5

https://independenttrader.pl/fileman/Uploads/Zrzut_ekranu_2020_11_4_o_15_19.31.png

W Michigan w jednej chwili przybyło 100 000 głosów na Bidena. Jeszcze długo po wyborach będą dymy i wątpliwości, co do formy wyborów.

0

@YoNoEntiendoNada A demokraci to skrajna lewica?

0

@YoNoEntiendoNada Trump jest skrajnie prawicowy?

2

@nitey Chyba nic nie zrozumiałeś.

0

@socha Rodrygo w ogóle nie był kryty.

5

@bixmix Najlepsze są Julki, które poszły na uliczną dyskotekę, bo normalne są zamknięte.

1

@Persyfl Nie wiem jaki był kontekst tego samochodu, ale jaki by nie był, niszczenie samochodu z przerażonym dzieckiem w środku nie jest normalne. Nie wiem czy kojarzysz, ale ten chłopak co złamał wycieraczkę to niejaki Margot, którego wykop już zdemaskował.

1

@Persyfl https://www.wykop.pl/link/5764451/niszczenie-samochodu/

Z kastetami może nie, ale nóż się przydał.

1

@Szreko Ja też, co nie znaczy, że to jest dobry pomysł.

0

@Szreko Składanie się w podatkach na antykoncepcję dla wszystkich jest nienormalne.

6

@Szreko To, że w Anglii jest darmowe, nie znaczy, że jest to normalne.

22

Dana White potwierdza, Israel Adesanya z Jankiem Błachowiczem w pierwszej obronie pasa.

0

@RadekACCA No nie trafił niestety :D

0

@tbas Dotknął piłkę po wejściu.

0

@Kusco15 Nie, ale liczę, że dzisiaj będzie podobnie :D

0

@RadekACCA Chisora wybił z głowy ciężką potężnemu Arturowi to z Usykiem będzie to samo.

0

@Zieliniak Wątpię, żeby Depay grał w Barcelonie za pensję Braithwaite'a.

2

@ProMILs Każda wrzutka kończyła się interwencją Pacheco i straconą minutą. W takim tłoku nie mamy zawodnika, który jest w stanie strzelić ze łba.

3

@BarcaInfo Najlepszy był Busquets, kiedy dostał piłkę na wprost bramki. Co prawda nie był na to przygotowany, ale mógłby chociaż koślawo strzelić, a nie grać do boku.

2

@MichuPlayPL To był oczywisty karny, De Jong miał piłkę na głowie, a ten chłop go popchnął, przez co Frenkie strzelił jak strzelił.

0

@DanielOOL Real ma na kogo wrzucać w takim tłoku, Pique z główki potrafi tylko wybić piłkę przed siebie.

0

@Janiama Neto był przekonany, że Pique to puści, dlatego ruszył do piłki sprintem. Pique mu w ostatniej chwili podał, a ten musiał gwałtownie hamować. Skutek wszyscy widzieliśmy.

0

Te popchnięcie Casemiro jednak legitne?

0

@BarcaInfo Ciekawe co uczyni Messi, ma duże pole do manewru i sporo do zyskania wizerunkowo.

4

@NaFazieHitman No zaczął pięknie, jedyna posłanka wyrwana z Wiosny i głos przeciwko podwyższeniu kwoty wolnej od podatku.

0

@Bykunn Dziwnych znasz ludzi, nie boisz się, że Cię zgniotą jak mrówkę na chodniku? ;)

0

@barcelonaLM Ronaldo na to nie pozwoli, moim zdaniem skończy karierę po Argentyńczyku.

0

@nammah Tusk jest najlepszy, bo PiS jest najgorszy. Ciekawy wniosek, z pewnością nie ignoranta i idioty.

2

@ArterkHD Może to jest plan, żeby ludzie wybrali ostatnie godziny na cmentarze, a nie protest na ulicach :D

0

@tobiasson92 Wszystko spada, nawet "covidowe" spółki. Mercator kilka dni temu sięgał 700, dzisiaj jest 500.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?