inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Borneo Nie jesteś "w stronę 500+ czyli lewicowy" i wolisz dać wędkę, jednocześnie wielbisz pieniążki z Unii twierdząc, że bez nich nie mielibyśmy autostrad czy innej infrastruktury, już pomijając absurd skali tych pieniędzy do budżetu polskiego państwa.
4
Niestety zniknął post dnia ;(
2
@PatrychoO Szkoda, że nie pokazują Magdy Linette.
2
@Fabik87 No głowa ostro odleciała, ale na szczęście jeszcze na tyle działała, żeby poszedł w klincz :D
4
Marcin Tybura z piątym zwycięstwem z rzędu w UFC, chyba czas na kogoś z czołówki.
4
No ciekawe dlaczego Podsiadło nie zapełnia stadionu w Paryżu :D
2
Skoro wszystko zapłaci Chińczyk to po co bawić się w jakieś 2%, dowalmy 10% i rozdajmy resztę potrzebującym artystom.
0
To jest nieprawda, to jest chiński argument :D Odpowiedź na wszystko.
0
Jaś Kapela się dodzwonił :D
1
Państwo powinno wszystko finansować.
1
@michal26 Szybkie co? :D
3
Dominikanka chyba zapomniała zdjąć maseczkę przed wyjściem na boisko.
2
@Chwytak Ale jego pojęcie gwałtu nie jest tożsame z pojęciem z kodeksu karnego. Podejrzewam, że na komendzie by tylko parsknęli śmiechem :D
2
@Chwytak W tej akurat sprawie myślę, że został źle zrozumiany. Wystarczy poczytać co jego środowisko uważa za gwałt.
1
@Sulimo Wątki o Konfederacji, jeśli są "natarczywe" i wstawiane co chwilę, też mi przeszkadzają. Tam jednak raczej nie ma sztucznie nakręcanych postów, żeby tylko trafić do gorących.
30
https://imgur.com/a/Y07zLcV
W każdym jego poście można znaleźć takie wiązanki jego nic niewnoszących komentarzy napisanych w celu trafienia do gorących. Nie wspominając już o punkcie 9.3.3.:
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników
- natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna
A ten gość nadal jest tutaj obecny.
0
Hurkacz kolejny mecz po pierwszym niepowodzeniu znika, zaraz 2:2 w setach.
3
@Homeopata8989 Zapłacimy 9 mln euro za Emersona i sprzedamy za 20 mln do Interu, żeby oddać z tego 10 mln dla Betisu. Myślę, że całkiem możliwe.
0
@pax Nie o tym pisałem, ale ok :)
2
@pax "Wolisz obrażać niż napisać coś z argumentami, typowe dla korwinistów. Zero argumentacji ale chamskie wstawki."
Przeczytaj to jeszcze raz i przemyśl czy nie jest to typowe także dla Ciebie.
0
@verdant Wiem, musi mieć porządne haki. Może to ona była "w centrum uwagi" w tej aferze z Nawrockim :D
0
@tomek8756 Szukasz motywacji czy wymówki? :D
0
Za co ta Kąkolewska gra w kadrze? Zero techniki, rusza się jak czołg, czasami jej się uda zablokować.
0
@Vebrol Przechodzi na zespół z innej ligi, bodajże kolejny reprezentant Francji, ale nie jestem pewny.
0
@AdamS9882 Bez niego byśmy odpadli 3 razy w Pucharze Króla, a jednak coś wygraliśmy w tym sezonie.
0
@Messiah10 Korzystam z darmowej, bo i tak zawsze słucham losowo i od kilku miesięcy nie miałem żadnej reklamy. Po wygaśnięciu premki pierwsze 2-3 dni były z reklamami, później już nic.
1
@damian16161212 Dobry jest.
9
@BorzyKrzys
1
Manaj jak przebiegł pół boiska z piłką to trafił z 20 metrów, ale jak dostał patelnie na 10 metrze to oczywiście w gk :D
6
https://www.twitch.tv/luis_r11_
Stream Barcy B