2

@Borneo Nie jesteś "w stronę 500+ czyli lewicowy" i wolisz dać wędkę, jednocześnie wielbisz pieniążki z Unii twierdząc, że bez nich nie mielibyśmy autostrad czy innej infrastruktury, już pomijając absurd skali tych pieniędzy do budżetu polskiego państwa.

4

Niestety zniknął post dnia ;(

2

@PatrychoO Szkoda, że nie pokazują Magdy Linette.

2

@Fabik87 No głowa ostro odleciała, ale na szczęście jeszcze na tyle działała, żeby poszedł w klincz :D

4

Marcin Tybura z piątym zwycięstwem z rzędu w UFC, chyba czas na kogoś z czołówki.

4

No ciekawe dlaczego Podsiadło nie zapełnia stadionu w Paryżu :D

2

Skoro wszystko zapłaci Chińczyk to po co bawić się w jakieś 2%, dowalmy 10% i rozdajmy resztę potrzebującym artystom.

0

To jest nieprawda, to jest chiński argument :D Odpowiedź na wszystko.

0

Jaś Kapela się dodzwonił :D

1

Państwo powinno wszystko finansować.

1

@michal26 Szybkie co? :D

3

Dominikanka chyba zapomniała zdjąć maseczkę przed wyjściem na boisko.

2

@Chwytak Ale jego pojęcie gwałtu nie jest tożsame z pojęciem z kodeksu karnego. Podejrzewam, że na komendzie by tylko parsknęli śmiechem :D

2

@Chwytak W tej akurat sprawie myślę, że został źle zrozumiany. Wystarczy poczytać co jego środowisko uważa za gwałt.

1

@Sulimo Wątki o Konfederacji, jeśli są "natarczywe" i wstawiane co chwilę, też mi przeszkadzają. Tam jednak raczej nie ma sztucznie nakręcanych postów, żeby tylko trafić do gorących.

30

https://imgur.com/a/Y07zLcV
W każdym jego poście można znaleźć takie wiązanki jego nic niewnoszących komentarzy napisanych w celu trafienia do gorących. Nie wspominając już o punkcie 9.3.3.:
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników
- natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna
A ten gość nadal jest tutaj obecny.

0

Hurkacz kolejny mecz po pierwszym niepowodzeniu znika, zaraz 2:2 w setach.

3

@Homeopata8989 Zapłacimy 9 mln euro za Emersona i sprzedamy za 20 mln do Interu, żeby oddać z tego 10 mln dla Betisu. Myślę, że całkiem możliwe.

0

@pax Nie o tym pisałem, ale ok :)

2

@pax "Wolisz obrażać niż napisać coś z argumentami, typowe dla korwinistów. Zero argumentacji ale chamskie wstawki."
Przeczytaj to jeszcze raz i przemyśl czy nie jest to typowe także dla Ciebie.

0

@verdant Wiem, musi mieć porządne haki. Może to ona była "w centrum uwagi" w tej aferze z Nawrockim :D

0

@tomek8756 Szukasz motywacji czy wymówki? :D

0

Za co ta Kąkolewska gra w kadrze? Zero techniki, rusza się jak czołg, czasami jej się uda zablokować.

0

@Vebrol Przechodzi na zespół z innej ligi, bodajże kolejny reprezentant Francji, ale nie jestem pewny.

0

@AdamS9882 Bez niego byśmy odpadli 3 razy w Pucharze Króla, a jednak coś wygraliśmy w tym sezonie.

0

@Messiah10 Korzystam z darmowej, bo i tak zawsze słucham losowo i od kilku miesięcy nie miałem żadnej reklamy. Po wygaśnięciu premki pierwsze 2-3 dni były z reklamami, później już nic.

1

@damian16161212 Dobry jest.

9

@BorzyKrzys

1

Manaj jak przebiegł pół boiska z piłką to trafił z 20 metrów, ale jak dostał patelnie na 10 metrze to oczywiście w gk :D

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?