2

@pax A rzeczywiście, to zwracam honor, niech rozdają te "darmowe" tablety, prezerwatywy i wszystko co tam mają w planach.

0

@NaFazieHitman Co to w ogóle za odpowiedź, jak PiS znalazł 200 mln to my znajdziemy 2,3 mld :D

1

@ZielonySzparag Jak już podajesz Sociedad to podaj też Granadę i Villarreal.

0

@amanter No nie ma porównania do bycia walonym w LM, bo tam grają najlepsze drużyny na świecie, a nie amatorzy grający w dziesiątkę.

0

@cinero1996 Przecież to był jedyny kontakt Griezmanna z piłką.

4

@Witekk10 To kwestia ostatniego meczu, po ewentualnym dzisiejszym 5:0 wracamy do poprzedniej narracji.

0

@ProMILs Chcesz powiedzieć, że Mingueza jest lepszy od Pique? Oglądałeś jego mecze na ŚO, kiedy to wszyscy go usprawiedliwiali, bo "młody może się pomylić"? W każdym meczu miał jakiś wylew, ale wiadomo, Pique najgorszy.

1

A bałwanek jak był bez krycia tak dalej jest.

0

@tobiasson92 Kwota wolna w Polsce wynosi 3091 zł, te 8000 zł dotyczy tylko osób, które nie przekraczają tej kwoty rocznie. Jeśli więc zarabiasz mniej niż 8k rocznie to nie płacisz podatku :D Inaczej mają się sprawy przy diecie poselskiej, tam sobie ustalili na 30 tysięcy.

14

Wg badań prof. Szarfenberga, 80% wyborów Lewicy uważa zasiłki społeczne za zło, które prowadzi do lenistwa. Oni wiedzą na kogo oni głosują? :D

0

Powiedział tak, żeby wyciągnąć jeszcze więcej od Realu. Nie wierzę, żeby w Barcelonie w ogóle rozważali tego gościa przy takiej pensji i kosmicznych premiach za podpis, bo pewnie bez tego się nie obędzie.

0

@Maniek9444 Oficer

0

@JakobStrawman To jeszcze mi pokaż przed banem gdzie "spuszczałem się jak Messi ładował najsłabszej drużynie w lidze bramki".

0

@JakobStrawman Nie pytał, ale podtrzymuję tę tezę.

3

@JakobStrawman W tej dyskusji jesteś chyba jedynym durniem.

1

To jest jakaś parodia co ta Valencia dzisiaj gra, jak nie podanie do Modrica to przepuszczenie piłki na aut :D

1

@escarabajo Koło 40 ma Iga, ale Hurkacz grał 5 setów.

0

@escarabajo Hurkacz skończył z setką na koncie.

0

@Elosek On tam dotknął ostatni piłkę po tym wylewie z tego co pamiętam.

1

@robsesh Wydaje mi się, że ta policjantka nie jest starą k****.

8

@Tomo_95 Jest chyba na każdym możliwym marszu. Zabłysnęła tym, że zawsze miała przy sobie tęczową torbę, ogólnie idolka nowoczesnej młodzieży.

0

https://x.com/aneczka07/status/1360560197140365313
Babcia Kasia się zdenerwowała.

9

@Gregsky10 Rzeczywiście Griezmann bez formy w tym roku.

0

Wszyscy poza środkiem obrony w dobrej formie, nawet Trincao i Firpo bardzo fajny mecz. Problem jest tylko z Umtitim i Lengletem, gdyby nie kontuzje Araujo i Pique to byłbym w stanie powiedzieć, że jesteśmy faworytami we wtorek. Z francuskim środkiem będzie ciężko bez wylewu.

0

@Kettger Czyli mamy równe szanse na poziomie 1%, ale lepiej, żeby Atletico wygrywało, bo szanse Realu będą spadały? Kibicujesz Barcelonie czy przeciwnikom Realu?

1

Vallejo standardowo swoje robi ;d

1

No i Granada odpowiada ;)

1

@normasubiektywna Matheus jest zawodnikiem pierwszej drużyny, nie ma opcji, żeby grał w Barcelonie B.

3

@Krzychu1010 Contratiempo, ale byłeś blisko :D

0

@klemens100 A Ty nie czujesz się dziwnie broniąc Platformy poprzez atakowanie PiSu? Oba te ruchy są złodziejskie i prowadzące do dalszego zadłużania Polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?