inViNcibl3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
https://independenttrader.pl/fileman/Uploads/Zrzut_ekranu_2020_11_4_o_15_19.31.png
W Michigan w jednej chwili przybyło 100 000 głosów na Bidena. Jeszcze długo po wyborach będą dymy i wątpliwości, co do formy wyborów.
0
@YoNoEntiendoNada A demokraci to skrajna lewica?
0
@YoNoEntiendoNada Trump jest skrajnie prawicowy?
2
@nitey Chyba nic nie zrozumiałeś.
0
@socha Rodrygo w ogóle nie był kryty.
5
@bixmix Najlepsze są Julki, które poszły na uliczną dyskotekę, bo normalne są zamknięte.
1
@Persyfl Nie wiem jaki był kontekst tego samochodu, ale jaki by nie był, niszczenie samochodu z przerażonym dzieckiem w środku nie jest normalne. Nie wiem czy kojarzysz, ale ten chłopak co złamał wycieraczkę to niejaki Margot, którego wykop już zdemaskował.
1
@Persyfl https://www.wykop.pl/link/5764451/niszczenie-samochodu/
Z kastetami może nie, ale nóż się przydał.
1
@Szreko Ja też, co nie znaczy, że to jest dobry pomysł.
0
@Szreko Składanie się w podatkach na antykoncepcję dla wszystkich jest nienormalne.
6
@Szreko To, że w Anglii jest darmowe, nie znaczy, że jest to normalne.
22
Dana White potwierdza, Israel Adesanya z Jankiem Błachowiczem w pierwszej obronie pasa.
0
@RadekACCA No nie trafił niestety :D
0
@tbas Dotknął piłkę po wejściu.
0
@Kusco15 Nie, ale liczę, że dzisiaj będzie podobnie :D
0
@RadekACCA Chisora wybił z głowy ciężką potężnemu Arturowi to z Usykiem będzie to samo.
0
@Zieliniak Wątpię, żeby Depay grał w Barcelonie za pensję Braithwaite'a.
2
@ProMILs Każda wrzutka kończyła się interwencją Pacheco i straconą minutą. W takim tłoku nie mamy zawodnika, który jest w stanie strzelić ze łba.
3
@BarcaInfo Najlepszy był Busquets, kiedy dostał piłkę na wprost bramki. Co prawda nie był na to przygotowany, ale mógłby chociaż koślawo strzelić, a nie grać do boku.
2
@MichuPlayPL To był oczywisty karny, De Jong miał piłkę na głowie, a ten chłop go popchnął, przez co Frenkie strzelił jak strzelił.
0
@DanielOOL Real ma na kogo wrzucać w takim tłoku, Pique z główki potrafi tylko wybić piłkę przed siebie.
0
@Janiama Neto był przekonany, że Pique to puści, dlatego ruszył do piłki sprintem. Pique mu w ostatniej chwili podał, a ten musiał gwałtownie hamować. Skutek wszyscy widzieliśmy.
0
Te popchnięcie Casemiro jednak legitne?
0
@BarcaInfo Ciekawe co uczyni Messi, ma duże pole do manewru i sporo do zyskania wizerunkowo.
4
@NaFazieHitman No zaczął pięknie, jedyna posłanka wyrwana z Wiosny i głos przeciwko podwyższeniu kwoty wolnej od podatku.
0
@Bykunn Dziwnych znasz ludzi, nie boisz się, że Cię zgniotą jak mrówkę na chodniku? ;)
0
@barcelonaLM Ronaldo na to nie pozwoli, moim zdaniem skończy karierę po Argentyńczyku.
0
@nammah Tusk jest najlepszy, bo PiS jest najgorszy. Ciekawy wniosek, z pewnością nie ignoranta i idioty.
2
@ArterkHD Może to jest plan, żeby ludzie wybrali ostatnie godziny na cmentarze, a nie protest na ulicach :D
0
@tobiasson92 Wszystko spada, nawet "covidowe" spółki. Mercator kilka dni temu sięgał 700, dzisiaj jest 500.