inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Boniek się dziwi, że w bramce PSG nie gra Donnamura :D
0
@barcamember Nie warto, nudny mecz, nic się nie dzieje.
1
Oni się przygotowują w ogóle do komentarza przed meczem? Gość komentuje hit dnia i nie zna imienia jednego z najlepszych skrzydłowych ostatnich lat :D
0
@tommyVERceti Ile słuchałeś rapowych płyt w tym roku, żeby twierdzić, że to będzie płyta roku przed premierą? ;)
1
@Dojaar Z liderem, który jest jednocześnie liberałem, konserwatystą i socjaldemokratą w zależności od potrzeby. Przed wyborami wielki wolnorynkowiec z programem 3x 15%, po wyborach 21 podwyższonych podatków.
0
@7black4 I co jest złego w tej kolaboracji?
0
@Vebrol La Rambla nie ma kompleksów.
0
@takisobiektos Dzisiaj się nie musiał za bardzo wysilać, zobaczymy jak będzie z Miedwiediewem.
6
Polska artystka z nową wersją "Roty" Konopnickiej :D
1
Widać było, że Klich szykuje się na wrzutkę, a Lewy stoi na 20 metrze :D
0
@IronSanHybrid Bardzo konkretna odpowiedź, dziękuję. W sumie niczego więcej się nie spodziewałem. Nie pisałem o duopolu tylko o ślepej nienawiści do jednej ze stron :)
0
@tomek8756 @IronSanHybrid Co z tego co powiedział Kukiz jest żenujące? Coś się nie zgadza? Mózg wam wyżera ta nienawiść do jednej albo drugiej strony.
1
@Kamilos84 Wichniarek niewiele lepszy, ale jednak też wybieram Polsat :D
0
Bezsensowne są te przepisy z ręką, zablokował łokciem wrzutkę powiększając powierzchnię ciała, ale "przecież nie chciał" :D
0
@Dojaar Domyślam się, dlatego nie mam pojęcia na kogo mógłbyś głosować :D
0
Maja nawet tutaj musi zawrzeć swój wegeterror, zawsze można liczyć na rozrywkę przy jej wystąpieniach.
3
@macio_944 Świetne miejsce na polityczne przesłanie :-)
1
@Dojaar Ja mam problem z wyborem partii politycznej przy urnie w Polsce, ale Ty masz chyba jeszcze większy :D
0
Bramka na 2:0, do przerwy rezerwy prowadzą 2:1 z Andorrą.
6
Barca B prowadzi 1:0 po golu Antonio Arandy z Andorrą Gerarda Pique ;)
Edit: Już 2:0 :D
0
Ma ktoś linka do Barcy B?
1
Piękna walka, ale wynik do przewidzenia.
0
To raczej Wilder ma problem z rękawicami, co chwilę pokazują szatnię Brytola, a Amerykanina nie.
0
@Tuc Finalnie został zdyskwalifikowany, ale to już chyba z litości. Bardzo słabo to wyglądało.
0
Co oni ogłosili, przecież ringowy mówił DQ.
1
Hurkacz wygrywa w drugiej rundzie Indian Wells 6:1 7:5
0
W której rundzie Wilder będzie leżał na deskach?
0
Zandberg chce europejskiej płacy minimalnej. Ciekawe czy on naprawdę wierzy w zasadność tych swoich postulatów czy po prostu liczy na dodatkowe głosy przy urnach.
3
@panczo PiS napina muskuły przed wyborcami, a opozycja straszy wyjściem z Unii. Żadnego PolExitu nie będzie.
0
@Mily166 Ma kontrakt do końca sezonu, stawiam na jakieś 5 mln w zimowym okienku.