1

@LuisSalvano Mam nadzieję, że nie uczysz matematyki :D

0

@barcelona97 Niemożliwe, rozwój kraju nie pasuje. Ewidentnie Korwinista.

0

@Pawel1980 Przepraszam za moją niewiedzę ogromny czarnuszku.

1

@Pawel1980 Dlaczego nazywasz go malutkim białaskiem? Ciekawe co na to Europejskie Centrum Monitorowania Rasizmu.

2

@Pawel1980


To słowo nie jest tak nacechowane.

4

@NaFazieHitman Ani czarny ani murzyn nie jest obraźliwe. Tylko środowiska "antyrasistowskie" uważają je za obrazę "afroamerykanów".

0

@BarcaInfo Masz po angielsku?

0

@Cochise Wybacz za spojler, ale Minę sprzedaliśmy za całkiem niezła kwotę :D

1

@kryhaa 40 euro

11

@FC1899Barca On chociaż wygląda jak potężny szef, nie to co Bartek czy Rosell.

1

@koziar Ale wyliczeń ile to by klub nie oszczędził nie brakuje :D

4

@LionelM95 A u mnie nie.

0

@Foton Jest taka możliwość, ale jak nie masz objawów to nie panikuj na zapas ;d

0

@RomanHoffer Polecam sam "kieł", genialne połączenie komedii z dramatem ;)

25

@pluszek A czy Pan Dariusz coś takiego napisał?
Panie pluszku - litości!

0

@semafor Ogólnopolski Strajk Kobiet szkodzi kobietom.

1

@NaFazieHitman Muzycznie najlepszy raper w Polsce.

0

@Chwytliwy Korwin jest wolnościowcem, a Bosak narodowcem. To przysłowie nie wiem w jakim kontekście, ale chyba niezbyt trafne.

7

@Bykunn Pięknie sobie dopowiadasz co zrobiłby, jakby był u władzy :D Moim zdaniem po prostu przedstawił swoje rozczarowanie współczesnymi świętami. Nie znaczy to, że zabroni sprzedaży kiczowatych rzeczy, przeprowadzi kontrole takich spółek czy, co najlepsze, na zlecenie państwa będzie produkować jakieś religijne ozdoby :D

2

@chosenone Ekspert tłumaczył, że na podstawie badań klinicznych szczepionki Pfizera, do najczęściej występujących skutków ubocznych, trwających na ogół nie dłużej niż kilka dni, zaliczono: ból i zaczerwienienie skóry w miejscu wstrzyknięcia (obserwowany u 80 proc. szczepionych), zmęczenie (63 proc.), ból głowy (55 proc.), ból mięśni (38 proc.), dreszcze (32 proc.), ból stawów (24 proc.) i gorączka (14 proc.).
Przy szczepionce to się często zdarza, ale lepiej krzyczeć o "chorych teoriach spiskowych".

2

@lucas/catalan Bunny Marthy, piękna istota, polecam :D

0

@lucas/catalan Ale że przy Polce nie zostawiłeś gwiazdki?

0

@NeroTFP Niemiec, dla Eisenbichlera też dał 19.

9


Aniołek SLD atakuje.

0

@IronSanHybrid Całe BOR krytykowało Multiego, bo jest marnym raperem, który przerzucił się z yt na rap po większy hajs. Do Igiego nigdy nie mieli spiny. Nie wiem po co ekipa Palucha miałaby krytykować trap, jeśli sami z niego trochę czerpią ;)

2

No i Tybura z kolejnym zwycięstwem w UFC. Szkoda, że już 36 lat na karku.

0

To, że Bartek powoływał się na te wyceny w wywiadzie nie znaczy, że podejmował decyzje w oparciu o Transfermarkt. Afera z dupy.

0

@Senyer Ta, która w tej sytuacji nie obowiązuje?

1

Ten karny dla Atletico to jest jakiś żart ;d

0

@Roni/VEB 7 rund wytrzymał, ale jakby Gołowkin chciał to by skończył wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?