inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor Myślisz, że za 30-40 lat doczekamy się jakiejś emerytury?
0
@DonMatteo901 A w tle legenda totalnej opozycji :D
8
@Kgorecki2500 Wstrzymanie się od głosu nie równa się "nie mam zdania".
2
@KimBassinger1 Podziękuj Platformie, bez zmiany Kidawy prezydentem zostałby Kosiniak, ewentualnie Hołownia.
0
@baczmus Jeśli będzie wolnorynkowa partia bez narodowców i osób "tego typu" to chętnie na nią zagłosuję.
0
@baczmus Dyskusja dotyczy polskiego parlamentu, Godek już od dawna nie ma w Konfederacji.
1
@baczmus Godek nie startowała w wyborach.
12
@tobiasson92 Poprawka Konfy zakładała, że zarząd TVP wybiera KRRiT, którą wybiera parlament z prezydentem na wzór wyboru RPO. Także pozdro ;)
3
@baczmus Ale im dowaliłeś tą małą literą.
3
@AmigoBlancos O Kukizie byś coś napisał a nie jakaś piłka nożna.
0
@Bykunn Może ta brazylijska stacja u nas nadawać czy nie?
3
@Bykunn Wiadomo, że to nic nie da, przecież jestem tylko głupim wyborcą niegodnym dyskusji. Kto decyduje o tym które państwa są nam wrogie? Dajmy na to Brazylia, mogą nam tu nadawać jakiś kanał czy nie bardzo?
4
@Bykunn Przecież przed chwilą pisałeś, że konfa żeruje na głupocie wyborców zgłaszając poprawki do skandalicznego niedemokratycznego gniota, który nie ma prawa wejść w demokratycznym państwie. Coś się zmieniło przez te 15 minut?
0
@Majkel34 Jakie stanowiska? Jeśli nikt nie mógłby się z nim równać pod względem "bycia sprzedawczykiem" to chyba coś tam wiesz.
4
@Bykunn W takim razie po co zgłaszali poprawki inne partie opozycyjne? Też mają tak mało inteligentnych posłów i wyborców? Przecież ustawa jest niedemokratyczna, po co te populizmy?
0
@Majkel34 Za co się sprzedał?
1
@Bykunn Dlaczego ta poprawka nie ma prawa wejść w demokratycznym państwie? :)
6
@Bykunn Ale głupi ci wyborcy, popierają dobre poprawki do ustawy. Nie to co PiS, PO, Lewica i PSL.
7
@Bykunn Czyli jesteś przeciwko zniesieniu dotacji dla mediów publicznych i znormalizowaniu wyborów na prezesa TVP?
0
@BXOD Ostatnia faza eliminacji LE i pewna faza grupowa konferencji.
0
@KapiFCB @Encore chochlik to jest teraz, nie wspominając o wieży na górze :D
1
@tobiasson92 Nasze potężne telewizje TVN i TVP niewiele różnią się od Foxa i CNN. No poza odklejeniem narodowej tuby :D
2
@tobiasson92 Niezależnie od tej ustawy nie ma normalnej telewizji informacyjnej w Polsce, a Polsatowi do tego najbliżej.
11
No i gdzie ten przewidywany wpierdol? Przecież "nie mamy szans nawet na Puchar Gampera".
0
@Kreegen "O 18 swój mecz rozegrają bowiem kobiece drużyny Barçy i Juve. Później dojdzie do prezentacji zespołu męskiego na kolejny sezon."
0
Cóż za piękny utwór naszych legendarnych wokalistek :D
9
Jan-Krzysztof Duda remisuje czarnymi z mistrzem świata, Magnusem Carlsenem.
11
Buczące małpy z kwadratu nie pomogły, siatkarska reprezentacja Iranu odpada z Igrzysk :)
0
Szykuje się tie-break w meczu o awans do ćwierćfinału Japonia-Iran.
1
Waga ciężka na ringu politycznym, Korwin vs Żółtek ;)