inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kengo Haaland mu się odpalił.
43
https://x.com/BarcaGems/status/1393890405847027716
Druga bramka Manaja.
0
@Persyfl Sam chciałbym wiedzieć, na twitterze latają tylko jakieś dziwne linki.
4
Trochę dziwny ten karniak :D
1
Rey Manaj 1:1, ma ktoś transmisję?
6
Gol Konrada, po którym odgwizdano offside. Collado chyba nawet nie dotknął piłki.
0
@Emhyr Nie, jednogłośna jest jeśli każdy sędzia wypunktuje zwycięstwo Parke, niejednogłośna by była gdyby jeden z nich dał wygraną Kasjo.
2
@szonik94 Kasjo miał ponad 70 walk w boksie amatorskim, a Norman zniszczył go na jego terenie. Taki komentarz mógłbyś napisać jakby tak się skończyło w MMA.
0
@panczo Po werdykcie pogratulował i oddał pas, a po scenie grubego gadał, że zdominował Normana :D
0
@Emhyr Wiesz na czym polega jednogłośna/niejednogłośna wygrana? xd
3
@Oskar00 Muszą skończyć turniej w niedzielę, czasem tak bywa.
2
@Mario96w W tym roku :D
0
@matirix20 Nie dzwonią do Gamrota w Fame :D
1
@Jankes94 W takich sytuacjach zawsze muli...
0
@JimMorrisonFCB On po każdym przegranym secie wygląda jakby chciał skreczować albo jakby grał za karę.
0
@pele1282 Po ważnych meczach zawsze :D
0
@Uukasz_93 No i po co to pisałeś :D
0
Magda Linette wygrywa 6:1 w pierwszym secie z Petrą Kvitovą!
0
Magda Linette przełamuje Kvitovą i prowadzi 2:0 w pierwszym secie. Transmisja na C+Sport.
2
@arraco Za dyskusję dostał
0
@Homeopata8989 Tam jest całkiem inna mentalność, wyobrażasz sobie, żeby taki Hajto się rozpłakał po meczu jak Roncero? :D Nawet jak ich nie rozumiem to czasami jest dobry content ;)
0
Matheus podwyższa na 2:0 z Villarreal B.
1
@abram3k Po Astrazenece jest to bardzo częste.
0
@Eto'o9 R10 Fajnie jakbyś zagłębił się w temat i wysłuchał wypowiedzi które komentujesz, ale pewnie nie masz czasu jako wielki ekonomista.
14
@Encore Villarreal
11
Kolejna ręka z dupy :D
1
@norbi77 Jakoś to powinni ukrócić, w innych sportach nie ma takich cyrków.
2
To naciskanie na sędziów przez zawodników jest masakryczne w futbolu, to samo przejaskrawienie fauli, żeby jeszcze zobaczyć żółtą dla rywala.
2
@michal26 No może by to zainteresowało 10% wyborców, reszta ma to totalnie w dupie. Zadłużenie w Europie jest ogromne, a ten wspaniały Plan Odbudowy jeszcze bardziej nas pogłębi w długach.
0
@Mario96w W tie breaku nie trafił ani razu pierwszym serwisem, a przy piłce meczowej i setowej dla Australijczyka zrobił podwójne błędy.