1

@fcbarcafan19 Za 1500 spokojnie pójdzie.

0

@Mroziu Jesteś kibicem Barcelony?

3

Ja bym za to jedenastki nie dał, ale niech im będzie :D

1

@Damiano27psk Bardzo dobry album.

3

Kogo oni zapraszają do tego Polsatu... 16-latek, "uczestnik marszów Strajku Kobiet" przez cały program nie odpowiedział praktycznie na żadne pytanie, do tego notorycznie się gubił w zeznaniach.

1

@tmQbassive Polecam te słuchawki, regularnie co pół roku, max rok padają. Za 4 dyszki mam już 3 parę, po reklamacji nawet nie sprawdzają czy mówię prawdę.

1

@Bykunn Ja jej słucham, żeby poprawić sobie humor :D

2

@Bobo25 Przecież to dofinansowanie od samego początku dotyczyło 10 mld zł rozłożonych na 5 lat.

10

@LuisSalvano Bo to całkiem inne zjawisko.

0

@papajak2137 Tyle jest warta twoja wiedza o tym jak funkcjonuje Unia.

1

@Przemek2323 No i mają rację.

0

@masq U mnie ciągle to jest tutaj https://www.twitch.tv/directory
Dodali tylko działy gry, irl, muzyka, esport.

3

Hakimi to cały czas gra jak paralityk czy tylko w meczach z Realem? :D

2

@LaRoja Zwyzywał sędziego.

0

@Kimar No ta, wrócił z Kijowa i dzień później wyszedł w pierwszym składzie drugiego zespołu :D Tamten Mateusz ma na nazwisko Fernandes.

0

@Encore Fala jest piękna, ale ostatni numer mi w ogóle nie siadł.

14

@Barca1992 Barcelona Enrique

1

@DonMatteo901 Ja mam wrażenie, że w Polsce większość myśli, że Unia została stworzona tylko po to, żeby się składać na wielkie projekty unijne ratujące nasz kraj. Jeśli jedynym argumentem jest to, że "dostajemy pieniądze" to dlaczego Niemcy czy Francja nadal siedzą w tej organizacji i płacą nam na każdą absurdalną zachciankę?

0

@MesQueUnClub_87 Dzięki, polecam hiszpański "Skóra, w której żyję" :D

1

@MesQueUnClub_87 Zapodaj tytuły :D

0

@tobiasson92 Nie możesz iść na siłownię ;)

1

@Bovciek Gdyby miało to wpłynąć negatywnie na monitor to taka opcja byłaby niemożliwa.

0

@Rust_Cohle Nie działała czy z dobroci serca tak obniżyłeś cenę? :D

0

@BigVu Gabryś co chwila zmienia zdanie, podejrzewam, że akurat teraz nie pali :D Pięknie go zniszczył.

2

@Bartosz85 Niewiele się tam dzieje, ale nie dopuszczają Villarreal do sytuacji.

0

0

@Persyfl "Zaciekawiłeś Mnie." "Wiesz, lepiej ode Mnie, czy mam dzieci?" " która urodziła Moje dziecko bez Mojej wiedzy?" "A co Ja napisałem?" "Wedle znanej Mi terminologii"

0

@Persyfl Nadal czekam na plusy komunizmu i marksizmu.
BTW. Zaimków pierwszoosobowych nigdy nie powinno się pisać wielką literą.

0

@Bykunn Akurat to w ogóle mi nie przeszkadza, jeśli znasz historię jego postów to powinieneś wiedzieć o co chodzi.

1

@Persyfl Mam szczerą nadzieję, że jednak nie masz dzieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?