0

@Azi "Które to spółki są warte te "kilkaset miliardów"?"
Pierwsze źródło z brzegu, niestety z 2010 roku. Na sprzedaży samych spółek energetycznych, paliwowych i KGHM uzyskanoby przychody na poziomie 110 mld zł. Myślę, że 11 lat temu ta wartość jest jeszcze dużo wyższa.
"I do których tych spółek budżet się dokłada?"
Lotos, Energa, PKP, Alior Bank, JSW, Tauron.
Gdyby Korwin chciał dorwać się do władzy to od 30 lat byłby w jednej z głównych partii.

0

@pax Nie o same wydatki tutaj chodzi, a o wzrost inwestycji i dochodów z VATu, co skutkować będzie rozwojem gospodarczym, ale nie mam ochoty tego rozwijać, bo i tak skupisz się nie na tym, co najważniejsze.

1

@Azi "musimy ograniczyć wydatki, zmniejszyć liczbę urzędników, ograniczyć wydatki socjalne, ograniczyć zamówienia publiczne, mniej inwestycji finansowanych z budżetu itp." Przecież to zawiera program partii Korwina, chyba nie myślisz, że usuną zbędne podatki nie ograniczając wydatków. Tym bardziej, że Korwin od początku swojej kariery politycznej postulował o delegalizację budżetu z deficytem. Najważniejszą zmianą w Polsce powinna być prywatyzacja wszystkich spółek Skarbu Państwa (może poza kilkoma strategicznymi) i usunięcie tego po co idzie banda czworga do Sejmu. Skończy się możliwość zatrudniania rodzin i Obajtków to może trochę uzdrowi się ten system, nie mówiąc już o kilkuset miliardach złotych za samą sprzedaż i braku finansowania strat naszych świetnych spółek.

1

@chudymc Ja nadal uważam, że on ma dobre intencje, ale po prostu nie ma siły sprawczej i łapie się wszystkiego, czego może. Koalicja z PSLem była od początku skazana na porażkę, rozmowy z Kaczyńskim pewnie i tak nic nie dadzą. To wystąpienie powinien obejrzeć każdy interesujący się polską polityką, ale kogo to obchodzi, jeśli nie mówi o LGBT, aborcji czy prawach kobiet.

1

@hardmind "Zmniejszenie" zadłużenia Polski, co miało na celu utrzymanie długu poniżej granicy i możliwość dalszego zadłużania.

0

@panczo Normalny.

0

@Jacu327 Liczy się koniec faulu, ewidentny karny.

0

@ObiektywnyKibic121 Na szczęście jest też Prawda Futbolu, Romek ich naprostował.

3

Dziekanowski gada, że potrzebują trzech goli, prowadząca, że przy dwóch jest dogrywka :D Komedia te studio.

0

@Murazor Mi tego nie musisz tłumaczyć, Marcel po prostu nie wie o czym pisze :D

0

@Murazor Koke możliwe że tyle wyciąga, ale on jest niemożliwy w tej kwestii.

15

@MeMyselfAndI To z pewnością przez Koemana, a nie przez styl gry Twojej ukochanej drużyny.

0

@Kidd Windows Defender

9

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Poznan-przygotowal-pilotazowy-program-mieszkania-interwencyjnego-dla-osob-LGBT-8073770.html
Poznaniacy fundują mieszkanie, jedzenie, ubranie i środki higieny osobistej dla osób LGBT, które stwierdzą, że padły ofiarą przemocy. Ciekawe czy nastąpi nagły wzrost gejów na ulicach Poznania :D

2

@Roobo Problemem może być kwota, za którą będzie siedział na tej ławce plus niepewna sytuacja zdrowotna. Musimy obniżyć pensje bodajże o 200 mln, a taki transfer raczej do tego nie prowadzi.

0

Ale opluty Kubo :D

6

Nyom to jest największy przygłup we współczesnym futbolu.

2

@MESSIah16 Jego rodzina dostała też dom od Irvinga, nowego Mercedesa od menedżera Lil Wayne'a i akcje Disneya.

3

@SiSenior Trwa właśnie Młodzież vs Maciej Gdula, który dostał pytanie o "lewicową Polskę marzeń". Cała odpowiedź oczywiście o prawach kobiet i osób LGBT zakończona pomysłem dodatkowych toalet dla transseksualistów. Oni chyba nie widzą innych tematów, a gospodarkę mają w czterech literach.

1

Vallejo stał co najmniej 5 minut przy linii bocznej gotowy do wejścia, a po czerwonej kartce znowu schowany do szafy :D

2


Kolumbijskie ESPN

0

@FCMichalo Patrząc na grę Getafe w tym sezonie to nie ma na to dużych szans.

1

@Tomek_TF No szkoda, że nie trafiłeś ;)

0

@snake99 No z Digne będzie ciężko.

1

Piękny atak w tym ostatnim punkcie Igi.

0

@PatrychoO Takie Atleticowate, pasują do nich brudne stroje.

7

Collado 4:2, piękna akcja i coraz lepsza sytuacja rezerw w tabeli.

0

@Gacork No trochę głupie, musi być taki sam wynik jak w pierwszym meczu, tylko, że odwrotnie :D

0

Zdjął piłkę ręką, która szła do Casemiro, tu intencja czy naturalność nie powinna być brana pod uwagę. Ale wiadomo, interpretacja sędziego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?