inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SamuraJack Ma chłopak talent, ale ilość kasztanowych wersów w jego tekstach jest jedna z najwyższych na scenie. No i to sztuczne darcie mordy też mu nie pomaga.
2
W sondażu IBRiS PiS ma 31,1% przy 16,9% Hołowni, a sondaż IBSP stawia PL 2050 na czele z 27,7% głosów. Tyle są warte te słupki.
2
@klopx
Tutaj jest podobna sytuacja, chyba miał wybrać inaczej :D
0
Skoro z psami się udało to może teraz krokodyle?
1
@BarcaInfo Piękna jest ta dyskusja, skoro ten Meszi to tylko koszty to po co go tu trzymamy kilkanaście lat? :D
1
@NaFazieHitman Brutto
1
Co oni za głupoty gadają, gdyby tak było to by w ogóle nie było VARu, a jednak to chwilę sprawdzali. I to jeszcze w polu karnym.
0
Szybko poszło. Nie jest najgorzej, ale szkoda, że na wyjeździe.
1
@Kgorecki2500 8 mln brutto, czyli 4 mln netto. Przy darmowym transferze to nie jest jakiś kosmos.
0
@marcin62 https://glamrap.pl/oczekiwany-projekt-bbq-jednak-powstanie/
Trochę już jednak ma :P
0
@marcin62 Ta plotka ma już kilka lat. Szkoda, że nie wypaliło z Bonsonem, ta trójka by była pięknym połączeniem.
1
@Pawel1980 Da się odpowiedzieć do kilku osób w jednym poście.
0
@th@les Gdyby ich jedynym celem była władza to już dawno siedzieliby w ławach PiSu czy PO. Sprawa subwencji była wałkowana tysiąc razy, podzielili ją, bo by ją stracili przez plakat za 300 zł. Za narodowcami, na czele z Bosakiem, też nie przepadam, ale bez Wolności w Sejmie nie byłoby żadnej wolnorynkowej opcji.
3
@Janiama Ja za to nie wiem jak można popierać partię, która wygrała wybory głosząc podatkową rewolucję 3x 15%, a kończąc władze z 21 podwyżkami podatków, łącznie z "tymczasowym" VATem.
4
Chłop zrobił badania, z których wynika, że wygra. Brzmi podobnie do sondaży zamówionych przez PiS czy PO.
0
@matirix20 Jeszcze Chandler - Hooker.
4
@Pawel1980 Przytocz tę wypowiedź, bo nie mogę znaleźć :)
10
@Pawel1980 Gdzie on mówił/pisał o całkowitej likwidacji podatków?
0
@RobiS Już grali ze sobą, skończyło się taktycznym remisem. Dzisiaj są inne mecze.
2
@michal26 Ukryty dług publiczny już dobija do 5 bilionów złotych, ZUS już od dawna jest bankrutem, który stale zadłuża Polskę. Totalnie niewypłacalny raczej się nie stanie, ale skutki tego systemu będziemy długo odczuwali.
1
@Witekk10 Tak, liczą się wyniki z drużynami, które przeszły do drugiej rundy.
0
@YoNoEntiendoNada Na szczęście Biden zna się na rzeczy i od razu na asystenta ds. zdrowia powołał transseksualistę. Oczywiście tylko ze względu na jego wiedzę, umiejętności i doświadczenie.
28
Spieprzyliście nam Dzień Babci.
1
@sawyer00 Słyszałeś? Biden nie. ;)
0
@Khardan W pewnych środowiskach to niestety wraca :D
0
@MesQueUnClub22 Współczuję, jaką masz docelowo wielkość próby?
1
@Arkon Skoro nie dałeś rady obejrzeć pierwszego sezonu to skąd ta ocena?
@Xavyol Lepszego serialu jeszcze nie oglądałem.
0
@lucca87 Tam nawet nie odgwizdał faulu, po zamieszaniu skończyło się na rzucie sędziowskim.
0
@IronSanHybrid "Jako właściciele klubu socios i kibice pomagaliby sobie nawzajem. Takie akcje nie dawałyby żadnych praw własnościowych, nie zapewniałyby też wpływu na decyzje w kwestii zarzadzania klubem." Normalne to te akcje nie są, ale okej, można uznać, że miałeś rację ;)
1
@Kapitan_SW Wygraliśmy przecież jakąś tacę, Real się tym nie może pochwalić.