówię o normalnych protestujących, kompletnie nic do nich nie mam. Zarówno wśród skrajnych lewicowców, jak i prawicowców są psychole, fajnie jakby obie strony to przyznały.
0
@norbi77 To jak się krytykuje ataki jednych to trzeba popierać ataki drugich? Ciekawe rozumowanie.
3
@BarcaInfo Szkoda, że przed Klasykiem nie zrezygnował ;)
0
Skąd oni biorą te plotki? Lyon nie ma na pensję Umtitiego, a będzie miała na Griezmanna? :D
0
@BartVeb Niestety zdecydowana większość Polaków.
0
@macio_944 To skąd PiS wytrzaśnie większość konstytucyjną? Do zmiany Konstytucji potrzebne jest poparcie 2/3 posłów.
0
@macio_944 Myślisz, że opozycja jest na tyle nieudolna, że nie znajdzie tych "autorytarnych zapędów" w projekcie? :D
1
Griezmann znowu na skrzydle. Szkoda, że nie postawił na Ansu zamiast Pedriego.
6
@cules_ @ronni37 Jesteście kwintesencją polskiej polityki. Nie przekonujecie do głosu na daną partię na podstawie ich programu, tylko po to, żeby ta druga partia złodziei nie rządziła. I problem w tym, że oboje macie racje.
0
@sebasek99 No tak, aborcja nie jest wprost ujęta w Konstytucji. Według tego punktu o ochronie życia można uznać, że jest niezgodna z ustawą zasadniczą, a wszyscy wszem i wobec krzyczą, że Przylebska sobie to z głowy wyjęła. Też nie jestem zwolennikiem tego, co ogłosili, ale poza okresem ogłoszenia nie można mieć wiele do zarzucenia Trybunałowi. To Konstytucję trzeba w końcu zmienić, ale tego nie zrobią.
1
@macio_944 W porównaniu do PiSu każdy wydawałby się niezły, żaden sukces :D Według mnie to są populiści, którzy skręcają w stronę nie swoich poglądów, tylko w stronę sondaży. Schetyna sam opowiadał w mediach, że może warto skręcić w prawo.
5
@macio_944 W większości masz rację, ale czy to oznacza, że mamy głosować na PO, bo PiS jest najgorszą partią jaka rządziła po 89? Problemem Platformy jest to, że jest to ich główny postulat, oderwanie PiSu od władzy. Po tym, co Tusk proponował przed swoimi rządami, a potem jak to się miało do ich rządów, nigdy nie oddam na nich głosu.
0
@sebasek99 Przecież ten cytat to interpretacja Konstytucji na swój sposób, prawie jak z VARem w Hiszpanii :D Może czas w końcu zmienić ustawę zasadniczą zamiast wprowadzać kolejne projekty ustaw?
0
@pt9 Masz to na jego instagramie, dlaczego miałby to być fejk? ;d
0
@tobiasson92 5 dla zwierząt już jest podobno w sejmowej zamrażarce.
1
@sebasek99 Kilka lat temu broniono też na ulicach Konstytucji, a dzisiaj namawia się do niepublikowania orzeczenia. Przypominam, że "niePiSowski" Trybunał Konstytucyjny w 1997 r. też potwierdził, że aborcja jest niezgodna z polską Konstytucją.
0
@Barca1992 Bardzo podobny wyrok wydał tk w 1997 roku, po prostu taką mamy Konstytucję.
0
@Persyfl Nie no, opisz te plusy, ja sobie poradzę.
0
@Kettger Tak, ale brak państwa też jest "rozwiązaniem" tej kwestii. Chciałem, żeby przedstawił plusy tego rozwiązania, ale chyba się nie doczekam.
42
Tomasz Grabarczyk: "W Sejmie gorąco. Lewica wywołała burzę po czym poszła strzelać selfiacze. Tak wygląda polityka w ich wydaniu. Z drugiej strony zwykły poseł w otoczeniu kordonu Straży Marszałkowskiej. Jutro te dwie partie (PiS i Lewica) ręka w rękę przegłosują opodatkowanie spółek komandytowych i ograniczenie ulgi abolicyjnej. Kolejni polscy przedsiębiorcy i pracownicy ucierpią podwyżkami podatków. Nam sprzedawany jest fałszywy spór, który w rzeczywistości jest jednym wielkim kabaretem."
Na ulicy wojna, w Sejmie współpraca nad niszczeniem gospodarki.
0
@Persyfl Jakie widzisz plusy w komunizmie i wizji państwa wg Marksa?