0

@vangoor Myślisz, że za 30-40 lat doczekamy się jakiejś emerytury?

0

@DonMatteo901 A w tle legenda totalnej opozycji :D

8

@Kgorecki2500 Wstrzymanie się od głosu nie równa się "nie mam zdania".

2

@KimBassinger1 Podziękuj Platformie, bez zmiany Kidawy prezydentem zostałby Kosiniak, ewentualnie Hołownia.

0

@baczmus Jeśli będzie wolnorynkowa partia bez narodowców i osób "tego typu" to chętnie na nią zagłosuję.

0

@baczmus Dyskusja dotyczy polskiego parlamentu, Godek już od dawna nie ma w Konfederacji.

1

@baczmus Godek nie startowała w wyborach.

12

@tobiasson92 Poprawka Konfy zakładała, że zarząd TVP wybiera KRRiT, którą wybiera parlament z prezydentem na wzór wyboru RPO. Także pozdro ;)

3

@baczmus Ale im dowaliłeś tą małą literą.

3

@AmigoBlancos O Kukizie byś coś napisał a nie jakaś piłka nożna.

0

@Bykunn Może ta brazylijska stacja u nas nadawać czy nie?

3

@Bykunn Wiadomo, że to nic nie da, przecież jestem tylko głupim wyborcą niegodnym dyskusji. Kto decyduje o tym które państwa są nam wrogie? Dajmy na to Brazylia, mogą nam tu nadawać jakiś kanał czy nie bardzo?

4

@Bykunn Przecież przed chwilą pisałeś, że konfa żeruje na głupocie wyborców zgłaszając poprawki do skandalicznego niedemokratycznego gniota, który nie ma prawa wejść w demokratycznym państwie. Coś się zmieniło przez te 15 minut?

0

@Majkel34 Jakie stanowiska? Jeśli nikt nie mógłby się z nim równać pod względem "bycia sprzedawczykiem" to chyba coś tam wiesz.

4

@Bykunn W takim razie po co zgłaszali poprawki inne partie opozycyjne? Też mają tak mało inteligentnych posłów i wyborców? Przecież ustawa jest niedemokratyczna, po co te populizmy?

0

@Majkel34 Za co się sprzedał?

1

@Bykunn Dlaczego ta poprawka nie ma prawa wejść w demokratycznym państwie? :)

6

@Bykunn Ale głupi ci wyborcy, popierają dobre poprawki do ustawy. Nie to co PiS, PO, Lewica i PSL.

7

@Bykunn Czyli jesteś przeciwko zniesieniu dotacji dla mediów publicznych i znormalizowaniu wyborów na prezesa TVP?

0

@BXOD Ostatnia faza eliminacji LE i pewna faza grupowa konferencji.

0

@KapiFCB @Encore chochlik to jest teraz, nie wspominając o wieży na górze :D

1

@tobiasson92 Nasze potężne telewizje TVN i TVP niewiele różnią się od Foxa i CNN. No poza odklejeniem narodowej tuby :D

2

@tobiasson92 Niezależnie od tej ustawy nie ma normalnej telewizji informacyjnej w Polsce, a Polsatowi do tego najbliżej.

11

No i gdzie ten przewidywany wpierdol? Przecież "nie mamy szans nawet na Puchar Gampera".

0

@Kreegen "O 18 swój mecz rozegrają bowiem kobiece drużyny Barçy i Juve. Później dojdzie do prezentacji zespołu męskiego na kolejny sezon."

0


Cóż za piękny utwór naszych legendarnych wokalistek :D

9

Jan-Krzysztof Duda remisuje czarnymi z mistrzem świata, Magnusem Carlsenem.

11

Buczące małpy z kwadratu nie pomogły, siatkarska reprezentacja Iranu odpada z Igrzysk :)

0

Szykuje się tie-break w meczu o awans do ćwierćfinału Japonia-Iran.

1



Waga ciężka na ringu politycznym, Korwin vs Żółtek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?