0

@SiSenior Kiedy Kukiz mówił, że nie będzie się z nikim wiązać? I kiedy się związał z PiSem?

0

@DonMatteo901 Ten Kaczyński to jest naprawdę straszny człowiek, zamiast zmienić walutę i dać zarabiać 4x więcej to nadal się kisimy z tym złotym.

8

@FDJ Tak, jeśli większy pies bez smyczy i kagańca atakuje Twojego mniejszego psa to należy atakującego kopnąć :) Ja bym tutaj nie rzucał wyroków, ale nie wygląda to dobrze dla Kaczora.

0

@Bykunn Ale ona kpiła z tego mówiąc, że jest zbyt feministyczna. Taka sama sytuacja z tym zespołem medialnym Bidena. Widziałem same zachwyty z tego, że zatrudnił same kobiety w zespole medialnym. W drugą stronę albo by nikt nie zauważył albo byłaby afera, że dyskryminuje kobiety.

0

@FCB24 No piłka zmieniła tor lotu minimalnie, dlatego Griezmann strzelił piętą a nie kolanem.

0

@Bykunn Ale mnie to nie boli, że zatrudniła same kobiety. Nie przeszkadza mi to w ogóle. Zatrudnianie według płci, a nie umiejętności jest patologiczne i w sumie nielegalne, więc nie wiem dlaczego ty byś nie płakał w takiej sytuacji. Ja bym tej kary nie przyznawał w obu przypadkach, ona w zależności kto jest po której stronie.

0

@Bykunn No dlatego to wstawiłem, ona się oburzyła i wyśmiała tę karę. W drugą stronę byłaby pierwsza z płaczem dlaczego kobiety są dyskryminowane.

0

@Transu96 90 tysięcy euro

11

Paryż ukarany za mianowanie zbyt wielu kobiet na wyższe stanowiska przez panią burmistrz Anne Hidalgo. Przekroczyła limit 60%, a karę skomentowała jako absurdalną, niesprawiedliwą, lekkomyślną i niebezpieczną. Ironizowała też, że jest "zbyt feministyczna".

0

@Encore I jeszcze ten zapach. Dlatego nigdy nie spróbowałem i raczej nie spróbuję, bo pewnie by się skończyło nałogiem :D

1



Apostazja challenge, ciekawe zajęcia sobie znajdują posłowie i europosłowie ;)

0

@barcelona97 Było, ale jeszcze raz nie zaszkodzi ;)

0

Dworczyk zapowiedział już Fundusz Kompensacyjny dla osób, u których wystąpią niekorzystne odczyny poszczepienne. Ciekawe ile nas to finalnie będzie kosztowało.

0

Ale ten Kowalczyk pieprzy kocopoły w La Liga Bonita :D

6

@barcelonaLM Co byś nie napisał to i tak się odbije od ściany.

0

@Kgorecki2500 Sympatyczny kłamczuszek też nie zasługuje na głos, ale niestety tacy wygrywają większość wyborów.

2



Gdyby tylko wybrała Rio de Żanerio.

1

@DonMatteo901 Jeszcze wszystko przed nimi :D Współczesny poetycki idol.

0

@damiano996 Dzienki, już nie muszę oglądać, wiadomo, że przegrają.

1

@Wossi61FCB Tylko ręka na rożnego.

0

@BarcaInfo Czego jeszcze?

0

@barcelonaLM Sociedad, Madryty i Sevilla na razie nad nami przy wygranych zaległych.

6

@DonMatteo901 Braithwaite by miał piłkę pod nogą gdyby nie ta ręka, nie wiem jak on musiałby tą ręką zagrać, żeby to gwizdnął.

1

@NaFazieHitman Jak rozmawiali o ekonomii to aż mi szkoda było tych dzieci, tak jakby profesor z przedszkolakami gadał.

1

https://www.facebook.com/myPoliticsTest/videos/865076300909778
Wykład Żółtka z politycznymi geniuszami, polecam :D

6



Jeżewski dance w walce o pas WBO International :D

0

@koziar Jak pierwsze 5 rund?

1

@marcin000019 To tylko w tym nowym trybie z operacji, żaden błąd.

0

@adi7adi8 Ale niektórzy się trochę odpychają, a niektórzy po prostu się puszczają. Przecież to już robi różnicę w prędkości na progu.

2

Czemu oni się nie odpychają z tej belki, to jest zabronione? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?