1

@Kengo Haaland mu się odpalił.

43

0

@Persyfl Sam chciałbym wiedzieć, na twitterze latają tylko jakieś dziwne linki.

4


Trochę dziwny ten karniak :D

1

Rey Manaj 1:1, ma ktoś transmisję?

6


Gol Konrada, po którym odgwizdano offside. Collado chyba nawet nie dotknął piłki.

0

@Emhyr Nie, jednogłośna jest jeśli każdy sędzia wypunktuje zwycięstwo Parke, niejednogłośna by była gdyby jeden z nich dał wygraną Kasjo.

2

@szonik94 Kasjo miał ponad 70 walk w boksie amatorskim, a Norman zniszczył go na jego terenie. Taki komentarz mógłbyś napisać jakby tak się skończyło w MMA.

0

@panczo Po werdykcie pogratulował i oddał pas, a po scenie grubego gadał, że zdominował Normana :D

0

@Emhyr Wiesz na czym polega jednogłośna/niejednogłośna wygrana? xd

3

@Oskar00 Muszą skończyć turniej w niedzielę, czasem tak bywa.

2

@Mario96w W tym roku :D

0

@matirix20 Nie dzwonią do Gamrota w Fame :D

1

@Jankes94 W takich sytuacjach zawsze muli...

0

@JimMorrisonFCB On po każdym przegranym secie wygląda jakby chciał skreczować albo jakby grał za karę.

0

@pele1282 Po ważnych meczach zawsze :D

0

@Uukasz_93 No i po co to pisałeś :D

0

Magda Linette wygrywa 6:1 w pierwszym secie z Petrą Kvitovą!

0

Magda Linette przełamuje Kvitovą i prowadzi 2:0 w pierwszym secie. Transmisja na C+Sport.

2

@arraco Za dyskusję dostał

0

@Homeopata8989 Tam jest całkiem inna mentalność, wyobrażasz sobie, żeby taki Hajto się rozpłakał po meczu jak Roncero? :D Nawet jak ich nie rozumiem to czasami jest dobry content ;)

0

Matheus podwyższa na 2:0 z Villarreal B.

1

@abram3k Po Astrazenece jest to bardzo częste.

0

@Eto'o9 R10 Fajnie jakbyś zagłębił się w temat i wysłuchał wypowiedzi które komentujesz, ale pewnie nie masz czasu jako wielki ekonomista.

14

@Encore Villarreal

11

Kolejna ręka z dupy :D

1

@norbi77 Jakoś to powinni ukrócić, w innych sportach nie ma takich cyrków.

2

To naciskanie na sędziów przez zawodników jest masakryczne w futbolu, to samo przejaskrawienie fauli, żeby jeszcze zobaczyć żółtą dla rywala.

2

@michal26 No może by to zainteresowało 10% wyborców, reszta ma to totalnie w dupie. Zadłużenie w Europie jest ogromne, a ten wspaniały Plan Odbudowy jeszcze bardziej nas pogłębi w długach.

0

@Mario96w W tie breaku nie trafił ani razu pierwszym serwisem, a przy piłce meczowej i setowej dla Australijczyka zrobił podwójne błędy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?