inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pax A rzeczywiście, to zwracam honor, niech rozdają te "darmowe" tablety, prezerwatywy i wszystko co tam mają w planach.
0
@NaFazieHitman Co to w ogóle za odpowiedź, jak PiS znalazł 200 mln to my znajdziemy 2,3 mld :D
1
@ZielonySzparag Jak już podajesz Sociedad to podaj też Granadę i Villarreal.
0
@amanter No nie ma porównania do bycia walonym w LM, bo tam grają najlepsze drużyny na świecie, a nie amatorzy grający w dziesiątkę.
0
@cinero1996 Przecież to był jedyny kontakt Griezmanna z piłką.
4
@Witekk10 To kwestia ostatniego meczu, po ewentualnym dzisiejszym 5:0 wracamy do poprzedniej narracji.
0
@ProMILs Chcesz powiedzieć, że Mingueza jest lepszy od Pique? Oglądałeś jego mecze na ŚO, kiedy to wszyscy go usprawiedliwiali, bo "młody może się pomylić"? W każdym meczu miał jakiś wylew, ale wiadomo, Pique najgorszy.
1
A bałwanek jak był bez krycia tak dalej jest.
0
@tobiasson92 Kwota wolna w Polsce wynosi 3091 zł, te 8000 zł dotyczy tylko osób, które nie przekraczają tej kwoty rocznie. Jeśli więc zarabiasz mniej niż 8k rocznie to nie płacisz podatku :D Inaczej mają się sprawy przy diecie poselskiej, tam sobie ustalili na 30 tysięcy.
14
Wg badań prof. Szarfenberga, 80% wyborów Lewicy uważa zasiłki społeczne za zło, które prowadzi do lenistwa. Oni wiedzą na kogo oni głosują? :D
0
Powiedział tak, żeby wyciągnąć jeszcze więcej od Realu. Nie wierzę, żeby w Barcelonie w ogóle rozważali tego gościa przy takiej pensji i kosmicznych premiach za podpis, bo pewnie bez tego się nie obędzie.
0
@Maniek9444 Oficer
0
@JakobStrawman To jeszcze mi pokaż przed banem gdzie "spuszczałem się jak Messi ładował najsłabszej drużynie w lidze bramki".
0
@JakobStrawman Nie pytał, ale podtrzymuję tę tezę.
3
@JakobStrawman W tej dyskusji jesteś chyba jedynym durniem.
1
To jest jakaś parodia co ta Valencia dzisiaj gra, jak nie podanie do Modrica to przepuszczenie piłki na aut :D
1
@escarabajo Koło 40 ma Iga, ale Hurkacz grał 5 setów.
0
@escarabajo Hurkacz skończył z setką na koncie.
0
@Elosek On tam dotknął ostatni piłkę po tym wylewie z tego co pamiętam.
1
@robsesh Wydaje mi się, że ta policjantka nie jest starą k****.
8
@Tomo_95 Jest chyba na każdym możliwym marszu. Zabłysnęła tym, że zawsze miała przy sobie tęczową torbę, ogólnie idolka nowoczesnej młodzieży.
0
https://x.com/aneczka07/status/1360560197140365313
Babcia Kasia się zdenerwowała.
9
@Gregsky10 Rzeczywiście Griezmann bez formy w tym roku.
0
Wszyscy poza środkiem obrony w dobrej formie, nawet Trincao i Firpo bardzo fajny mecz. Problem jest tylko z Umtitim i Lengletem, gdyby nie kontuzje Araujo i Pique to byłbym w stanie powiedzieć, że jesteśmy faworytami we wtorek. Z francuskim środkiem będzie ciężko bez wylewu.
0
@Kettger Czyli mamy równe szanse na poziomie 1%, ale lepiej, żeby Atletico wygrywało, bo szanse Realu będą spadały? Kibicujesz Barcelonie czy przeciwnikom Realu?
1
Vallejo standardowo swoje robi ;d
1
No i Granada odpowiada ;)
1
@normasubiektywna Matheus jest zawodnikiem pierwszej drużyny, nie ma opcji, żeby grał w Barcelonie B.
3
@Krzychu1010 Contratiempo, ale byłeś blisko :D
0
@klemens100 A Ty nie czujesz się dziwnie broniąc Platformy poprzez atakowanie PiSu? Oba te ruchy są złodziejskie i prowadzące do dalszego zadłużania Polski.