inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://x.com/esport3/status/1432827872973107205
Griezmann nie wróci do Atletico, a Luuk de Jong nie zagra w Barcelonie.
0
@Stasik91 I skąd wziąłeś te 35 netto?
0
@Stasik91 Coraz wyżej podnosicie tę pensję Griezmanna :)
0
@masq Confirmed option to buy, ciągle zapiera się na twitchu, że to jest opcja wykupu, ale potwierdza też opłatę za wypożyczenie, chociaż wcześniej mówił o 5 mln.
0
@barcelonaLM Jego narodowość to chyba jedyna nadzieja, może rudy ma na niego jakiś plan.
0
@ElKamil W ataku pozostaje nam Depay, wiecznie kontuzjowani Fati i Dembele, niewiadoma Coutinho, może Demir i potężne duo Braithwaite - Luuk de Jong. Griezmann grał jak grał, ale zawsze był pewniakiem, który wbrew ekspertom z La Rambli swoje liczby robił.
2
Za Antka dostalibyśmy dużo więcej gdyby nie jego absurdalna pensja.
0
@kryhaa Wypożyczenie jest na rok, po roku mogą go tak po prostu oddać.
6
@korolocik Agenci by na tym stracili ;)
2
@masq Ja też czegoś nie rozumiem, jak można tracić czas na wyzywanie zawodników swojej ulubionej drużyny w internecie?
4
Czy Memphis właśnie dostał kartkę za stempel jednego obrońcy na drugim? ;d
1
@Joe_Pesci United z Fredem
PSG z Wijnaldumem
Barcelona z Depayem, De Jongiem i Fatim xD
67
@barca87f Nikt.
0
@Comentateiro Musisz mieć niesamowicie mocną psychikę, jeśli wkurzają cię odbiory piłki piłkarza Barcelony.
3
@barcelonaLM Wejdzie, bo jest znana i startuje z listy Platformy. Nic więcej nie potrzebuje.
18
"Aktywistka zaangażowana w życie społeczne i polityczne Polski" reprezentująca 6434 wyborców z Warszawy po raz kolejny kompromituje się na Twitterze.
27
"Działacz społeczny i aktywista miejski" zastanawia się gdzie podziały się jego pieniądze :D
0
@DonAndrzejos Asystę ;)
0
@Kz1234 Nie pomogłyby, VAR to sprawdzał i było pewne, że decyzji nie zmieni, bo sprawa nie była zero-jedynkowa.
1
@GeneralXavi A no to jak gramy gówno to niech sobie zabiera te bramki.
11
Chłop sam był zdziwiony, że faul na nim odgwizdał.
1
@Stasiuburza Weszła ta stówka na Sociedad?
7
Zmęczony Pedri robi 12 km, najwięcej na boisku :D
2
https://wolnedzwieki.pl/produkt/rotmistrz/
Darmowy audiobook o Rotmistrzu Pileckim z okazji Święta Wojska Polskiego z kodem "tropemwilczym2021".
1
@dawidw4 Ale to, że teraz jest 1 lub 2 na 10 dobrych artystów nie wynika z tego, że jest mniej wartościowej muzyki tylko dlatego, że jest 10x więcej raperów niż kiedyś. Ja się nie dziwię, że uważasz tamtą muzykę za lepszą, bo się po prostu na niej wychowałeś. Ja słucham rapu od mniej więcej 2008 i też trochę tego poznałem.
Takie płyty jak "Antihype" Sariusa, "Postanawia umrzeć" Bonsona czy "Rehab" Białasa (u niego praktycznie każda z ostatnich solowych krążków jest warta polecenia) to według mnie najlepsze płyty jakie przesłuchałem w historii polskiego rapu, a zgaduję, że w całości ich nie przesłuchałeś. Polecam też ostatnie płyty Hodaka (na płycie Włodiego był Holak :D), Miłego (mocniejsze brytyjskie bity) i tegoroczne płyty Bisza i VNMa (dużo lepsze od poprzednich projektów), nie powinieneś się zawieść. No i ostatni krążek Sariusa Antihype 2, także piękna płyta.
Raperów, których wymieniłeś szanuję, kilku nadal słucham (Tedego, Mesa, Eldo, Pezeta czy Gurala), ale poziom techniczny czy muzyczny był w tamtych latach dużo gorszy niż obecnie.
0
@KrychaFCB Czyli Antihype Sariusa nie była udaną płytą? Chyba już nie mam więcej pytań.
0
@dawidw4 Chcesz powiedzieć, że kawałki Mesa, Białasa, Sariusa, Bisza, Bonsona, Palucha, Mielzkiego, Aviego, Hodaka, Gedza, VNMa, Guziora, Quebo, Taco, Miłego ATZ są gorsze od kawałków wypuszczanych w latach 2000-2015? Oczywiście, że jest teraz więcej syfu, bo dzisiaj muzykę może tworzyć każdy, co nie zmienia faktu, że aktualny poziom mainstreamu jest o niebo lepszy od starszego rapu.
1
@czarek78 Źródło FCBarcelona raczej nie ściemnia.
0
@7black4 Jeśli wejdzie nowy ład to deklaracje trzeba będzie mieć gotowe do 10. dnia następnego miesiąca, a faktury będzie można wystawiać do 15. dnia następnego miesiąca :)
0
@vangoor Wystarczy spojrzeć na strukturę wiekową w Polsce, żeby się domyśleć.