7

Tweeterowi eksperci UFC chyba jednak się mylili z tym 20-18 po dwóch rundach, a później to już w ogóle nie pokazywali :D

0

@Orlik00 Po takim ciosie nie powinno być nawet dyskusji, bez pytania sędzia powinien to zakończyć.

1

Hikaru też dobry skok, ten konkurs wygra prawdopodobnie drużyna, która nie trafi na fatalne warunki.

0

@zadafcb Oni nawet nie wiedzą, że taki sport istnieje :D

0

@Barca1992 Skąd info o lubelskim? Oni są w środku stawki, dlaczego mieliby akurat ich zamykać? Pomorskie pewnie się sprawdzi.

0

@Majsteer Pedri wtedy też schodził, można mu taki błąd wybaczyć ;)

5

@ksobi To był chyba jedyny zawodnik, którego nie przekręcił :D

0

@icon3520 Elastomania

0

@ObiektywnyKibic121 To z tego, że istnieje przepis, który wyklucza takiego karnego.

0

@ObiektywnyKibic121 Lenglet najpierw dotknął piłkę klatą, nie ma tam mowy o karnym w takiej sytuacji. Ręki Ocamposa dokładnie nie widziałem, była chyba jedna powtórka.

0

@ObiektywnyKibic121 Nie byłoby karnego, a ta noga Ocamposa nic nie zmieniła, nawet tam nie odgwizdał przewinienia.

0

@macio_944 W sumie nie dziwne, że nie biorą pod uwagę Kangura online, gdzie wyniki były 400 razy lepsze od tradycyjnego konkursu :D

2

@tbas Nie ma mowy o karnym w sytuacji, gdy najpierw piłka odbija mu się od klaty. No chyba, że specjalnie sobie poprawia to ręką.

13

Pique świetny mecz, kocham tego gościa i nie rozumiem jak można być jednocześnie kibicem tego klubu i krytykować Gerarda.

0

@Fe3 Tak, bez Fernando będą mieli ciężko.

1

@roza96 Będzie, zawsze jest.

0

@msmsms Zaksa 1/4 LM Polsat Sport

6


Poseł partii Wiosna Biedronia krytycznie o rasistowskiej lekturze Sienkiewicza ;)

2

@elmayakos O, czyli jednak podczas kryzysu należy obniżyć podatki? Jak to się wszystko zmienia w ciągu 10 lat.

0

@Bykunn Komentatorów też kupili z Eurosportu :D

3

@Amigo_Blanco Tobie również :)

2

@Witekk10 Przedłużył się mecz debla.

1

@Amigo_Blanco Wiemy.

0

"Cudowne uderzenie" Zielińskiego metr od bramki :D

5

Vallejo wchodzi, szanse Napoli wzrastają.

1

@Bobo25 Collins wczoraj wyeliminowała liderkę rankingu, to nie powinien być łatwy i przyjemny mecz. Jest ciężko, ale wynik trzyma pod kontrolą.

1

@Norkusik Poprzedni gem serwisowy Collins był świetny, ale to na szczęście chyba przypadek :D

3

Iga Świątek gra ćwierćfinał WTA 500 na C+Sport z Danielle Collins, niestety już tylko 3:2 w pierwszym secie po powrotnym przełamaniu.

0

@barcelonaLM Mi się wydaje, że chciał mu pokazać żółtko, ale sobie przypomniał pierwszą kartkę :D

0

@matirix20 Stanął pierwszemu obrońcy na buta, ale on nawet nie protestował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?