2

Boniek się dziwi, że w bramce PSG nie gra Donnamura :D

0

@barcamember Nie warto, nudny mecz, nic się nie dzieje.

1

Oni się przygotowują w ogóle do komentarza przed meczem? Gość komentuje hit dnia i nie zna imienia jednego z najlepszych skrzydłowych ostatnich lat :D

0

@tommyVERceti Ile słuchałeś rapowych płyt w tym roku, żeby twierdzić, że to będzie płyta roku przed premierą? ;)

1

@Dojaar Z liderem, który jest jednocześnie liberałem, konserwatystą i socjaldemokratą w zależności od potrzeby. Przed wyborami wielki wolnorynkowiec z programem 3x 15%, po wyborach 21 podwyższonych podatków.

0

@7black4 I co jest złego w tej kolaboracji?

0

@Vebrol La Rambla nie ma kompleksów.

0

@takisobiektos Dzisiaj się nie musiał za bardzo wysilać, zobaczymy jak będzie z Miedwiediewem.

6


Polska artystka z nową wersją "Roty" Konopnickiej :D

1

Widać było, że Klich szykuje się na wrzutkę, a Lewy stoi na 20 metrze :D

0

@IronSanHybrid Bardzo konkretna odpowiedź, dziękuję. W sumie niczego więcej się nie spodziewałem. Nie pisałem o duopolu tylko o ślepej nienawiści do jednej ze stron :)

0

@tomek8756 @IronSanHybrid Co z tego co powiedział Kukiz jest żenujące? Coś się nie zgadza? Mózg wam wyżera ta nienawiść do jednej albo drugiej strony.

1

@Kamilos84 Wichniarek niewiele lepszy, ale jednak też wybieram Polsat :D

0

Bezsensowne są te przepisy z ręką, zablokował łokciem wrzutkę powiększając powierzchnię ciała, ale "przecież nie chciał" :D

0

@Dojaar Domyślam się, dlatego nie mam pojęcia na kogo mógłbyś głosować :D

0

Maja nawet tutaj musi zawrzeć swój wegeterror, zawsze można liczyć na rozrywkę przy jej wystąpieniach.

3

@macio_944 Świetne miejsce na polityczne przesłanie :-)

1

@Dojaar Ja mam problem z wyborem partii politycznej przy urnie w Polsce, ale Ty masz chyba jeszcze większy :D

0


Bramka na 2:0, do przerwy rezerwy prowadzą 2:1 z Andorrą.

6


Barca B prowadzi 1:0 po golu Antonio Arandy z Andorrą Gerarda Pique ;)
Edit: Już 2:0 :D

0

Ma ktoś linka do Barcy B?

1

Piękna walka, ale wynik do przewidzenia.

0

To raczej Wilder ma problem z rękawicami, co chwilę pokazują szatnię Brytola, a Amerykanina nie.

0

@Tuc Finalnie został zdyskwalifikowany, ale to już chyba z litości. Bardzo słabo to wyglądało.

0

Co oni ogłosili, przecież ringowy mówił DQ.

1

Hurkacz wygrywa w drugiej rundzie Indian Wells 6:1 7:5

0

W której rundzie Wilder będzie leżał na deskach?

0

Zandberg chce europejskiej płacy minimalnej. Ciekawe czy on naprawdę wierzy w zasadność tych swoich postulatów czy po prostu liczy na dodatkowe głosy przy urnach.

3

@panczo PiS napina muskuły przed wyborcami, a opozycja straszy wyjściem z Unii. Żadnego PolExitu nie będzie.

0

@Mily166 Ma kontrakt do końca sezonu, stawiam na jakieś 5 mln w zimowym okienku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?