inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SiSenior Kiedy Kukiz mówił, że nie będzie się z nikim wiązać? I kiedy się związał z PiSem?
0
@DonMatteo901 Ten Kaczyński to jest naprawdę straszny człowiek, zamiast zmienić walutę i dać zarabiać 4x więcej to nadal się kisimy z tym złotym.
8
@FDJ Tak, jeśli większy pies bez smyczy i kagańca atakuje Twojego mniejszego psa to należy atakującego kopnąć :) Ja bym tutaj nie rzucał wyroków, ale nie wygląda to dobrze dla Kaczora.
0
@Bykunn Ale ona kpiła z tego mówiąc, że jest zbyt feministyczna. Taka sama sytuacja z tym zespołem medialnym Bidena. Widziałem same zachwyty z tego, że zatrudnił same kobiety w zespole medialnym. W drugą stronę albo by nikt nie zauważył albo byłaby afera, że dyskryminuje kobiety.
0
@FCB24 No piłka zmieniła tor lotu minimalnie, dlatego Griezmann strzelił piętą a nie kolanem.
0
@Bykunn Ale mnie to nie boli, że zatrudniła same kobiety. Nie przeszkadza mi to w ogóle. Zatrudnianie według płci, a nie umiejętności jest patologiczne i w sumie nielegalne, więc nie wiem dlaczego ty byś nie płakał w takiej sytuacji. Ja bym tej kary nie przyznawał w obu przypadkach, ona w zależności kto jest po której stronie.
0
@Bykunn No dlatego to wstawiłem, ona się oburzyła i wyśmiała tę karę. W drugą stronę byłaby pierwsza z płaczem dlaczego kobiety są dyskryminowane.
0
@Transu96 90 tysięcy euro
11
Paryż ukarany za mianowanie zbyt wielu kobiet na wyższe stanowiska przez panią burmistrz Anne Hidalgo. Przekroczyła limit 60%, a karę skomentowała jako absurdalną, niesprawiedliwą, lekkomyślną i niebezpieczną. Ironizowała też, że jest "zbyt feministyczna".
0
@Encore I jeszcze ten zapach. Dlatego nigdy nie spróbowałem i raczej nie spróbuję, bo pewnie by się skończyło nałogiem :D
1
Apostazja challenge, ciekawe zajęcia sobie znajdują posłowie i europosłowie ;)
0
@barcelona97 Było, ale jeszcze raz nie zaszkodzi ;)
0
Dworczyk zapowiedział już Fundusz Kompensacyjny dla osób, u których wystąpią niekorzystne odczyny poszczepienne. Ciekawe ile nas to finalnie będzie kosztowało.
0
Ale ten Kowalczyk pieprzy kocopoły w La Liga Bonita :D
6
@barcelonaLM Co byś nie napisał to i tak się odbije od ściany.
0
@Kgorecki2500 Sympatyczny kłamczuszek też nie zasługuje na głos, ale niestety tacy wygrywają większość wyborów.
2
Gdyby tylko wybrała Rio de Żanerio.
1
@DonMatteo901 Jeszcze wszystko przed nimi :D Współczesny poetycki idol.
0
@damiano996 Dzienki, już nie muszę oglądać, wiadomo, że przegrają.
1
@Wossi61FCB Tylko ręka na rożnego.
0
@BarcaInfo Czego jeszcze?
0
@barcelonaLM Sociedad, Madryty i Sevilla na razie nad nami przy wygranych zaległych.
6
@DonMatteo901 Braithwaite by miał piłkę pod nogą gdyby nie ta ręka, nie wiem jak on musiałby tą ręką zagrać, żeby to gwizdnął.
1
@NaFazieHitman Jak rozmawiali o ekonomii to aż mi szkoda było tych dzieci, tak jakby profesor z przedszkolakami gadał.
1
https://www.facebook.com/myPoliticsTest/videos/865076300909778
Wykład Żółtka z politycznymi geniuszami, polecam :D
6
Jeżewski dance w walce o pas WBO International :D
0
@koziar Jak pierwsze 5 rund?
1
@marcin000019 To tylko w tym nowym trybie z operacji, żaden błąd.
0
@adi7adi8 Ale niektórzy się trochę odpychają, a niektórzy po prostu się puszczają. Przecież to już robi różnicę w prędkości na progu.
2
Czemu oni się nie odpychają z tej belki, to jest zabronione? :D