2

@D1OS Gdzie Braun powiedział, że wirus nie istnieje?

4

@Chakalaka Kto z Konfederacji nie wierzy w wirusa?

12

@arasz1819 Porównanie na twoim poziomie :]

1

@ShowMe Pierwsza dama nic nie zarabia, a Andrzej z ekipą nie dostali podwyżki, bo ta ustawa nie weszła w życie. Przelewy Konfederacji były wyjaśnione na profilu Mentzena. Z resztą się zgadzam ;)

8



Adrian z kolejnym pomysłem, który przegłosuje razem z PiSem.

1

@Bykunn Ja jestem wolnorynkowcem i głosowałem na Konfederację, jeśli mi pokażesz partię, która ma szanse wejść do Sejmu i jest jednocześnie mniej "radykalna" światopoglądowo to oddam na nią głos :)

0

@Bykunn Nie każdy konserwatysta musi być wolnorynkowcem tak jak nie każdy światopoglądowy liberał musi być komunistą :D PiS jest "prawicą", a z gospodarczą prawicą nie ma nic wspólnego.

1

@Comentateiro Ostatnie 5 lat na Marszach Niepodległości był spokój, z takim wyczuciem ze 100% pewnością powinieneś zarabiać miliony na bukmacherce.

0

@Fawrf Każdy niestety widzi tylko to co chce widzieć.

0

Skoro nikt nie popiera dzisiejszych ataków patusów podczas Marszu Niepodległości i nikt nie popiera dewastowania pomników, kościołów, niszczenia samochodów podczas Marszu Kobiet to skąd biorą się te kłótnie? :D

0

@justfootball Na gwarancję raczej nie masz co liczyć, ale jeśli z Hiszpanii to chociaż VATu nie będziesz musiał dopłacać.

0

@Janiama Problemem nie są Twoje poglądy, bo każdy ma prawo do swoich racji. Problemem jest to, że uważasz je za jedyne słuszne, a każde inne są głupie. Moim zdaniem obecność w polityce Czarzastego to porażka społeczeństwa, ale nie będę Cię z tego powodu wyzywał i uważał za "nienormalnego".

0

@DaPi Karygodne zachowanie, tak samo jak Twój post o pałowaniu narodowców. Nie wiem w ogóle co tu jeszcze robisz.

0

@blackhawk94 To tylko świadczy o tym, że zrobił to legalnie, nic więcej.

0

@IronSanHybrid Albert Bourla sprzedał 132 508 akcji po cenie 41,94 dol. za sztukę. Zarobił na tym 5,6 mln dol. - wynika z dokumentów Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Najwyższe notowania w ciągu poprzednich 52 tygodni wynosił 41,99 dol. za akcję. Tym samym prezes Pfizera sprzedał swoje udziały po cenie zbliżonej do maksimum w tym okresie.

Gdyby wierzył w globalny sukces tej szczepionki to nie sprzedawałby 62% swoich udziałów.

4

Prezes Pfizera sprzedał swoje akcje w dniu ogłoszenia sukcesu badań nad szczepionką. Alber Bourla zarobił 5,6 mln dol., sprzedał 62 proc. posiadanych akcji firmy.

Tak się robi hajs w dzisiejszych czasach :D

0

@Janiama Może Kaja ma rację i wśród homoseksualistów jest większa skłonność do pedofilskich ciągotek?

4

@ArdoFCB W końcu się do czegoś przydały w tym Sejmie.

1

@DaPi Nie bez powodu serial nazywa się "Breaking Bad". Postać Jessiego jest napisana genialnie, moja ulubiona obok Gusa.

1

@Borneo I wszystkie covidowe spółki na giełdzie na dolnych widłach. Na szczęście już zaczęły odbijać.

1

@Yosemite To nie Valencia zagrała świetnie, tylko Real sam sobie wpakował 4 bramki.

2

@DaPi Ostatnio strzelił zwycięską bramkę, dzisiaj chyba pierwszy raz w pierwszym składzie. Ale bez szału na razie.

25

@Janiama Jakby ktoś tak napisał o Twojej żonie to jak byś zareagował? Co Cię to w ogóle interesuje?

0

@Janas11224 Wszyscy polecają Ikea Markus, do tego masz 10 lat gwarancji. Ja jeszcze go nie sprawdziłem, ale mam taki plan :D

4

@Chakalaka Art. 288. też?

0

@Zieliniak Żeby ocenić występ piłkarza w danym meczu wypada obejrzeć cały mecz, a nie tylko skrót.

0

@IronSanHybrid No przechlapane jak zabierze tych Żołnierzy. Nie wiem jakie są dla nas plusy tej obecności, ale pewnie "nas obronią jak Putin napadnie".

0

@masq Dembele z meczu na mecz gra coraz lepiej. Oby tylko nie musiał tej poprawy zaczynać standardowo od zera po kolejnej kontuzji.

0

@clyde Mają taki hajs ze złodziejskich kursów, tacy ancymoni to tylko dodatek :D

0

@Janiama Miałem nadzieję, że ktoś inny podejdzie do tego karniaka. Strzelenie z karnego niewiele by mu dodało pewności, a pudło spotęgowało jego dramat. Poza wykończeniem gra bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?