inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamill// Gdyby tego nie zrobił to nie mógłby przyjąć budżetu na kolejny rok z deficytem, a na to nie mógł sobie pozwolić ;) Ale wiadomo, to wszystko było dla dobra emerytów.
2
@pax Że Lahoz jest szybszy od Busiego to jestem w stanie uwierzyć, ale ten filmik to jednak jest trochę manipulacja.
4
@BarcaInfo A coś z dalszej perspektywy? Wydaje mi się, że Lahoz jest w pełnym biegu, a nasi dopiero przyspieszają.
2
https://www.tysol.pl/a61150-Komedia-czy-dramat-Winna-Godek-Kaczynski-i-Polska-Lu-Stop-Bzdurom-hellip
Niebinarny/a partner/ka Margot, aktywista/tka Stop Bzdurom przeprowadziła "aborcję" na Instagramie.
1
@klemens100 +150 miliardów z OFE. Rzeczywiście, 450 mld wzrostu długu to fantastyczny wynik!
0
@Tomo_95 No to prawda, tylko w obu przypadkach mamy dramat. PiS niestety spełnia swoje obietnice, a PO niestety ich nie spełniało.
0
@tomek8756 Gdyby nie pan Bart ze swoimi tabliczkami, oczywiście także w j. angielskim, to na te "strefy" nikt by nie zwracał uwagi. A tak wyszło, że każdy LGBTowiec, który przekroczy granicę takiej strefy zostaje odstrzelony przez snajpera.
2
@macio_944 Nic mu nie trzeba udowadniać. Wystarczy zobaczyć na jakich obietnicach wygrał wybory, a jak wyglądały jego rządy, żeby go nazwać kłamcą i populistą.
0
@sonek Albo Mingueza.
7
@SelloutCrowd "Czemu prawicowcy daja sobie zawsze to prawo do oceniania co jest poprawne, wygodne, dobre etc. i kompletnego deprymowania drugiej strony?"
Nie uważasz, że to działa jednak w obie strony? :D
5
@macio_944 Skąd wywnioskowałeś, że Quebo jest po stronie szeroko pojętej lewicy? Pytam z ciekawości, nic takiego sobie nie przypominam. Poza jednym politycznym tekstem, że każdego z Platformy by pousypiał jak psa :D
1
No i Hurkacz żegna się z AO, 100 niewymuszonych błędów w jednym meczu...
1
@Iberatista No i Andorra okazała się za mocna.
1
@VamosRakieta Zagrają bez Kroosa za kartki, w obronie nadal pustka, z atakiem też nie jest kolorowo. Zazwyczaj jak są konkretne wątpliwości to łatwo wygrywają, ale może teraz... :D
2
@VamosRakieta We wtorek grają zaległy z Getafe, to też raczej nie będzie spacerek ;)
0
@Borneo I jak kumpel wytłumaczył Chińczykowi brak głosu na pana przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej i byłego premiera? Musimy być pośmiewiskiem nie głosując na tak wielkiego człowieka, który zgodnie z zapowiedzią zreformował system podatkowy w Polsce.
1
@Colon Koniec świata?
3
https://x.com/Polyccio8/status/1358224034677329927
Ocampos jednak bez złamania, mocny jest ;)
0
Ocampos zszedł z kontuzją?
1
Ten faul był tak bezsensowny, Real nie mógł nic zrobić, a on w takim miejscu go popchnął.
0
@tobiasson92 Głos na PSL/Konfederację/Lewicę, jeśli przekroczą próg wyborczy, też oddala PiS od władzy :)
2
Fekir zdjęty, żeby zyskać kilka sekund i dogrywka bez Francuza ;d
2
@liberoFCB Nie no Alba dzisiaj klasa, ale po karnym nie mógł sobie odpuścić ;)
0
@Keson Niestety nie pozbędziemy się tej cudownej "interpretacji" sędziego i tego, że "sędzia się wybroni" :D Oczywiście, że mógł tego nie dyktować, a VAR by raczej nie zmienił decyzji, ale jak już pokazał wapno to było po wszystkim.
3
@liberoFCB Zero kłótni, a karteczka przy karnym była :D
4
@Keson Nie ma co wyjaśniać, bardzo miękki, ale karny. No i na De Jongu też był, nawet bardziej oczywisty.
3
Ale że Koeman nie posłuchał się ekspertów i nie ściągnął Griezmanna w przerwie?
0
Kocham ten klub.
0
@ObiektywnyKibic121 14:0
86
@Chakalaka Szkoda, że napisał to prawie rok po rozpoczęciu pandemii. Ale słupki w sondażach dotyczących lockdownu się zmieniły to i razem z Platformą pan przewodniczący też się dostosował.