inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://businessinsider.com.pl/polityka/marian-banas-o-aferze-wywiad-prezesa-nik/5k1e4cc
"Jeśli chodzi o finanse publiczne, obronność, bezpieczeństwo wewnętrzne i energetyczne oraz osoby, które odpowiadają i zarządzają tymi obszarami, posiadamy dowody świadczące o głębokich patologiach i dysfunkcji w tym zakresie. Mam na myśli osoby władzy, zarówno z obecnej ekipy rządzącej, jak i poprzedniej. To dotyczy także tych obszarów, o których już mówiłem, które są przedmiotem kontroli doraźnych. Widać systemową niewydolność, marnotrawstwo instytucji kontrolowanych."
Ciekawy wywiad z prezesem Najwyższej Izby Kontroli, ciekawe czy zdoła te raporty opublikować.
0
@Amigo_Blanco To jacy głupcy muszą rządzić w Niemczech, jeśli na czas kryzysu obniżyli VAT? Usprawiedliwianie podwyżek podatków na rzecz "inwestycji" już żal komentować.
4
@jeyx77x Mnie też to bawi, ale to jest chyba ta cecha, która doprowadziła go na szczyt.
1
Gospodarczy ring polityczny pomiędzy Sławomirem Mentzenem z partii KORWiN a Dariuszem Standerskim z Wiosny. Prawie dwie godziny dyskusji, ale tylu tu ekspertów ds. gospodarki, że to chyba nie straszne.
1
@Witekk10 Pozytywne wyniki miał testem PCR, który jest dużo skuteczniejszy od testów antygenowych, przy których miał wyniki negatywne. Antygenowe dają wynik pozytywny przy odczuwalnych objawach, których Klich pewnie nie miał.
14
@Vebrol Za 5 mln mógł przyjść w zimę, 30 czerwca kończy mu się umowa.
1
@urbipl Do grudnia działali na rozporządzeniu, te mandaty zostały uchylone w sądzie. Od wejścia ustawy jest zgodny z prawem.
2
@ferdas_rawa Jasne, ale kryzys bankowy był już spowodowany wzrastającym podatkiem dochodowym i dewaluacja korony. Carlsson zniósł kurs sztywny waluty i zreformował system podatkowy, co pozwoliło im wyjść na prostą. Nie zmienia to jednak tego, co napisałem wcześniej, chociaż ten okres był też istotny.
4
@viscajasiek Szwecja jest super przykładem na to, że przy liberalnej gospodarce w ciągu stu lat można stać się jednym z najbogatszych krajów w Europie. Po objęciu władzy w latach 70' przez socjalistów rozwój się zatrzymał, a państwo korzysta z dobrobytu. Jesteś pewny, że powinniśmy to wprowadzić u siebie? :)
2
@viscajasiek Na szczęście mamy kilka przykładów socjalistycznych państw, które potwierdziły zasadność wprowadzenia "równości" gospodarczej.
6
@viscajasiek Jak to powiedział kiedyś pewien Noblista, "gdyby socjaliści rozumieli ekonomię to nie byliby socjalistami".
1
@viscajasiek A mówią, że to plan Konfederacji jest utopią.
8
@viscajasiek Nie no najlepiej zebrać wszystkie pieniądze i rozdać po równo. Tylko ciekawe komu będzie się chciało wtedy cokolwiek robić.
0
@tobiasson92 Ona zdobyła 55 306 głosów do europarlamentu i reprezentuje nas na arenie międzynarodowej :)
0
Żeby ich za bardzo nie zdenerwowali tym nas nie dogonyat :D
2
@Xxxbarca4ever Taka motywacja przed akcją spoko, ale on to robi przy serwisie, jak dla mnie trochę dziwne. Grałeś w Zaksie czy piszesz ogólnie? :D
1
@Xxxbarca4ever Mnie by to bardziej denerwowało, ale jak pomaga to niech krzyczy.
1
Co to za wariat tam się drze przy każdym punkcie :D
1
Pierwszy rozgrzewkowy ;)
0
@negreanu W Teksasie zaszczepiono 11% obywateli, drugie tyle dostało pierwszą dawkę. Od zniesienia lockdownu liczba zarażeń spada wbrew temu co zapowiadali "eksperci".
0
@Ramos9248 Jesteś pewny, że celem wprowadzenia 500+ było zwiększenie dzietności? ;)
0
@patryk355 Sarius, Bonson, Białas, Gedz, Mielzky
0
@Mario96w Już nie jeden podatek z tymi "wolnorynkowcami" podniosła, ale światopoglądowo racja.
4
Ciekawy transfer ;)
5
@Messibestplayerintheworld Luty już mieli słabszy, na koniec stycznia chyba była największa przewaga.
5
@MaxiLopez_84 Można upaść niżej?
1
Casemiro to ma jakieś inne zasady, że stoi metr przed murem? :D
6
@Chakalaka "Na szczęście nielegalna demonstracja koronasceptyków została stłumiona przez policję. Funkcjonariusze w tym celu musieli użyć gazu pieprzowego i pałek, gdyż spotkali się z agresją wśród koronasceptyków. W zaistniałej sytuacji uważam taką postawę policji za słuszną, gdyż w przeciwieństwie do Strajku Kobiet uczestnicy manifestacji negującej istnienie pandemii nie zasłaniali ust i nosa czym stwarzali duże zagrożenie epidemiologiczne."
Czy policja nie powinna "użyć gazu pieprzowego i pałek" na Strajku Kobiet, jeśli uczestnicy łamali przepis o zgromadzeniach do 5 osób? Ewidentnie stwarzali duże zagrożenie epidemiologiczne.
1
@TheNekro94 Tutaj jest luksus, bo szambo jest usuwane przez moderatorów. Tam na luzie można wszystkich obrażać i kląć na potęgę, ale to też ma swoje plusy, jest się z czego pośmiać :D
0
@pax No i nic niestety nie zrozumiałeś. Ani zwiększany podatek VAT ani finansowanie inwestycji.